Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6119/29481 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Memoriał Piotra Latały
GPW-2 1-szy Memoriał Piotra Latały
sobota, 25 marca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
62.125025III
III
2.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
61.834322III
III
3.19724
04143
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
2.5
7
61.063618 
 
4.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
7
11
59.322915 
 
5.15647
14276
Jan Ciulkin
Pavel Klebanovich
PD
PD
5
5
57.542312 
 
6.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
9
57.04168 
 
7.12009
04052
Mirosław Hryszko
Adam Szempliński
PD
PD
5
5
56.47105 
 
8.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
5
5
55.1295 
 
9.04061
04097
Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
PD
PD
7
7
55.0184 
 
10.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
54.7474 
 
11.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
53.6563 
 
12.20318
19352
Artur Kozłowski
Benon Żukowski
PD
PD
2
2
53.6053 
 
13.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
5
7
53.0232 
 
14.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
9
52.1921 
 
15.04101
14660
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
5
3
51.2611 
 
16.04160
07209
Mirosław Hanusz
Krzysztof Krajewski
PD
PD
9
7
49.7011 
 
17.19350
19124
Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
PD
PD
2
2.5
47.9211 
 
18.19123
20951
Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
PD
PD
1.5
1.5
46.7111 
 
19.22817
22826
Norbert Mroczkowski
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0
0
45.8311 
 
20.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
45.0211 
 
21.08609
17221
Edward Kowalczyk
Halina Perkowska
PD
PD
4
2
44.5611 
 
22.04095
10862
Dariusz Hutnik
Kamil Sawwa
PD
PD
7
4
44.1411 
 
23.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
43.5811 
 
24.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0
0
43.4411 
 
25.04066
09332
Zbigniew Gadek
Janusz Galewski
PD
PD
3
5
42.9811 
 
26.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
4
40.8411 
 
27.04076
19100
Wiesław Niewiński
Tomasz Zalewski
PD
PD
4
1.5
40.1711 
 
28.14045
18436
Jerzy Firs
Bogusław Kozakiewicz
PD
PD
2
2.5
39.3311 
 
29.10315
04136
Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
PD
PD
3
0.5
37.0811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 524 punkty PKL, w tym 284 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:00:46 (0.2183/68) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.