Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6084/29223 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* GP Śląska (WOŚP)
WOŚP OTP* GP Śl. Chorzów
niedziela, 29 stycznia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2
11
69.235025III
III
2.12846
03554
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Tomsia
SL
SL
7
11
62.734322III
III
3.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
62.643819 
 
4.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
59.813216 
 
5.21584
12515
Jacek Fidler
Tadeusz Parylak
SL
SL
1
5
59.672613 
 
6.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
59.102010 
 
7.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
58.47147 
 
8.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
57.80105 
 
9.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
56.1995 
 
10.13411
21512
Michał Kaleta
Kaja Pustułka
LU
SL
5
1.5
55.8784 
 
11.03206
18890
Maciej Janeczko
Vasil Valchev
MP
SL
9
7
54.5474 
 
12.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
54.4463 
 
13.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
53.5953 
 
14.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
53.5042 
 
15.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
53.0032 
 
16.03087
 
Bogdan Cholewik
Janusz Paul
SL
-
5
0
51.8521 
 
17.11590
10954
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
WP
SL
2
3
49.8211 
 
18.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
49.6811 
 
19.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
3
4
47.7311 
 
20.03256
 
Henryk Kopernok
Andrzej Kuźnar
SL
-
5
0
46.6011 
 
21.22429
11386
Sławomir Lebiecki
Anna Makuch
SL
SL
0
2
46.2111 
 
22.03234
12261
Krzysztof Kalita
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
45.8811 
 
23.15738
16278
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
SL
SL
2
3
45.0811 
 
24.14848
13016
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
SL
SL
3
2
44.6611 
 
25.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
43.7011 
 
26.22419
22378
Mieszko Szmigel
Karol Złocki
SL
SL
0
0
43.6611 
 
27.22397
22377
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
SL
SL
0
0
42.4411 
 
28.21789
21510
Natalia Adamoszek
Kamil Szewczyk
SL
SL
0.5
1
42.3111 
 
29.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2
41.1111 
 
30.03308
03476
Henryk Leśniak
Ireneusz Sapota
SL
SL
3
5
39.1811 
 
31.22376
22399
Zofia Konieczny
Paulina Pawełek
SL
SL
0
0
38.3311 
 
32.22373
22374
Julia Jasicka
Justyna Kulińska
SL
SL
0
0
36.2011 
 
33.22395
22372
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
SL
SL
0
0
35.2711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 588 punktów PKL, w tym 316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-02 g.06:55:12 (0.3093/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.