Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5726/29324 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2023
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20557Henryk AdamowiczPM11
2.15149Janina BłażukPM25
3. Barbara BoberPM02
4. Kazimierz BoberPM03
5. Zbigniew BoczyPM013
6.09626Kazimierz BonikPM2.54
7.19017Józef BrancewiczPM14
8.16719Janina BuszmanPM2.57
9. Danuta ByczykPM02
10. Elżbieta CelejewskaPM02
11. Barbara ChomickaPM01
12.17810Tomasz CzekałaPM2.516
13.12452Andrzej DobkowiczPM410
14. Danuta DrzewieckaPM08
15.15148Maria EwertowskaPM1.55
16. Jolanta FilipowiczPM02
17.21477Elżbieta GańczarczykPM112
18.14282Mirosław GiełczyńskiPM21
19. Jan GóreckiPM010
20.14430Teresa GórkiewiczPM39
21.18244Stanisław GrajewskiPM212
22. Andrzej HandkePM06
23. Mirosław HincPM015
24. Andrzej HinzPM04
25.04590Józef IdczakPM725
26.16235Jadwiga JeziorskaPM2.58
27. Czesław JustyniarskiPM01
28.16247Benedykta KadłubickaPM04
29. Lucyna KameckaPM02
30.09671Piotr KamodaPM17
31.08101Andrzej KącaPM44
32. Ewa KłobukowskaPM04
33.18380Piotr KowalewskiPM24
34. Barbara KucharskaPM02
35.04341Jan LechPM57
36.03829Bogumił MacierzyńskiPM93
37.19556Dorota MalecPM111
38. Celina MaślankaPM03
39. Jacek MatuszewskiPM03
40.18245Janusz MichalakPM212
41. Kazimierz MichalakPM09
42. Ryszard MielniczukPM07
43.21552Stanisław MurdziaPM0.57
44. Krystyna MurzynPM02
45. Elżbieta NaumowiczPM06
46. Elżbieta NowakowskaPM08
47. Stanisław OkrzesikPM010
48.08563Andrzej OsińskiPM36
49.18912Anna OstrowskaPM1.510
50.18913Wojciech PaszkowskiPM0.54
51.20139Sławomir PawłowskiPM019
52. Czesław PertkiewiczPM01
53.08057Zbigniew PinkiewiczPM133
54. Teresa ProtasPM03
55.21543Tomasz PróchnickiPM0.51
56.13877Andrzej RissPM37
57. Andrzej RogackiPM08
58.20614Elżbieta SkóraPM12
59. Marek SkóraPM01
60.20558Antoni SkrzydlakPM0.51
61. Edmund SpławskiPM09
62. Tadeusz StepokuraPM05
63. Jan UlenbergPM03
64.04730Zbigniew WalczyńskiPM97
65. Ewa WasilukPM06
66. Małgorzata WielgomasPM01
67. Halina WitkowskaPM05
68. Wanda WoltyńskaPM08
69. Maria WróbelPM06
70. Zbigniew WyderkaPM016
71. Malina ZalewskaPM06
72.14106Ryszard ZawadowiczPM211
73.16236Anna ZwierzewskaPM1.53
74.18379Andrzej ŻylisPM113

Łącznie 468 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.08:46:26 (0.1547/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.