Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5467/28007 turniej teamów

szczegóły imprezy

35. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Teamów - Szkoły Ponadpodstawowe
piątek, 17 czerwca 2022r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18221
17775
18222
17544
18066
Łucja Ciborowska
Maciej Betliński
Konrad Ciborowski
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
DS
MP
MP
MP
2.5
2.5
2.5
2.5
3
4.1775
2.20655
19830
17539
17545
20672
Dominika Lucka
Wojciech Bąk
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Natalia Suszanowicz
SL
MA
MP
MP
SL
2.5
2.5
3
3
2
-10.1759
3.18124
18125
20716
20450
Estera Hulanicka
Sara Hulanicka
Weronika Różewska
Maria Tytyk
MA
MA
MA
WP
1
1
1
1
7.3845
4.19912
19197
20978
19770
Jan Łuczeczko
Jakub Gawron
Cyprian Morawski
Martyna Smoleń
PM
MP
SL
PM
2
2.5
1.5
2
-7.3830
5.21276
21341
20739
20786
Zuzanna Łabno
Zuzanna Czerwińska
Kacper Węgrecki
Mateusz Węgrecki
MP
MP
MP
MP
1
1
1
1
-31.7015
6.21408
21502
21219
21512
Krzysztof Świątkowski
Alex Cimr
Michał Krok
Kaja Pustułka
SL
SL
ZP
SL
1.5
0.5
1
0.5
-3.0013
7.20770
20768
21102
21101
Maksymilian Szczurowski
Ignacy Gębuś
Tymoteusz Kucharek
Leonard Lubina
MA
MA
MA
MA
1
1.5
0.5
1
-8.9910
8.18644
19163
18645
18647
20797
Szymon Graś
Wiktor Chałupniczak
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
WP
WP
WP
2.5
2
3
2.5
2
-6.078
9.21347
21348
21353
21290
Bartosz Opioła
Maciej Bednarczyk
Oliwier Polak
Mikołaj Suchan
MP
MP
MP
MP
1
1
1
1
66.035
10.17593
03007
03013
21071
Kinga Kowal
Maciej Częczek
Maciej Sarnowski
Ada Szewc
MP
WM
WM
MP
2.5
1
1
1.5
63.163
11.21072
18850
19395
21568
Oliwia Koratkiewicz
Patryk Klim
Rafał Łazarczyk
Klaudia Ogórkowska
PD
PD
PD
PD
0.5
1.5
1.5
0
60.991
12.17700
20078
20949
20944
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
MP
MP
MP
MP
1
1
0.5
0
55.531
13.20014
19215
18975
17787
Oliwia Siczek
Jagoda Jankowska
Jan Kuciapski
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
DS
DS
0.5
0.5
1
1.5
53.181
14.21536
21601
21533
21538
Milena Gryzło
Natalia Fręchowicz
Magdalena Kapała
Jan Luber
SL
SL
SL
SL
0.5
0
0.5
0
49.621
15.19733
20061
18587
22093
Bruno Woźniakiewicz
Krzysztof Cholewa
Karol Kraska
Kamil Zaród
MP
MP
MP
MP
1
0.5
1.5
0
42.311
16.21054
21893
21881
22075
Magdalena Reguła
Nadia Berut
Hanna Brauncajs
Mikołaj Kurzyński
LD
LD
LD
LD
0.5
0.5
0.5
0
40.201
17.20941
20911
21429
19769
Lena Banicka
Ewa Panuś
Maria Pichór
Ada Żbik
MP
MP
MP
MP
0
0
0
1
39.851
18.21203
21094
20761
22098
Rafał Fudacz
Zofia Gutry
Magdalena Klimczewska
Oliwier Smardzewski
PM
MA
MA
PM
0.5
0
0.5
0
37.571
19.22037
22036
22038
22041
Aleksandra Ciaciek
Alicja Bober
Krzysztof Deberny
Patryk Szostok
DS
DS
DS
DS
0
0
0
0
35.961
20.21518
21789
21210
21211
21510
Michał Paukszto
Natalia Adamoszek
Franciszek Kierepka
Jakub Kierepka
Kamil Szewczyk
SL
SL
SL
SL
SL
0
0
1
0.5
0.5
31.931

Łącznie 1235 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:05:10 (0.2671/94) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.