Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5399/27599 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa
Mistrzostwa Małopolski Par Mikstowych
piątek, 18 marca 2022r., godz. 17:45

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
63.3330
2.07291
01643
Krzysztof Buras
Ewa Sobolewska
MA
OP
24
15
59.4826
3.12320
14783
Sophia Bałdysz
Patryk Patreuha
DS
DS
9
9
58.8523
4.01345
06909
Maciej Hutyra
Anna Sarniak
OP
MA
7
21
58.2320
5. 
19601
Magdalena Podgórczyk
Jan Surdej
-
MP
0
1.5
57.2916
6.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
56.8813
7.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
56.569
8.11882
18890
Elżbieta Chodacka
Vasil Valchev
MP
SL
3
5
56.156
9.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
2
2
55.946
10.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
3
11
55.835
11.17596
20794
Jerzy Jasiński
Małgorzata Madej
MP
MP
1.5
0
52.925
12.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
52.504
13.12108
01726
Aleksandra Jarosz
Tomasz Winciorek
MA
MA
5
19
52.293
14.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
52.193
15.09360
12123
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
9
52.082
16.02593
14586
Jerzy Batko
Magdalena Chmielewska
MP
MP
5
2
51.982
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
50.831
18.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
49.791
19.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
49.581
20.11092
14585
Tytus Bisping
Anna Burda
MP
MP
7
2.5
49.481
21.09417
07691
Anna Bułat
Janusz Natorski
MP
MP
3
5
48.541
22.07437
02831
Aleksandra Jurkiewicz
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
21
48.331
23.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
7
47.601
24.20028
20224
Anna Kołodziejczyk
Krzysztof Rokita
DS
DS
1
1
47.401
25.20991
12629
Małgorzata Krajewska
Tomasz Magryś
KP
PK
0
2.5
46.461
26.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
46.251
27.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
45.631
28.17544
21071
Łukasz Kasperczyk
Ada Szewc
MP
MP
2.5
1.5
45.001
29.02727
02775
Andrzej Lubojemski
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
13
5
43.651
29.14522
16898
Aleksandra Byra
Maciej Kędzierski
MP
MP
2.5
5
43.651
31.20023
20707
Joanna Massalska
Stanisław Wadowski
MP
MP
1
1
38.231
31.17911
20141
Łukasz Baniak
Oliwia Masiarek
MP
MP
2.5
1
38.231
33.19730
21597
Jakub Korzeniowski
Magdalena Mróz
MP
MP
1.5
0
35.211
34.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
4
33.651

Łącznie 382 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://kwb.mzbs.pl/22

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:01:54 (0.2314/78) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.