Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5207/27022 zbitka

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Młodzików
Mistrzostwa Polski Młodzików (Żerków)
niedziela, 3 października 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20106Julia AntczakKP06
2.07271Adrian BakalarzSL71
3.19857Daria BartkiewiczDS027
4.21141Aleksandra BąkMA022
5.19830Wojciech BąkMA266
6.21409Wojciech BąkSL02
7.19803Zuzanna BobrykMA0.572
8.19804Tymoteusz BodziochMA0.59
9.20966Anna BrukwickaWP06
10.21437Zofia BrukwickaWP04
11.21285Olgierd BrylskiKP08
12.21471Matylda BrzyzkaMA05
13.21466Zofia BubieńczykMA06
14.18284Aleks BukatDS2.554
15.19911Antoni BylińskiPM1.531
16.18221Łucja CiborowskaMP2.591
17.19361Wiktoria CiuraMA0.516
18.19280Kryspin DonderSL110
19.20102Martyna DorszewskaKP0.56
20.21465Wiktoria ForyśMA03
21.21203Rafał FudaczPM03
22.19810Bartłomiej GalaMA1.532
23.19789Julia GalaMA0.532
24.21469Nina GarbaczMA04
25.21283Wiktor GarczyńskiKP04
26.19364Martyna GmurekMA132
27.20296Jacek GolaMA033
28.20830Szymon GrabalaPM0.537
29.18125Sara HulanickaMA133
30.20298Jan IzwantowskiMA017
31.19785Maja JakubiakMA169
32.21322Szymon JakubowskiMA08
33.20299Wojciech JałtoszukMA013
34.19913Lilianna JarockaPM0.54
35.21461Matylda JaźwiecMA03
36.20300Michał JeśmanowiczMA033
37.21053Szymon JędrzejewskiPM0.542
38.21287Michał KamińskiKP012
39.21209Antoni KierepkaSL02
40.21210Franciszek KierepkaSL0.533
41.19721Kacper KisielewskiMP1.569
42.21432Mateusz KisielewskiMP06
43.20702Alina KlimiukMP0.57
44.19899Milena KlimiukMP269
45.21462Jerzy KontkiewiczMA04
46.19787Lena KopowiczMA110
47.19718Ignacy KotewiczMP1.525
48.21464Barbara KotowskaMA06
49.20078Kaja KowalMP112
50.20865Klara KozłowskaMP04
51.20108Franciszek KrajewskiKP1.521
52.20992Leon KrajewskiKP04
53.05680Włodzimierz KrysztofczykLD91
54.20507Marek KsiężopolskiSL0.53
55.19797Miłosz KunickiMA120
56.20100Michał KupczykKP112
57.21186Aniela KwaśniewskaPM040
58.20711Milena LasotaMA032
59.20411Wojciech ŁempińskiSL05
60.19912Jan ŁuczeczkoPM1.553
61.20033Dominik MagryśPK269
62.12629Tomasz MagryśPK2.52
63.20414Oskar MajerowskiSL04
64.21458Milena MakohonMA03
65.19719Emilia MassalskaMP111
66.20023Joanna MassalskaMP0.510
67.18215Jacek MatuszakWP316
68.20709Adam MazurMP0.532
69.20706Jakub MichalskiMP124
70.21473Weronika MiszczukMA05
71.21474Jakub MolendaMA03
72.20978Cyprian MorawskiPM129
73.21118Amelia Moszumańska-KrupejDS07
74.21048Adam NagórnyPM0.545
75.20268Paweł OdrzywółDS010
76.21467Anna PachockaMA04
77.21470Ewa PajurekMA06
78.17568Marianna PantakSL1.534
79.21205Nikodem PasekPM024
80.20095Marta PiątkowskaKP016
81.21318Anna PiechuckaMA011
82.20381Barbara PiotrowskaDS04
83.17386Wojciech PotapczykDS110
84.19545Nina PrzybylskaDS0.55
85.21284Stanisław PsutyKP08
86.19831Szymon RojekMA112
87.21433Weronika RomańskaMP04
88.20418Oliwer RubachSL0.510
89.20382Oliwia RutkowskaDS04
90.21321Bartosz RybakMA04
91.05376Jan SibilskiWP54
92.20301Tymoteusz SidorMA07
93.21472Małgorzata SkowrońskaMA05
94.20736Marlena SmoleńPM0.553
95.19770Martyna SmoleńPM1.561
96.19915Milena SmoleńPM136
97.20420Zuzanna SobotaSL06
98.20170Adam StachuraDS0.53
99.19759Hubert StachuraDS0.53
100.21189Marcin StaniakPM024
101.21434Karolina StępkowskaMP04
102.21435Michał StępkowskiMP03
103.21324Maksymilian StępniakMA04
104.20133Franciszek StężałaZP124
105.11673Gabriela StężałaZP21
106.21220Jadwiga StężałaZP0.521
107.06101Paweł StężałaZP51
108.21468Jan StopyraMA04
109.21463Maciej SzajnerMA03
110.11903Paweł SzymaszczykMA112
111.21459Iga ŚliwskaMA04
112.21408Krzysztof ŚwiątkowskiSL0.511
113.20302Wojciech TokarskiMA017
114.19843Jan TrojakMP1.5104
115.19844Tomasz TrojakMP121
116.19397Maja TrojańskaMA1.537
117.20707Stanisław WadowskiMP0.521
118.21334Ksawery WaszkiewiczMA05
119.21460Martyna WiśniewskaMA04
120.21457Krystyna WnukMA011
121.21064Julia WodzyńskaPM0.559
122.19839Krzysztof WojnoMA17
123.20388Zuzanna WojtczakDS06
124.19733Bruno WoźniakiewiczMP0.513
125.20270Konrad WójcikDS027
126.19720Antoni WójtowiczMP1.522
127.20088Oliwia WróblewskaKP017
128.19783Dominik WrzesińskiMA1.5101
129.19784Mateusz WrzesińskiMA1.5110
130.20389Piotr ZębackiDS03
131.21431Krzysztof ZiętarskiMP03
132.20817Maciej ZychPK1.566
133.19769Ada ŻbikMP0.55
134.21139Mateusz ŻmudzińskiWP05
135.21138Piotr ŻmudzińskiWP01

Łącznie 2669 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mityngslawa.w.interia.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:39:46 (0.2685/145) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.