Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5404/27701 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2022
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20557Henryk AdamowiczPM0.52
2.15149Janina BłażukPM28
3. Barbara BoberPM05
4. Kazimierz BoberPM08
5.09626Kazimierz BonikPM2.54
6. Irena BrzozowskaPM06
7.16719Janina BuszmanPM2.56
8. Elżbieta CelejewskaPM02
9.17810Tomasz CzekałaPM24
10.12452Andrzej DobkowiczPM46
11. Danuta DrzewieckaPM03
12.15148Maria EwertowskaPM1.57
13. Jolanta FilipowiczPM02
14.21477Elżbieta GańczarczykPM08
15. Barbara GostomskaPM01
16. Jan GóreckiPM07
17.10629Jan GóreckiDS03
18.14430Teresa GórkiewiczPM35
19.18244Stanisław GrajewskiPM27
20.04585Bruno GrzeniaPM2.54
21. Mirosław HincPM03
22. Andrzej HinzPM05
23.04590Józef IdczakPM74
24.16235Jadwiga JeziorskaPM2.52
25. Czesław JustyniarskiPM06
26.16247Benedykta KadłubickaPM03
27. Lucyna KameckaPM04
28.12612Jan KamińskiPM55
29.09671Piotr KamodaPM19
30. Marta KapuścińskaPM01
31.18380Piotr KowalewskiPM22
32. Barbara KucharskaPM02
33. Renata KucharskaPM08
34.04341Jan LechPM511
35.19556Dorota MalecPM117
36. Celina MaślankaPM04
37.08471Krzysztof MatuszczykPM310
38. Jacek MatuszewskiPM06
39.18245Janusz MichalakPM1.517
40. Kazimierz MichalakPM06
41. Ryszard MielniczukPM07
42.08102Zygmunt MikołajczykPM35
43.21552Stanisław MurdziaPM07
44. Krystyna MurzynPM05
45. Elżbieta NaumowiczPM07
46. Elżbieta NowakowskaPM09
47. Stanisław OkrzesikPM02
48.18912Anna OstrowskaPM1.59
49.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
50.20139Sławomir PawłowskiPM05
51. Czesław PertkiewiczPM017
52. Teresa ProtasPM08
53.21543Tomasz PróchnickiPM06
54. Wiesława ReiterPM05
55.13877Andrzej RissPM32
56. Andrzej RogackiPM09
57.18915Ireneusz SiemieniukPM0.57
58.20614Elżbieta SkóraPM06
59. Marek SkóraPM03
60. Wanda StrzyżewskaPM02
61.15137Ewa StukanPM22
62.16478Elżbieta SzymańskaPM03
63.04730Zbigniew WalczyńskiPM96
64. Ewa WasilukPM011
65. Wanda WoltyńskaPM03
66. Maria WróbelPM04
67. Zbigniew WyderkaPM09
68. Malina ZalewskaPM08
69.14106Ryszard ZawadowiczPM22
70.16236Anna ZwierzewskaPM1.58
71.04756Andrzej ŻaboklickiPM49
72.18379Andrzej ŻylisPM18

Łącznie 418 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-29 g.08:54:30 (0.2491/82) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.