Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5799/30242 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Lipiec 2023
Pomorski WZBS
Klubowe seniorzy Gdynia

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.08087Jan MaciejewskiPM926
2.04730Zbigniew WalczyńskiPM923
3.20139Sławomir PawłowskiPM021
4.13877Andrzej RissPM319
5.04341Jan LechPM516
6. Czesław PertkiewiczPM016
7.16719Janina BuszmanPM2.515
8.12452Andrzej DobkowiczPM415
9.14430Teresa GórkiewiczPM315
10.04590Józef IdczakPM79
11.18245Janusz MichalakPM29
12. Elżbieta NowakowskaPM09
13. Andrzej RogackiPM09
14. Edmund SpławskiPM09
15.15148Maria EwertowskaPM1.58
16. Jan GóreckiPM08
17. Włodzimierz KesslerPM08
18.19556Dorota MalecPM18
19. Stanisław OkrzesikPM08
20. Jan PasierbiewiczPM08
21.15149Janina BłażukPM27
22.21477Elżbieta GańczarczykPM17
23.18244Stanisław GrajewskiPM27
24. Elżbieta NaumowiczPM07
25.18379Andrzej ŻylisPM17
26. Czesław JustyniarskiPM06
27. Ewa WasilukPM06
28. Maria WróbelPM06
29. Malina ZalewskaPM06
30. Zbigniew BoczyPM05
31.09626Kazimierz BonikPM2.55
32.19017Józef BrancewiczPM15
33. Irena BrzozowskaPM05
34.17810Tomasz CzekałaPM2.55
35. Renata KucharskaPM05
36. Aneta MakowskaPM05
37. Ryszard MielniczukPM05
38.21552Stanisław MurdziaPM0.55
39.08057Zbigniew PinkiewiczPM135
40. Teresa ProtasPM05
41.14106Ryszard ZawadowiczPM25
42. Lucyna KameckaPM04
43.04693Andrzej RutkiewiczPM44
44. Wanda WoltyńskaPM04
45.20557Henryk AdamowiczPM13
46. Andrzej HandkePM03
47. Mirosław HincPM03
48.09671Piotr KamodaPM13
49. Hanna KokalskaPM03
50. Krystyna MurzynPM03
51.18913Wojciech PaszkowskiPM0.53
52.20614Elżbieta SkóraPM13
53. Marek SkóraPM03
54.20558Antoni SkrzydlakPM0.53
55. Tadeusz StepokuraPM03
56. Jan UlenbergPM03
57. Halina WitkowskaPM03
58. Zbigniew WyderkaPM03
59. Barbara ChomickaPM02
60. Jacek MatuszewskiPM02
61.18912Anna OstrowskaPM1.52
62.21543Tomasz PróchnickiPM0.52
63. Wanda StrzyżewskaPM02
64. Danuta DrzewieckaPM01
65. Jolanta FilipowiczPM01
66.16247Benedykta KadłubickaPM01
67. Ewa KłobukowskaPM01
68. Kazimierz MichalakPM01
69.22293Grażyna RomanekPM01

Łącznie 448 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.02:53:17 (0.6820/79) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.