Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6187/30752 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** 7. Memoriał Jurka Komorowskiego
OTP** 7. Memoriał Jurka Komorowskiego
sobota, 16 września 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
62.167538II
II
2.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
59.236231III
III
3.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
58.645025III
III
4.16187
04632
Krzysztof Czapczyk
Jacek Lew
PM
PM
5
15
56.633719 
 
5.04699
04751
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
11
56.352513 
 
6.04341
16765
Jan Lech
Mirosław Makurat
PM
PM
5
3
56.12158 
 
7.06856
16428
Jan Piotrowski
Grzegorz Rybak
MA
MA
7
2.5
55.67137 
 
8.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
55.03116 
 
9.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
54.1895 
 
10.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
53.6474 
 
11.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.5453 
 
12.03829
08565
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
PM
PM
9
5
52.2632 
 
13.17984
08768
Krzysztof Galubiński
Adam Talarczyk
WP
WP
4
1.5
51.8211 
 
14.17018
17017
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
MA
MA
3
4
51.5311 
 
15.04559
04569
Kazimierz Dominiak
Krzysztof Firkus
PM
PM
9
5
50.3211 
 
16.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2.5
49.8511 
 
17.14956
18989
Wiesław Pytliński
Janusz Strześniewski
KP
KP
2.5
2
49.4611 
 
18.15688
18502
Barbara Soroko
Małgorzata Węglewska
LB
WP
3
3
46.2311 
 
19.06488
04601
Wiesław Andruk
Witold Kaliński
WM
PM
9
12
45.6911 
 
20.01673
01687
Janina Kubica
Wojciech Kubica
MA
MA
1.5
1.5
42.9511 
 
21.22107
18491
Halina Błaszczyk
Tadeusz Dziadykiewicz
ZP
WP
1
3
40.5311 
 
22.04438
 
Alina Gudecka
Małgorzata Kuczyńska
WM
-
3
0
37.6911 
 
23.22098
22688
Oliwier Smardzewski
Nina Zwiercan
PM
PM
1
1
33.0411 
 
24.18901
16450
Grzegorz Kujawiński
Alicja Rybak
PM
MA
3
3
28.6411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 648 punktów PKL, w tym 346 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.latala.pl/wyniki/230916/m/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:24:50 (0.2068/58) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.