Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6088/30286 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Burmistrza Ostródy
OTP** o Puchar Burmistrza Ostródy
niedziela, 6 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
5
63.36104II
II
2.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
9
11
62.4596III
III
3.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
62.1289III
III
4.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
PM
15
19
60.7082 
 
5.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
59.4175 
 
6.04250
04297
Bogusław Gierulski
Wojciech Karpiński
WM
WM
21
5
58.3668 
 
7.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
58.1562 
 
8.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
57.9055 
 
9.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
57.8448 
 
10.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
57.3042 
 
11.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
4
4
55.6135 
 
12.08388
08389
Tomasz Kuś
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
5
3
55.4228 
 
13.06488
04602
Wiesław Andruk
Aleksander Kasprzak
WM
PM
9
18
55.1321 
 
14.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
55.0720 
 
15.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
54.3519 
 
16.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
2
9
53.9018 
 
17.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
53.8417 
 
18.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
53.4416 
 
19.04233
04390
Andrzej Dzikowski
Stanisław Orzoł
WM
WM
4
2.5
52.9314 
 
20.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
7
7
52.9213 
 
21.07043
12123
Sandra Różańska
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
52.1812 
 
22.04427
09037
Edmund Reczuga
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
52.0611 
 
23.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
51.8710 
 
24.04265
04329
Stanisław Charun
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
4
5
51.809 
 
25.04179
04429
Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
WM
WM
5
5
51.047 
 
26.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
9
11
51.026 
 
27.04040
04043
Jerzy Gober
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
11
50.825 
 
28.08124
04469
Wojciech Kujda
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2
5
50.814 
 
29.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
50.813 
 
30.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
50.742 
 
31.14607
09711
Aleksandra Odachowska
Marian Odachowski
MA
MA
2.5
2.5
50.671 
 
32.04345
10335
Tomasz Lisica
Sławomir Wrzosek
WM
WM
7
11
50.631 
 
33.09355
14956
Mariusz Grabowski
Wiesław Pytliński
KP
KP
9
2.5
50.381 
 
34.04067
15647
Tomasz Bliński
Jan Ciulkin
PD
PD
7
5
49.531 
 
35.08316
04473
Krzysztof Nagielski
Jerzy Sukow
WM
WM
9
12
48.791 
 
36.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
2
2
48.711 
 
37.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.661 
 
38.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
4
3
48.301 
 
39.04209
04468
Edmund Burzyński
Jan Stoma
WM
WM
5
5
48.061 
 
40.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
47.981 
 
41.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
47.771 
 
42.04308
07598
Wiesław Kolaj
Zygmunt Paprotny
WM
WM
5
2.5
47.641 
 
43.04198
15195
Adolf Bocheński
Wiesław Podlecki
WM
WM
15
3
47.611 
 
44.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
47.561 
 
45.21387
08592
Sylwester Nieke
Jerzy Uscki
WM
WM
1.5
1.5
47.251 
 
46.13763
01309
Tadeusz Krajewski
Andrzej Olszewik
WM
WM
3
1.5
47.191 
 
47.04405
04416
Krzysztof Pikus
Bernard Pszczoła
WM
WM
19
11
47.101 
 
48.09243
04385
Michał Kacprzak
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
46.931 
 
49.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
5
5
44.671 
 
50. 
04508
Mirosław Bieliński
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
44.431 
 
51.18964
16231
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
KP
KP
4
5
41.391 
 
52.06162
04013
Krzysztof Bartosiewicz
Jarosław Wojnowski
MA
KP
5
2.5
40.801 
 
53.08951
04506
Janusz Tchórzewski
Regina Wołek
WM
WM
3
3
40.431 
 
54.10184
 
Jerzy Bujko
Tadeusz Fiodorowicz
LB
-
1.5
0
39.441 
 
55.01143
01330
Zbigniew Pękala
Stanisław Stepnowski
WM
WM
1.5
0.5
39.361 
 
56.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
2
2.5
39.121 
 
57. 
 
Agnieszka Gleba
Lech Gleba
-
-
0
0
37.891 
 
58.14407
01163
Tadeusz Lisowski
Andrzej Skoczylas
WM
WM
2
2
37.381 
 
59.22760
22761
Wojciech Nowakowski
Bożena Pyka
WM
WM
0.5
0
35.611 
 
60.22696
13888
Mariusz Majerski
Edward Menderski
MA
MA
0
2
35.341 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2042 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://ozbs.olsztyn.pl/wyniki/kuznia//230806/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:27:43 (0.3605/130) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.