Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27499 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
III LIGA SL
niedziela, 20 lutego 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.20806Mateusz BakalarskiSL163BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
2.14139Henryk BarańskiSL350DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
3.16941Marek BarańskiSL2142GKS Piast Gliwice III
4.03046Alfred BartkowiakSL5125O-Rety Team Mikołów
5.15730Jarosław BitkaSL025O-Rety Team Mikołów
6.03065Tomasz BobrowskiSL445SV Tarnowskie Góry
7.18440Ewa BorzyńskaSL1.550DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
8.16878Emil BorzyńskiSL250DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
9.15738Jerzy CałkaSL285GKS Piast Gliwice III
10.03098Jerzy CiesielczukSL12114GKS Piast Gliwice III
11.15340Aleksander DrabczykSL4190CKS Czeladź
12.16276Zbigniew DurczyńskiSL2.5230GKS Piast Gliwice II
13.12510Maciej EsnekierSL3225O-Rety Team Mikołów
14.03137Andrzej FitekSL3159CKS Czeladź
15.16281Wiesław FrąckowiakSL3125O-Rety Team Mikołów
16.18092Tomasz GąsiorSL2142GKS Piast Gliwice III
17.13806Roman GąskaSL1.5300O-Rety Team Mikołów
18.14183Przemysław GodlewskiKP025(n/a)
19.14452Marek GogołowiczSL285GKS Piast Gliwice III
20.03191Jacek HałatSL5300O-Rety Team Mikołów
21.07167Eryk HamerskiOP3135GKS Piast Gliwice II
22.03195Mariusz HerwichSL5300O-Rety Team Mikołów
23.16278Janusz JabłońskiSL2.5114GKS Piast Gliwice III
24.03221Paweł JończykSL5190CKS Czeladź
25.03232Grzegorz KaletaSL7225SV Tarnowskie Góry
26.03231Halina KaletaSL7225SV Tarnowskie Góry
27.03234Krzysztof KalitaSL5193DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
28.03254Marek KolczokSL5135SV Tarnowskie Góry
29.12712Piotr KondziołkaSL3300O-Rety Team Mikołów
30.08694Roman KościelnySL3150DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
31.20657Mikołaj KubiczekSL142BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
32.03307Artur LechSL4143CKS Czeladź
33.03308Henryk LeśniakSL3150DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
34.20655Dominika LuckaSL1.5250BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
35.19739Roman ŁacinaSL1150DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
36.16275Tomasz ŁoskotSL1150O-Rety Team Mikołów
37.11386Anna MakuchLB1190CKS Czeladź
38.03332Zdzisław MałekSL9125O-Rety Team Mikołów
39.18536Jakub MarekwicaSL263BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
40.03357Paweł MierniczekSL7192GKS Piast Gliwice II
41.03396Roman OchotSL4210DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
42.20680Wojciech OkrzesikSL1.5250BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
43.07385Maria OrłowskaSL480CKS Czeladź
44.03411Anna PasekSL4180SV Tarnowskie Góry
45.03412Jacek PasekSL4180SV Tarnowskie Góry
46.20675Jakub PietrzakSL1.5250BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
47.15120Agnieszka PietrzykSL7158SV Tarnowskie Góry
48.11240Andrzej PluszczewskiSL3170GKS Piast Gliwice III
49.03444Jerzy PrijmaSL5211GKS Piast Gliwice II
50.03454Jacek RadomskiSL11270SV Tarnowskie Góry
51.03470Zofia RożniatowskaSL477GKS Piast Gliwice II
52.03476Ireneusz SapotaSL4210DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
53.16279Tomasz SkowronSL2.5230GKS Piast Gliwice II
54.18040Marian SokołowskiSL2114GKS Piast Gliwice III
55.03524Wojciech SułekSL796GKS Piast Gliwice II
56.20672Natalia SuszanowiczSL1.5230BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
57.09787Jan SynowiecSL4193DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
58.20641Maximilian SzemikSL1.5250BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
59.15744Tadeusz SzpakSL4170GKS Piast Gliwice III
60.20659Zofia TeperSL0.542BSBS OLIMPIJCZYK V LO BIELSKO - BIAŁA
61.07418Jerzy TomsikSL2270SV Tarnowskie Góry
62.03561Zbigniew TymkówSL12190CKS Czeladź
63.09200Mirosław UrbanekOP3135GKS Piast Gliwice II
64.03576Andrzej WandzikSL3125O-Rety Team Mikołów
65.03577Edward WareckiSL4150DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
66.03578Dietmar WarzechaSL5270SV Tarnowskie Góry
67.09903Michał WitkowskiSL5113SV Tarnowskie Góry
68.03590Janusz WituszyńskiSL490SV Tarnowskie Góry
69.11421Wojciech WnętrzakSL3230GKS Piast Gliwice II
70.12899Michał WróbelSL742BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
71.17350Janusz ZagałaSL2114GKS Piast Gliwice III
72.07500Roman ZwonekSL5193DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
73.13014Mirosław ŻerkowskiSL364CKS Czeladź
74.03628Andrzej ŻukSL4210DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
75.03631Adam ŻywiecSL439GKS Piast Gliwice II

Łącznie 11758 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-14 g.20:05:06 (0.2571/85) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.