Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5395/27595 turniej teamów

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2022
Kujawsko-Pomorski WZBS
Młodzieżowe Mistrzostwa KP - teamy

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20298
19830
19944
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Bąk
Jan Świerkula
Wojciech Tokarski
MA
MA
MA
MA
0.5
2.5
0
0.5
105.966
2.18645
20454
20446
20450
Ewa Morawska
Maja Skowrońska
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
WP
WP
2.5
0.5
1
1
84.175
3.20992
21287
20108
20100
Leon Krajewski
Michał Kamiński
Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
KP
KP
KP
KP
0.5
0.5
1.5
1.5
78.563
4.20102
20106
20095
20088
Martyna Dorszewska
Julia Antczak
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
KP
KP
KP
KP
1
0
0.5
0.5
76.712
5.21464
21462
21473
21768
Barbara Kotowska
Jerzy Kontkiewicz
Weronika Miszczuk
Stanisław Studziński
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
70.161
6.21769
21771
21459
21460
Wojciech Wnuk
Piotr Łęski
Iga Śliwska
Martyna Wiśniewska
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
69.261
7.21763
21761
21762
21764
Adrianna Rosiak
Dominika Kachniarz
Agnieszka Pańczyk
Oliwia Walczyńska
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
68.221
8.21285
21283
20099
21284
Olgierd Brylski
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
Stanisław Psuty
KP
KP
KP
KP
0
0
1
0
62.721
9.21471
21466
18125
21472
Matylda Brzyzka
Zofia Bubieńczyk
Sara Hulanicka
Małgorzata Skowrońska
MA
MA
MA
MA
0
0
1
0
61.651
10.21457
21766
21767
21458
Krystyna Wnuk
Tomasz Bukowiecki
Wiktor Jackowski
Milena Makohon
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
54.041
11.21748
21747
21739
21738
Jagoda Jodłowska
Antoine Farine
Michał Grabowski
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
53.871
12.21644
21756
21749
21745
Mateusz Kopaszewski
Stanisław Heimrath
Adam Kaczmarek
Kamil Lipkowski
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
50.751
13.21744
21754
21753
21573
Aniela Matuszkowiak
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
Zofia Zaprzalska
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
49.381
14.21740
21752
21743
21750
21751
21741
Julia Kmiecik
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
Karolina Kaczmarek
Marta Szymańska
Marta Wojszel
WP
WP
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
0
0
33.691
15.21773
21759
21770
21772
21760
Jakub Tarasewicz
Jakub Frankowski
Nina Gil
Konrad Reszczyński
Tadeusz Szulak
MA
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
0
19.841
16.21449
21465
19956
21765
Aniela Hulanicka
Wiktoria Foryś
Lena Gil
Karolina Miszczuk
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
18.761

Łącznie 115 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://akademiabrydza.pl/wadzyn2022/team/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:03:41 (0.2074/77) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.