Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6015/30567 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów (12)
Memoriał Marka Krajewskiego
sobota, 30 września 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.06621
06620
07809
12899
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Piotr Kołuda
Michał Wróbel
WM
WM
LU
MA
15
17
18
9
62.26311
2.16875
16380
21367
20240
Edward Sucharda
Jakub Andruszkiewicz
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
MA
MA
7
5
3
3
-62.26212
3.03064
04198
04250
08195
04842
Michał Błach
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
Dariusz Kowalski
Leszek Sztyrak
MA
WM
WM
MA
DS
7
15
21
21
19
-32.4356
4.06513
06512
17082
11928
06629
10148
Maria Boczar
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
MA
MA
MA
MA
5
7
7
7
17
9
-6.01119
5.06795
06716
07000
07869
Ewa Miszewska
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
Sławomir Zawiślak
PK
WP
WP
SL
19
9
12
21
102.6540
6.05701
05670
09303
05822
05876
Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
WP
LD
PD
13
15
7
13
9
99.8424
7.13709
14782
14783
02806
Grzegorz Głasek
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Wojciech Strzemecki
SW
DS
DS
DS
11
11
13
21
94.128
8.15647
11637
09332
14252
16317
04052
Jan Ciulkin
Andrzej Błachno
Janusz Galewski
Stefan Kopyt
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
5
5
5
7
5
86.261
9.06822
04157
04160
14276
Anna Nosalska
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Pavel Klebanovich
PD
PD
PD
PD
7
9
9
5
82.751
10.16829
19724
04067
07215
20076
07246
Tomasz Zaleski
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Giedre Jankunaite
Marek Nazarko
Giedrius Szarkanas
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
3
7
13
4
13
78.751
11.10893
04105
22169
14043
12478
04103
Mariusz Tatarczuk
Andrzej Jakimiec (brak aPKL)*
Romuald Kąkiel
Alfred Koda
Stanisława Piotrowska
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
PD
PD
4
5
2
5
1
5
78.671
12.07209
04143
04042
19723
Krzysztof Krajewski
Stanisław Gawryszczak
Janusz Kowalewski
Adam Rogowski
PD
PD
PD
MA
7
7
12
2.5
71.851
13.04751
04535
04563
04242
Andrzej Zaleski
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Fronczak
PM
PM
PM
PM
11
18
18
18
86.301

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 3428 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/michalowo/t/2/index.html#000000OO000000000097000004000001000000000000000000

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:14:02 (0.2223/72) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.