Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5410/27753 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2022
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20557Henryk AdamowiczPM0.51
2.13796Marzena BanachPM24
3.15149Janina BłażukPM212
4. Barbara BoberPM03
5. Kazimierz BoberPM04
6.09626Kazimierz BonikPM2.58
7. Irena BrzozowskaPM06
8.16719Janina BuszmanPM2.513
9. Elżbieta CelejewskaPM03
10.17810Tomasz CzekałaPM212
11.12452Andrzej DobkowiczPM43
12. Danuta DrzewieckaPM05
13.15148Maria EwertowskaPM1.512
14.21477Elżbieta GańczarczykPM07
15. Barbara GostomskaPM03
16. Jan GóreckiPM07
17.14430Teresa GórkiewiczPM39
18.18244Stanisław GrajewskiPM215
19. Andrzej HandkePM01
20. Mirosław Hinc-06
21. Andrzej HinzPM05
22.04590Józef IdczakPM712
23.16235Jadwiga JeziorskaPM2.52
24. Czesław JustyniarskiPM04
25.16247Benedykta KadłubickaPM03
26. Lucyna KameckaPM04
27.09671Piotr KamodaPM114
28.08965Janusz KlajnertPM02
29. Ewa KłobukowskaPM04
30.18380Piotr KowalewskiPM24
31. Barbara KucharskaPM02
32. Renata KucharskaPM06
33.04341Jan LechPM58
34.08074Kazimierz ŁaciakPM32
35.19556Dorota MalecPM19
36. Celina MaślankaPM04
37.08471Krzysztof MatuszczykPM319
38. Jacek MatuszewskiPM06
39.18245Janusz MichalakPM1.518
40. Kazimierz MichalakPM07
41. Ryszard MielniczukPM07
42.21552Stanisław MurdziaPM02
43. Elżbieta NaumowiczPM05
44. Elżbieta NowakowskaPM09
45. Stanisław OkrzesikPM03
46.18912Anna OstrowskaPM1.512
47.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
48.20139Sławomir PawłowskiPM06
49. Czesław PertkiewiczPM019
50.09683Roman PestkaPM22
51. Teresa ProtasPM03
52.21543Tomasz PróchnickiPM01
53. Danuta RajzerPM03
54. Wiesława ReiterPM03
55.13877Andrzej RissPM33
56. Andrzej RogackiPM09
57.04693Andrzej RutkiewiczPM41
58.18915Ireneusz SiemieniukPM0.52
59.20614Elżbieta SkóraPM03
60. Marek SkóraPM03
61.20558Antoni SkrzydlakPM01
62. Tadeusz StepokuraPM02
63.16478Elżbieta SzymańskaPM08
64. Jan UlenbergPM04
65.04730Zbigniew WalczyńskiPM96
66. Ewa WasilukPM05
67. Wanda WoltyńskaPM04
68. Maria WróbelPM03
69. Zbigniew WyderkaPM05
70. Malina ZalewskaPM04
71.16236Anna ZwierzewskaPM1.56
72.04756Andrzej ŻaboklickiPM42
73.18379Andrzej ŻylisPM110

Łącznie 426 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-18 g.19:26:25 (0.1947/83) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.