Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6127/29981 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Pamięci Generała Władysława Sikorskiego
OTP** Inowrocław
sobota, 1 lipca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
65.58100II
II
2.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
63.9185III
III
3.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
61.5272III
III
4.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
60.5259 
 
5.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
59.2746 
 
6.18259
12860
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
KP
KP
2
2.5
56.0033 
 
7.13571
07050
Józef Kurnik
Jolanta Latała
KP
MA
3
4
55.7620 
 
8.19420
22370
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
1
54.7018 
 
9.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
54.4316 
 
10.04033
04034
Mariusz Żurek
Tadeusz Żurek
KP
KP
4
4
53.8314 
 
11.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
52.8812 
 
12.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
52.349 
 
13.13003
08052
Mariusz Bielski
Bohdan Pliszka
KP
KP
5
7
51.757 
 
14.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2.5
2.5
50.665 
 
15. 
15269
Jan Budrewicz
Eugeniusz Jaworski
-
KP
0
2
49.993 
 
16.10922
14956
Piotr Jerka
Wiesław Pytliński
KP
KP
3
2.5
49.621 
 
17.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
49.581 
 
18.03923
14465
Szymon Rosowski
Igor Smyk
KP
KP
3
4
48.211 
 
19.19463
18989
Bogdan Kowalczyk
Janusz Strześniewski
KP
KP
4
2
47.121 
 
20.17230
18933
Krzysztof Bonowicz
Tomasz Jaworski
KP
KP
3
2.5
46.171 
 
21.17817
18701
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
KP
KP
1.5
1.5
45.861 
 
22.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
44.751 
 
23.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
5
42.901 
 
24.17228
13339
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
KP
KP
3
3
42.811 
 
25.20201
20123
Piotr Mizak
Ewa Ziółkowska
KP
KP
2
2
41.211 
 
26.08377
10999
Edward Guziołek
Krzysztof Stodólny
KP
KP
2
1.5
41.151 
 
27.16712
18502
Ewa Krakówka
Małgorzata Węglewska
KP
WP
2.5
3
40.991 
 
28.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
WM
PM
9
2.5
40.691 
 
29.12278
22579
Michał Dolny
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
3
0.5
40.191 
 
30.08379
16332
Zdzisław Zachwieja
Zofia Zachwieja
KP
KP
4
1.5
37.601 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1028 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.08:59:49 (0.3563/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.