Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5752/29660 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2023
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20557Henryk AdamowiczPM11
2. Dariusz BąbelPM01
3.15149Janina BłażukPM212
4. Zbigniew BoczyPM07
5.09626Kazimierz BonikPM2.55
6. Irena BrzozowskaPM02
7.16719Janina BuszmanPM2.56
8. Danuta ByczykPM02
9. Elżbieta CelejewskaPM02
10. Barbara ChomickaPM06
11.17810Tomasz CzekałaPM2.54
12.12452Andrzej DobkowiczPM45
13. Danuta DrzewieckaPM05
14.15148Maria EwertowskaPM1.510
15.21477Elżbieta GańczarczykPM17
16. Jan GóreckiPM010
17.14430Teresa GórkiewiczPM314
18.18244Stanisław GrajewskiPM214
19.15136Olena GrucaPM2.52
20. Andrzej HandkePM02
21. Mirosław HincPM05
22.04590Józef IdczakPM724
23. Czesław JustyniarskiPM07
24.16247Benedykta KadłubickaPM08
25. Lucyna KameckaPM07
26.09671Piotr KamodaPM16
27.08101Andrzej KącaPM49
28. Włodzimierz KesslerPM05
29. Ewa KłobukowskaPM01
30.18380Piotr KowalewskiPM24
31. Barbara KucharskaPM02
32. Renata KucharskaPM02
33.04341Jan LechPM514
34. Aneta MakowskaPM07
35.19556Dorota MalecPM110
36.18845Krystyna MarsonPM1.52
37. Celina MaślankaPM03
38. Jacek MatuszewskiPM06
39.18245Janusz MichalakPM219
40. Kazimierz MichalakPM04
41. Ryszard MielniczukPM07
42.21552Stanisław MurdziaPM0.52
43. Krystyna MurzynPM04
44. Elżbieta NaumowiczPM06
45. Elżbieta NowakowskaPM011
46. Stanisław OkrzesikPM09
47.18912Anna OstrowskaPM1.512
48. Jan PasierbiewiczPM05
49.18913Wojciech PaszkowskiPM0.54
50.20139Sławomir PawłowskiPM013
51.08057Zbigniew PinkiewiczPM1320
52. Teresa ProtasPM04
53. Danuta RajzerPM02
54. Andrzej RogackiPM011
55.04693Andrzej RutkiewiczPM42
56.18915Ireneusz SiemieniukPM0.51
57.20614Elżbieta SkóraPM12
58. Marek SkóraPM02
59. Edmund SpławskiPM07
60. Tadeusz StepokuraPM01
61.15137Ewa StukanPM21
62. Tadeusz ŚmiechowskiPM01
63. Jan UlenbergPM02
64.04730Zbigniew WalczyńskiPM96
65. Ewa WasilukPM01
66. Halina WitkowskaPM02
67.20042Janina WleklińskaPM1.52
68. Wanda WoltyńskaPM03
69. Maria WróbelPM010
70. Zbigniew WyderkaPM06
71. Malina ZalewskaPM01
72.14106Ryszard ZawadowiczPM25
73.16236Anna ZwierzewskaPM1.51
74.18379Andrzej ŻylisPM18

Łącznie 436 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-03 g.01:21:29 (2.1454/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.