Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6226/30786 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** o Podkowę Kasztanki Marszałka
Podkowa Kasztanki Marszałka - Bydgoszcz
sobota, 11 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13003
03650
Mariusz Bielski
Tomasz Borucki
KP
KP
5
7
63.457538II
II
2.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
5
3
63.406131III
III
3.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
62.784824III
III
4.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
15
17
60.433618 
 
5.09253
08251
Andrzej Drzewiecki
Adam Kozłowski
KP
KP
5
4
58.232312 
 
6.19420
16336
Marek Grużewski
Włodzimierz Maćkowski
KP
KP
2.5
3
56.83158 
 
7.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
56.43126 
 
8.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
53.62105 
 
9.03743
21647
Marian Jankowski
Krzysztof Ruprik
KP
KP
5
2.5
53.62105 
 
10.17819
17765
Zbigniew Witt
Maciej Woropay
KP
KP
2.5
2
53.0763 
 
11.19231
22842
Henryk Adamski
Waldemar Sawicki
KP
KP
1
1
50.5542 
 
12.03885
16332
Józef Palewicz
Zofia Zachwieja
KP
KP
5
2
50.4521 
 
13.16853
15722
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
KP
KP
4
3
50.3811 
 
14.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2.5
2.5
47.3811 
 
15.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
7
45.2311 
 
16.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
2.5
2.5
44.8211 
 
17.14956
18989
Wiesław Pytliński
Janusz Strześniewski
KP
KP
2.5
2
43.7811 
 
18.19600
19599
Krzysztof Dembek
Włodzimierz Suchodolski
KP
KP
1
1.5
43.6811 
 
19.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
5
41.8511 
 
20.03788
03823
Eugeniusz Krawczyk
Stanisław Łański
KP
KP
9
9
41.1011 
 
21.03821
22579
Maciej Łaniewski
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
7
1
40.4311 
 
22.22288
18435
Edward Niewolny
Edward Poselt
KP
KP
1
0.5
40.1511 
 
23. 
 
Joanna Gołata
Benon Siuda
KP
KP
0
0
39.3811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 626 punktów PKL, w tym 328 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/HANGAR/PODKOWA/W-23PODK.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-24 g.04:58:04 (0.2309/58) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.