Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5811/30515 turniej par

szczegóły imprezy

36. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Pary na IMPy - szkoły średnie
poniedziałek, 11 września 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.21473
20716
Weronika Miszczuk
Weronika Różewska
MA
MA
1
1.5
88.4560
2.20830
19770
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2.5
67.9855
3.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
3
3
62.2351
4.19911
21053
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
2
2
59.4447
5.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1
2
55.4643
6.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
3
2.5
33.2739
7.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
DS
4
4
20.8235
8.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
4
4
11.3631
9.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2.5
3
7.4526
10.19810
19789
Bartłomiej Gala
Julia Gala
MA
MA
2
1.5
7.3422
11.20296
20300
Jacek Gola
Michał Jeśmanowicz
MA
MA
1.5
1
1.2718
12.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2.5
-0.4714
13.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
-6.4012
14.22329
17787
Wiktor Opaczewski
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
0
2
-89.2711
15.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2.5
2.5
30.2511
16.22098
21064
Oliwier Smardzewski
Julia Wodzyńska
PM
PM
0.5
1.5
23.2810
17.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
21.869
18.22210
22225
Michał Brzozowski
Maria Dondzik
MA
MA
1
0
19.559
19.18850
18852
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
PD
PD
2
2
18.908
20.18221
17539
Łucja Ciborowska
Kacper Kuflowski
MP
MP
4
4
16.847
21.17568
19397
Marianna Pantak
Maja Trojańska
SL
MA
2
2
15.806
22.21536
21533
Milena Gryzło
Magdalena Kapała
SL
SL
2
2
14.766
23.22618
22688
Wiktor Stasiński
Nina Zwiercan
PM
PM
1
0.5
12.075
24.21054
17441
Magdalena Reguła
Sebastian Wojtczak
LD
LD
1.5
2
11.934
25.21761
21459
Dominika Kachniarz
Iga Śliwska
MA
MA
0.5
1
11.584
26.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
2
2
6.273
27.21348
21347
Maciej Bednarczyk
Bartosz Opioła
MP
MP
1.5
1.5
4.782
28.21287
20108
Michał Kamiński
Franciszek Krajewski
KP
KP
1
1.5
4.642
29.21739
21139
Michał Grabowski
Mateusz Żmudziński
WP
WP
1.5
1
4.111
30.21471
21362
Matylda Brzyzka
Maja Kielan
MA
MA
1
1
3.521
31.21283
20099
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
KP
KP
0
1
2.951
32.21462
21772
Jerzy Kontkiewicz
Konrad Reszczyński
MA
MA
0.5
0
-0.951
33.19395
19271
Rafał Łazarczyk
Aleksander Skiepko
PD
PD
2
1.5
-7.581
34.21601
21512
Natalia Fręchowicz
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
2
-7.981
35.22430
22431
Kacper Stankiewicz
Igor Święcki
MA
MA
0.5
0
-8.581
36.21750
21741
Karolina Kaczmarek
Marta Wojszel
WP
WP
1
1
-10.241
37.22910
22227
Wojciech Godlewski
Mateusz Mieszkowski
MA
MA
0
0
-11.171
38.22262
18124
Ewa Bagrowska
Estera Hulanicka
MA
MA
1
1.5
-11.681
39.21766
19944
Tomasz Bukowiecki
Jan Świerkula
MA
MA
1
1
-16.341
40.23385
23383
Antoni Dzidowski
Błażej Dzidowski
MA
MA
0
0
-19.221
41.21465
21769
Wiktoria Foryś
Wojciech Wnuk
MA
MA
1
2
-21.661
42.18125
20711
Sara Hulanicka
Milena Lasota
MA
MA
1.5
1
-21.811
43.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
2.5
2.5
-25.071
44.18972
18975
Paweł Fassa
Jan Kuciapski
DS
DS
1
1.5
-25.081
45.22829
22826
Oliwier Rajmuntowicz
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0.5
0.5
-29.551
46.20756
21343
Piotr Pasula
Krystian Sweder
MP
MP
1
1
-38.801
47.22223
22217
Krzysztof Jeziorski
Maksymilian Sweklej
MA
MA
0
1
-43.031
48.21962
21787
Jakub Łabno
Patryk Rosół
MP
MP
0
0
-44.601
49.22825
22819
Piotr Bujalski
Bartosz Korwek
PD
PD
0
0
-44.821
50.22319
23390
Szymon Dombrowski
Jan Kaniszewski
KP
MA
1
0
-45.781
51.17386
19545
Wojciech Potapczyk
Nina Przybylska
DS
DS
1.5
1
-45.921
52.23371
23372
Wojciech Jankowski
Martyna Majer
PM
PM
0
0
-48.391
53.22207
21472
Anna Noworyta
Małgorzata Skowrońska
MA
MA
0
1
-51.081
54.20106
20102
Julia Antczak
Martyna Dorszewska
KP
KP
0.5
1
-55.401
55.19197
22245
Jakub Gawron
Mateusz Janik
LU
MP
3
1
-55.721
56.22494
22553
Szymon Ławniczak
Filip Maciąga
WP
WP
0
0
-56.601
57.23388
23389
Małgorzata Letkiewicz
Natalia Wiśniewska
MA
MA
0
0
-127.491

Łącznie 1158 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/mpms/imp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-24 g.03:39:55 (0.2909/124) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.