Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5467/28012 turniej par

szczegóły imprezy

35. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Dodatkowy Turniej Par 3
piątek, 17 czerwca 2022r., godz. 19:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20739
20786
Kacper Węgrecki
Mateusz Węgrecki
MP
MP
1
1
70.927
2.18850
19395
Patryk Klim
Rafał Łazarczyk
PD
PD
1.5
1.5
66.347
3.18578
21071
Laura Cichoń
Ada Szewc
MP
MP
1.5
1.5
65.526
4.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
0.5
0.5
63.405
5.21348
21290
Maciej Bednarczyk
Mikołaj Suchan
MP
MP
1
1
62.424
6.21789
21510
Natalia Adamoszek
Kamil Szewczyk
SL
SL
0
0.5
59.974
7.21210
20170
Franciszek Kierepka
Adam Stachura
SL
MP
1
1
59.313
8.03007
03013
Maciej Częczek
Maciej Sarnowski
WM
WM
1
1
59.152
9.19857
19532
Daria Bartkiewicz
Adrian Sinicki
DS
DS
1
0.5
57.032
10.21601
21533
Natalia Fręchowicz
Magdalena Kapała
SL
SL
0
0.5
56.862
11.03339
15312
Jerzy Matura
Mirosława Stachura
SL
DS
3
1
56.702
12.03799
03800
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
KP
KP
5
2.5
55.721
13.20061
21341
Krzysztof Cholewa
Zuzanna Czerwińska
MP
MP
0.5
1
55.391
14.21219
20944
Michał Krok
Julia Strużyńska
ZP
MP
1
0
54.741
15.21101
21512
Leonard Lubina
Kaja Pustułka
MA
SL
1
0.5
53.921
16.21449
06073
Aniela Hulanicka
Igor Reguła
MA
LD
0
3
52.121
17.20768
21102
Ignacy Gębuś
Tymoteusz Kucharek
MA
MA
1.5
0.5
51.471
18.20911
21429
Ewa Panuś
Maria Pichór
MP
MP
0
0
51.311
18.21881
22075
Hanna Brauncajs
Mikołaj Kurzyński
LD
LD
0.5
0
51.311
20.11244
21518
Tomasz Kierepka
Michał Paukszto
SL
SL
1.5
0
51.141
21.18587
19733
Karol Kraska
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
1.5
1
50.001
22.17386
20270
Wojciech Potapczyk
Konrad Wójcik
DS
DS
1.5
1
48.861
23.21347
21353
Bartosz Opioła
Oliwier Polak
MP
MP
1
1
48.531
24.21847
20023
Antonina Chmielewska
Joanna Massalska
MP
MP
0
1
46.081
25.21893
21054
Nadia Berut
Magdalena Reguła
LD
LD
0.5
0.5
45.751
26.22038
18975
Krzysztof Deberny
Jan Kuciapski
DS
DS
0
1
44.121
27.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
0
1.5
41.991
28.20941
19769
Lena Banicka
Ada Żbik
MP
MP
0
1
40.361
29.22036
17787
Alicja Bober
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
0
1.5
40.201
30.20093
21276
Aleksander Korecki
Zuzanna Łabno
KP
MP
0
1
40.031
31.21405
21960
Mikołaj Chmielewski
Jan Migo
MP
MP
1
0
39.051
32.22037
22041
Aleksandra Ciaciek
Patryk Szostok
DS
DS
0
0
38.071
33.21831
21564
Łucja Augustyniak
Julia Ziętarska
MP
MP
0
0
33.501
34.21435
21431
Michał Stępkowski
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
0.5
0.5
31.211
35.19215
20014
Jagoda Jankowska
Oliwia Siczek
DS
DS
0.5
0.5
30.881
36.21205
21189
Nikodem Pasek
Marcin Staniak
PM
PM
0.5
1
26.631

Łącznie 138 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:36:08 (0.2574/82) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.