Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29051 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
II liga, grupa NE
miejsca 9-16
niedziela, 28 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.06488Wiesław AndrukWM9300BSBS OKDAR Bartoszyce
2.16380Jakub AndruszkiewiczMA5450AZS UW Orły Warszawa
3.04187Tadeusz BanachWM7172BSBS OKDAR Bartoszyce
4.13342Krzysztof BaranowskiPD4350KONTRI MBKB
5.11637Andrzej BłachnoPD5267KONTRI MBKB
6.04064Michał BobrykowPD4284KONTRI MBKB
7.08109Krzysztof BorkowskiPM4320CKiS Pruszcz Gdański
8.18354Małgorzata BudułaMA3325AZS UW Orły Warszawa
9.04547Andrzej BunikowskiPM18430Darles Santerm Gdańsk
10.04549Dariusz ChmielewskiPM5370KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
11.06549Igor CiborowskiMA4209ABNEGAT WZBS Warszawa
12.15647Jan CiulkinPD5184KONTRI MBKB
13.06562Maciej CzajkowskiMA4314ABNEGAT WZBS Warszawa
14.04551Robert CzarneckiPM5238Darles Santerm Gdańsk
15.07052Edmund CzubakMA11320BATMIX ESKOM Warszawa
16.14971Bartosz ĆwiekMA4350AZS UW Orły Warszawa
17.08166Renata DancewiczMA780BATMIX ESKOM Warszawa
18.14973Piotr DuszakMA3350AZS UW Orły Warszawa
19.04240Dariusz FilipekWM5300BSBS OKDAR Bartoszyce
20.18858Michał FrączekMA2120BATMIX ESKOM Warszawa
21.04066Zbigniew GadekPD3350KONTRI MBKB
22.09332Janusz GalewskiPD5117KONTRI MBKB
23.08988Paweł GałązkaMA4314ABNEGAT WZBS Warszawa
24.18778Robert GłodowskiMA2.5200BATMIX ESKOM Warszawa
25.15139Aleksander GórskiPM219KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
26.04783Michał GórskiPM9289KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
27.17451Wojciech GrzegorzewskiMA3325AZS UW Orły Warszawa
28.09020Kazimierz GrzeszkowiakMA5340ABNEGAT WZBS Warszawa
29.15701Sławomir HennigPM2.5320CKiS Pruszcz Gdański
30.12009Mirosław HryszkoPD5350KONTRI MBKB
31.07794Marta JaneczekPM11348Darles Santerm Gdańsk
32.12108Aleksandra JaroszMA7220BATMIX ESKOM Warszawa
33.11551Grzegorz JarząbekMA7260BATMIX ESKOM Warszawa
34.20167Magdalena JudekMA2120BATMIX ESKOM Warszawa
35.10043Łukasz KalbarczykMA7260BATMIX ESKOM Warszawa
36.07802Włodzimierz KarłowiczMA7288ABNEGAT WZBS Warszawa
37.04305Marek KlepackiWM7120BSBS OKDAR Bartoszyce
38.12983Janusz KobylarskiPM7165Darles Santerm Gdańsk
39.08097Włodzimierz KocońPM5403Darles Santerm Gdańsk
40.14252Stefan KopytPD5267KONTRI MBKB
41.16317Marian KrasowskiPD7350KONTRI MBKB
42.18032Maciej KulikowskiMA5220BATMIX ESKOM Warszawa
43.04627Jacek KuśmierzPM5320CKiS Pruszcz Gdański
44.04628Marcin KutPM7320CKiS Pruszcz Gdański
45.04350Jarosław ŁosiakWM11103BSBS OKDAR Bartoszyce
46.16065Konrad MajewskiMA4425AZS UW Orły Warszawa
47.08929Jan MazurkiewiczMA9418ABNEGAT WZBS Warszawa
48.04161Bartosz MerMA5209ABNEGAT WZBS Warszawa
49.06817Renata NeronowiczMA12220BATMIX ESKOM Warszawa
50.06822Anna NosalskaPM7430Darles Santerm Gdańsk
51.16716Lena OstrowskaMA4220BATMIX ESKOM Warszawa
52.04396Krzysztof PakułaWM9240BSBS OKDAR Bartoszyce
53.16068Konrad PaluszekMA2.5450AZS UW Orły Warszawa
54.04399Tomasz PatalanWM5300BSBS OKDAR Bartoszyce
55.04670Mariusz PaterPM11271KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
56.09768Sebastian PiepióraPM9271KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
57.04682Jacek PiotrowskiPM12430Darles Santerm Gdańsk
58.04411Zbigniew PrasekPM5370KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
59.18319Rafał PrzybyszMA4350AZS UW Orły Warszawa
60.08854Joanna PrzytyckaMA4288ABNEGAT WZBS Warszawa
61.04689Leszek RadomskiPM4320CKiS Pruszcz Gdański
62.04434Wojciech RomaszkoPM4127KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
63.04435Jan RomotWM11300BSBS OKDAR Bartoszyce
64.07061Marek RóżańskiMA9418ABNEGAT WZBS Warszawa
65.16616Paweł SankowskiMA3220BATMIX ESKOM Warszawa
66.04838Grzegorz SokołowskiPM4217KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
67.19485Adrianna StaniszewskaMA1.560BATMIX ESKOM Warszawa
68.04701Jan StaniszewskiPM5271KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
69.04712Leszek SzkudlarekPM9183Darles Santerm Gdańsk
70.07849Bogdan SzulejewskiMA21410BATMIX ESKOM Warszawa
71.04719Artur ToeplitzPM792Darles Santerm Gdańsk
72.07063Dorota Tokaj-WojtczukMA7340ABNEGAT WZBS Warszawa
73.16069Łukasz TrendakMA4375AZS UW Orły Warszawa
74.09162Jacek TrętowskiWM4240BSBS OKDAR Bartoszyce
75.19482Magda UrbańskaMA1.5160BATMIX ESKOM Warszawa
76.19483Piotr UrbańskiMA2160BATMIX ESKOM Warszawa
77.08119Waldemar WarzałaPM12430Darles Santerm Gdańsk
78.04737Elżbieta WesołowskaPM9178CKiS Pruszcz Gdański
79.13882Agnieszka WiankowskaPM5127KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
80.07065Rafał WojtczukMA7340ABNEGAT WZBS Warszawa
81.08903Olga ZabulewiczPM5370KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
82.04752Krzysztof ZastawnyPM4320CKiS Pruszcz Gdański
83.07871Piotr ZielińskiMA7288ABNEGAT WZBS Warszawa

Łącznie 22959 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:15:21 (0.2118/93) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.