Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6228/31361 turniej par

szczegóły imprezy

XXVII Mityng Żuławski
I Mityngowy Turniej Par
czwartek, 29 lutego 2024r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
67.6862
2.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
63.4758
3.18645
15414
Ewa Morawska
Wojciech Okuniewski
WP
LU
5
5
62.8754
4.10095
07849
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
62.0150
5.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
60.7446
6.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
60.3442
7.04531
03960
Marek Barylewski
Radosław Szczepański
KP
MA
18
19
60.1839
8.04108
02806
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
DS
DS
21
21
58.7435
9.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
57.7231
10.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
57.6827
11.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
19
21
56.5423
12.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
56.4820
13.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
12
7
55.0116
14.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
7
54.9413
15.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
54.5412
16.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
54.4511
17.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
5
53.5011
18.19724
04157
Bartosz Bejenka
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
9
53.2310
19.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
53.1710
20.04067
06822
Tomasz Bliński
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
53.079
21.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
52.308
22.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
5
3
51.708
23.15647
04124
Jan Ciulkin
Roman Kruk
PD
PD
5
9
50.947
24.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.896
25.05310
07869
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
SL
SL
21
21
50.776
26.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
50.635
27.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
50.524
28.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
50.284
29.04602
17590
Aleksander Kasprzak
Aleksandra Rekowska
PM
PM
18
1.5
49.983
30.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
5
49.942
31.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
SW
MA
24
9
49.902
32.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
7
49.391
33.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
MA
DS
11
13
49.381
34.01105
08951
Bogdan Jabłoński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
2
3
48.701
35.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
48.651
36.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
48.611
37.04329
09462
Zbigniew Krzepkowski
Marek Serdyński
WM
WM
5
2.5
48.071
38.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
47.801
39.07809
11319
Piotr Kołuda
Przemysław Zawada
LU
PK
18
21
47.711
40.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
47.281
41.06551
02966
Jacek Ciechomski
Stanisław Pająk
LU
SW
19
15
46.911
42.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
46.891
43.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
46.801
44.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
46.691
45.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
46.601
46.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
46.591
47.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
46.431
48.07221
14157
Andrei Kavalenka
Sonata Simanaitiene
WM
PD
7
5
46.371
49.22136
04506
Marek Czapliński
Regina Wołek
WM
WM
1.5
3
46.321
50.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
24
19
45.591
51.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
45.371
52.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
45.201
53.10799
08316
Michał Gutowski
Krzysztof Nagielski
PM
WM
4
9
44.871
54.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
44.541
55.13993
20054
Grzegorz Cieślak
Łukasz Taczalski
LU
LU
5
0
44.461
56.09413
13693
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
LB
1.5
2.5
42.961
57.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
3
42.761
58.10798
04848
Kazimierz Gierulski
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
41.101
59.19268
14156
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
40.921
60.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
9
11
40.721
61.02495
18494
Andrzej Kokoryka
Jakub Wieleba
LU
LU
11
2
40.641
62.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
39.851
63.18677
16936
Andrzej Kita
Bolesław Radko
KP
LU
2.5
4
36.261
64.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
36.031

Łącznie 1334 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:01:32 (0.5382/138) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.