Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6161/30163 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Ebara Cup
GP KP MAX - Ebara Cup
sobota, 8 lipca 2023r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
64.58109II
II
2.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
PM
LB
18
7
61.2499III
III
3.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
60.1690III
III
4.04665
15477
Kazimierz Omernik
Krzysztof Żak
PM
PM
21
9
58.3182 
 
5.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
58.1374 
 
6.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
WM
5
9
58.0266 
 
7.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
4
57.1457 
 
8.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
57.0349 
 
9.04535
07849
Dariusz Bogucki
Bogdan Szulejewski
PM
MA
18
21
56.9641 
 
10.03829
04660
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
9
7
56.0232 
 
11.22357
17867
Jan Dzedzej
Andrzej Kłyk
KP
KP
1.5
2
55.8924 
 
12.03978
03987
Jarosław Śmieszek
Piotr Turowski
KP
KP
15
11
55.7621 
 
13.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
55.4220 
 
14.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
2
9
55.0518 
 
15.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
54.6917 
 
16.04541
05944
Mariusz Brewiak
Adam Hintertan
PM
MA
13
12
54.3515 
 
17.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
54.2514 
 
18.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
7
5
53.3113 
 
19.06313
06335
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
MA
MA
4
11
52.5311 
 
20.13385
13387
Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
KP
KP
3
4
52.5010 
 
21.16536
12205
Anna Borowska
Marek Niemir
KP
KP
1.5
2
52.458 
 
22.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
1.5
2.5
52.327 
 
23.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
52.065 
 
24.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
51.774 
 
25.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
50.683 
 
26.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
50.551 
 
27.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
49.841 
 
28.06488
04602
Wiesław Andruk
Aleksander Kasprzak
WM
PM
9
18
49.531 
 
29.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
49.411 
 
30.03820
08052
Jarosław Łakomy
Bohdan Pliszka
KP
KP
7
7
49.321 
 
31.16231
20095
Kazimierz Namysł
Marta Piątkowska
KP
KP
5
0.5
48.781 
 
32.11787
03739
Marcin Figura
Jarosław Jamroszczak
KP
KP
4
4
48.631 
 
33.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
3
3
48.281 
 
34.11000
07501
Jerzy Pala
Jan Styczyński
SL
KP
5
5
47.501 
 
35.03724
13028
Leszek Hejne
Piotr Suchodolski
KP
PM
7
7
46.881 
 
36.10790
04818
Grzegorz Antosz
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
46.881 
 
37.13003
03815
Mariusz Bielski
Michał Lewiński
KP
KP
5
12
45.831 
 
38.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2.5
2.5
45.261 
 
39.16336
22370
Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
KP
KP
3
1
45.101 
 
40.15864
 
Agnieszka Pabiniak
Jakub Pabiniak
LD
LD
1
0
44.531 
 
41.18989
20116
Janusz Strześniewski
Kazimierz Wierzbowski
KP
KP
2
2.5
44.481 
 
42.16784
08565
Władysław Łobacz
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
43.851 
 
43.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
43.331 
 
44.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
42.841 
 
45.12278
09259
Michał Dolny
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
7
42.501 
 
46.09253
09291
Andrzej Drzewiecki
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
42.381 
 
47.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
42.011 
 
48.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
2.5
3
41.041 
 
49.03896
14956
Zygfryd Pokora
Wiesław Pytliński
KP
KP
3
2.5
40.971 
 
50.22356
 
Ryszard Dzedzej
Eugeniusz Kłopotek
KP
-
3
0
40.451 
 
51.03799
20088
Bogumił Kupczyk
Oliwia Wróblewska
KP
KP
5
1
29.271 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1830 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/SCPP/W-230708ec.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:43:08 (0.5572/114) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.