Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5395/27593 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2022
Kujawsko-Pomorski WZBS
Młodzieżowe Mistrzostwa KP - impy

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
41.515
2.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
0.5
0.5
39.665
3.20095
20088
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
KP
KP
0.5
0.5
35.674
4.20108
20992
Franciszek Krajewski
Leon Krajewski
KP
KP
1.5
0.5
30.644
5.18645
20454
Ewa Morawska
Maja Skowrońska
WP
WP
2.5
0.5
25.403
6.21756
21745
Stanisław Heimrath
Kamil Lipkowski
WP
WP
0
0
23.222
7.21471
18125
Matylda Brzyzka
Sara Hulanicka
MA
MA
0
1
9.992
8.20106
20102
Julia Antczak
Martyna Dorszewska
KP
KP
0
1
8.711
9.21458
21457
Milena Makohon
Krystyna Wnuk
MA
MA
0
0
-8.231
10.21754
21744
Kinga Maćkowiak
Aniela Matuszkowiak
WP
WP
0
0
-22.791
11.19830
19944
Wojciech Bąk
Jan Świerkula
MA
MA
2.5
0
1.251
12.21462
21768
Jerzy Kontkiewicz
Stanisław Studziński
MA
MA
0
0
0.921
13.21763
21764
Adrianna Rosiak
Oliwia Walczyńska
MA
MA
0
0
0.341
14.21747
21738
Antoine Farine
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
0.291
15.21283
20099
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
KP
KP
0
1
0.211
16.21459
21460
Iga Śliwska
Martyna Wiśniewska
MA
MA
0
0
-0.211
17.21753
21573
Maria Ślebzak
Zofia Zaprzalska
WP
WP
0
0
-0.361
18.21766
21767
Tomasz Bukowiecki
Wiktor Jackowski
MA
MA
0
0
-0.541
19.21761
21762
Dominika Kachniarz
Agnieszka Pańczyk
MA
MA
0
0
-0.601
20.21749
21644
Adam Kaczmarek
Mateusz Kopaszewski
WP
WP
0
0
-0.791
21.19956
21449
Lena Gil
Aniela Hulanicka
MA
MA
0
0
-0.921
22.21772
21773
Konrad Reszczyński
Jakub Tarasewicz
MA
MA
0
0
-0.931
23.21739
21748
Michał Grabowski
Jagoda Jodłowska
WP
WP
0
0
-1.111
24.21751
21741
Marta Szymańska
Marta Wojszel
WP
WP
0
0
-1.141
25.21287
20100
Michał Kamiński
Michał Kupczyk
KP
KP
0.5
1.5
-1.141
26.21771
21769
Piotr Łęski
Wojciech Wnuk
MA
MA
0
0
-1.411
27.21750
21740
Karolina Kaczmarek
Julia Kmiecik
WP
WP
0
0
-1.551
28.21464
21473
Barbara Kotowska
Weronika Miszczuk
MA
MA
0
0
-1.671
29.21466
21472
Zofia Bubieńczyk
Małgorzata Skowrońska
MA
MA
0
0
-1.681
30.21465
21765
Wiktoria Foryś
Karolina Miszczuk
MA
MA
0
0
-1.791
31.21759
21760
Jakub Frankowski
Tadeusz Szulak
MA
MA
0
0
-1.851
32.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
0
0
-2.541
33.21285
21284
Olgierd Brylski
Stanisław Psuty
KP
KP
0
0
-2.581

Łącznie 102 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://akademiabrydza.pl/wadzyn2022/imp/0/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:04:54 (0.2382/76) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.