Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27404 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
II liga, grupa NE
miejsca 1-8
niedziela, 8 maja 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna
1.13920Wojciech AdamkiewiczPD4243122SUDOVIA International
2.04035Andrzej BalunowskiPD7316158SUDOVIA International
3.07777Ewa BanaszkiewiczMA15510255Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
4.08129Edward BednarczykWM7670335Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
5.19724Bartosz BejenkaPD2200100Fundacja Mała Ojczyzna
6.04067Tomasz BlińskiPD7700350Fundacja Mała Ojczyzna
7.04061Jan BojarynPD5490245Hetman Białystok
8.04157Sławomir BolestaPD9336168Hetman Białystok
9.08109Krzysztof BorkowskiPM4492246CKiS Pruszcz Gdański
10.16537Marek BytofMA3340170Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
11.17766Yuliy ChumakPD4570285SUDOVIA International
12.06549Igor CiborowskiMA4437219ABNEGAT WZBS Warszawa
13.08950Iwona CzajkaMA9550275K2 Rebid
14.06562Maciej CzajkowskiMA4506253ABNEGAT WZBS Warszawa
15.05606Grzegorz DziębowskiPD9448224Hetman Białystok
16.08988Paweł GałązkaMA4276138ABNEGAT WZBS Warszawa
17.04143Stanisław GawryszczakPD710050Fundacja Mała Ojczyzna
18.04039Andrzej GłowackiPD5316158SUDOVIA International
19.14186Ramunas GrigoraitisPD3570285SUDOVIA International
20.09020Kazimierz GrzeszkowiakMA4506253ABNEGAT WZBS Warszawa
21.15701Sławomir HennigPM2492246CKiS Pruszcz Gdański
22.07215Giedre JankunaitePD11700350Fundacja Mała Ojczyzna
23.08094Zdzisław JędrzejczakPM510452CKiS Pruszcz Gdański
24.19450Janusz KarczewskiPM1.5207104CKiS Pruszcz Gdański
25.08271Adam KarczmarzPD5267134SUDOVIA International
26.07802Włodzimierz KarłowiczMA5276138ABNEGAT WZBS Warszawa
27.07221Andrei KavalenkaWM7670335Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
28.04303Roman KierznowskiWM21670335Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
29.02681Mariusz KitaPD12308154Hetman Białystok
30.06334Dariusz KrajewskiMA13510255Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
31.07209Krzysztof KrajewskiPD7200100Fundacja Mała Ojczyzna
32.17231Stanisław KrólWM25327Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
33.12006Danuta KrupnikMA7510255Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
34.07561Marek KuczyńskiWM510653Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
35.18128Wojciech KurkowskiWM510653Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
36.04627Jacek KuśmierzPM5440220CKiS Pruszcz Gdański
37.04628Marcin KutPM5530265CKiS Pruszcz Gdański
38.04345Tomasz LisicaWM7670335Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
39.04043Mirosław LiszewskiPD11570285SUDOVIA International
40.10023Leszek ŁuniewskiMA12312156Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
41.06765Piotr ŁyczkowskiMA12550275K2 Rebid
42.12272Anna MakarewiczMA5510255K2 Rebid
43.17361Marta MakarewiczMA5550275K2 Rebid
44.04360Mirosław MakatrewiczWM13237119Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
45.08929Jan MazurkiewiczMA9529265ABNEGAT WZBS Warszawa
46.04161Bartosz MerMA4437219ABNEGAT WZBS Warszawa
47.04077Mirosław MorchatPD5448224Hetman Białystok
48.20076Marek NazarkoPD2700350Fundacja Mała Ojczyzna
49.06818Wiesław NiedzielaMA9537269K2 Rebid
50.04396Krzysztof PakułaWM9447224Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
51.06845Tomasz PaluchowskiMA13550275K2 Rebid
52.04063Andrzej PrasalskiPD7490245Hetman Białystok
53.08854Joanna PrzytyckaMA4414207ABNEGAT WZBS Warszawa
54.04097Andrzej RaczkowskiPD7490245Hetman Białystok
55.04689Leszek RadomskiPM3440220CKiS Pruszcz Gdański
56.06877Waldemar RadziakMA12537269K2 Rebid
57.07061Marek RóżańskiMA9529265ABNEGAT WZBS Warszawa
58.14157Sonata SimanaitienePD4570285SUDOVIA International
59.07312Dariusz SosinPD7308154Hetman Białystok
60.07246Giedrius SzarkanasPD13700350Fundacja Mała Ojczyzna
61.11245Jarosław SzczygiełMA517085Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
62.07063Dorota Tokaj-WojtczukMA7322161ABNEGAT WZBS Warszawa
63.04737Elżbieta WesołowskaPM9466233CKiS Pruszcz Gdański
64.06356Maciej WiącekMA12510255Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
65.10561Tadeusz WięckiewiczWM5631316Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
66.07065Rafał WojtczukMA7322161ABNEGAT WZBS Warszawa
67.09763Adam WszeborowskiPD5700350Fundacja Mała Ojczyzna
68.05876Piotr WulkiewiczPD7448224Hetman Białystok
69.07239Bogdan ZakrzewskiPD710050Fundacja Mała Ojczyzna
70.16829Tomasz ZaleskiPD7700350Fundacja Mała Ojczyzna
71.17030Anna ZarębaMA4510255K2 Rebid
72.07029Stanisław ZarzeckiMA3284142Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
73.04752Krzysztof ZastawnyPM4530265CKiS Pruszcz Gdański
74.07871Piotr ZielińskiMA5414207ABNEGAT WZBS Warszawa

Łącznie 32357 punktów PKL, w tym 16185 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:02:41 (0.2893/84) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.