Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5467/28003 turniej par

szczegóły imprezy

35. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Mixt - Szkoły Ponadpodstawowe
środa, 15 czerwca 2022r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17593
17539
Kinga Kowal
Kacper Kuflowski
MP
MP
2.5
3
70.5630
2.17545
20672
Franciszek Kurlit
Natalia Suszanowicz
MP
SL
3
2
67.6726
3.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
65.2123
4.17775
20450
Maciej Betliński
Maria Tytyk
DS
WP
2.5
1
64.4319
5.18645
16585
Ewa Morawska
Adam Pigulski
WP
KP
3
4
63.8916
6.18066
21071
Michał Stasik
Ada Szewc
MP
MP
3
1.5
57.9112
7.17544
20078
Łukasz Kasperczyk
Kaja Kowal
MP
MP
2.5
1
57.329
8.19197
18125
Jakub Gawron
Sara Hulanicka
MP
MA
2.5
1
56.296
9.20978
21054
Cyprian Morawski
Magdalena Reguła
SL
LD
1.5
0.5
56.196
10.18284
20655
Aleks Bukat
Dominika Lucka
DS
SL
3
2.5
55.405
11.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
0.5
0.5
54.064
12.21348
21341
Maciej Bednarczyk
Zuzanna Czerwińska
MP
MP
1
1
53.904
13.20944
20786
Julia Strużyńska
Mateusz Węgrecki
MP
MP
0
1
53.603
14.18587
19769
Karol Kraska
Ada Żbik
MP
MP
1.5
1
51.803
15.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
51.132
16.21094
21102
Zofia Gutry
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
0
0.5
50.811
17.18124
21101
Estera Hulanicka
Leonard Lubina
MA
MA
1
1
48.551
18.19911
17700
Antoni Byliński
Julia Chrabąszcz
PM
MP
1.5
1
48.421
19.21219
21512
Michał Krok
Kaja Pustułka
ZP
SL
1
0.5
47.451
20.21533
21408
Magdalena Kapała
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
0.5
1.5
46.751
21.20949
20739
Gabriela Sroczyk
Kacper Węgrecki
MP
MP
0.5
1
46.691
22.21276
21347
Zuzanna Łabno
Bartosz Opioła
MP
MP
1
1
46.601
23.20761
20770
Magdalena Klimczewska
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
0.5
1
45.571
24.21601
21538
Natalia Fręchowicz
Jan Luber
SL
SL
0
0
43.671
25.21893
21053
Nadia Berut
Szymon Jędrzejewski
LD
PM
0.5
1.5
43.551
26.20768
20716
Ignacy Gębuś
Weronika Różewska
MA
MA
1.5
1
43.231
27.20941
21353
Lena Banicka
Oliwier Polak
MP
MP
0
1
41.171
28.21789
21510
Natalia Adamoszek
Kamil Szewczyk
SL
SL
0
0.5
40.451
29.22036
22041
Alicja Bober
Patryk Szostok
DS
DS
0
0
40.101
30.21881
22075
Hanna Brauncajs
Mikołaj Kurzyński
LD
LD
0.5
0
39.481
31.20911
19733
Ewa Panuś
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
0
1
36.021
32.21429
21290
Maria Pichór
Mikołaj Suchan
MP
MP
0
1
34.101
33.22037
22038
Aleksandra Ciaciek
Krzysztof Deberny
DS
DS
0
0
27.461

Łącznie 372 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-10 g.00:09:02 (0.2342/76) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.