Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5244/27128 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
piątek, 3 grudnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
15
15
506.8915075I
I
2.06341
18760
Grzegorz Narkiewicz
Joanna Zalewska
MA
MA
24
4
468.9813568II
II
3.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
MA
MA
13
5
466.3712362II
II
4.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
437.6011156III
III
5.06540
06909
Bartosz Chmurski
Anna Sarniak
MA
MA
24
21
429.9010050III
III
6.11296
08432
Artur Pomarański
Kamila Szczepańska
OP
LD
7
13
427.278844III
III
7.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
426.347638 
 
8. 
 
Ilze Andersone
Egons Lavendelis
LVA
LVA
6
6
424.316432 
 
9.12154
17030
Mateusz Sobczak
Anna Zaręba
DS
MA
13
4
424.125226 
 
10.12320
13709
Sophia Bałdysz
Grzegorz Głasek
DS
SW
9
11
415.764020 
 
11.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
MA
2.5
24
406.103015 
 
12.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
MA
WP
5
18
405.522814 
 
13.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
405.512613 
 
14.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
396.532412 
 
15.07090
06802
Anna Kowalska
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
13
11
391.592211 
 
16.12272
05423
Anna Makarewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
5
19
385.312010 
 
17.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
1792.85189 
 
18.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
1784.82168 
 
19.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
ZP
ZP
15
15
1769.22147 
 
20.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
1758.42126 
 
21.07815
06129
Lena Leszczyńska
Piotr Wasylko
ZP
ZP
9
12
1725.47105 
 
22.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
1700.8084 
 
23.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
1690.1663 
 
24.06580
19484
Piotr Dybicz
Urszula Staniszewska
MA
MA
13
2
1674.4742 
 
25.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
3
11
1673.0321 
 
26.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
1672.1611 
 
27. 
 
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
-
-
6
6
1661.7911 
 
28.07777
04108
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Janiszewski
MA
SW
15
21
1646.4211 
 
29.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
1
3
1534.4311 
 
30.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
1723.1711 
 
31.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
1720.9811 
 
32.13065
03861
Anna Jankowska
Leszek Moszczyński
DS
LB
4
7
1709.1611 
 
33.14420
09138
Igor Chalupec
Danuta Kazmucha
MA
MA
5
17
1690.6511 
 
34.06817
09643
Renata Neronowicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
12
9
1683.4511 
 
35.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
12
1634.7511 
 
36.09357
16716
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
MA
MA
13
4
1591.4611 
 
37.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
1588.7411 
 
38.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
LB
WP
1.5
2
1569.1511 
 
39.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
KP
KP
2
3
1564.6711 
 
40.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
1560.0811 
 
41.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
3
1544.3411 
 
42.19840
05282
Małgorzata Konkiewicz
Jerzy Nowak
WP
LB
1.5
13
1537.7711 
 
43.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
3
5
1522.9511 
 
44.20028
05670
Anna Kołodziejczyk
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1
15
1499.8411 
 
45.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
1454.7111 
 
46.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
1428.4011 
 
47.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1
1
1380.9711 
 
48.20921
21040
Jolanta Lewandowska
Maciej Nowakowski
WP
WP
1
0.5
1357.9211 
 
49.20068
12783
Alina Dobosz-Sztuba
Robert Mrukowski
WP
KP
1
5
1237.5111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2406 punktów PKL, w tym 1230 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/irek/mppmxt/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.06:28:18 (0.2317/108) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.