Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6196/31546 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Par
piątek, 5 kwietnia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
62.89100I
I
2.14973
18011
Piotr Duszak
Filip Parol
MA
MA
4
4
60.8794I
I
3.21526
22243
Adam Najdecki
Monika Skrobacz
PK
PK
1
0.5
60.0489I
I
4.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
7
59.6884II
II
5.16898
21921
Maciej Kędzierski
Marta Ziętal
LU
MP
7
1.5
59.4480II
II
6.18222
17544
Konrad Ciborowski
Łukasz Kasperczyk
MP
DS
3
3
59.3175II
II
7.06003
21047
Robert Lewandowski
Wiktoria Pańcyk
ZP
ZP
4
1.5
58.8870III
III
8.19967
21635
Klaudiusz Kotwis
Kacper Kujawski
PM
PM
1.5
1.5
57.9565III
III
9.19730
18066
Jakub Korzeniowski
Michał Stasik
MP
DS
2
4
57.5261III
III
10.16000
14283
Szymon Superson
Piotr Wzorek
MP
MP
3
4
57.3556III
III
11.16380
17082
Jakub Andruszkiewicz
Maciej Boczar
MA
MA
5
7
58.6251 
 
12.22241
23155
Bartłomiej Słupik
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
1
58.2547 
 
13.19724
07093
Bartosz Bejenka
Tomasz Krym
PD
LD
4
4
57.0642 
 
14.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
2
2
56.8437 
 
15.15511
18760
Kacper Kopka
Joanna Zalewska
MA
MA
9
7
56.7633 
 
16.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
3
56.4128 
 
17.17554
17643
Jakub Dziuba
Michał Powałka
MA
MA
3
2
56.1623 
 
18.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
5
12
55.9520 
 
19.21338
19980
Patryk Leszczak
Dominik Puchała
PK
PK
2
2.5
55.1919 
 
20.16249
15364
Jakub Janasiak
Dariusz Syncerek
LD
LD
2.5
2
54.0419 
 
21.18896
18899
Jakub Franczak
Jan Pytel
DS
DS
3
2
59.1218 
 
22.23267
23228
Magdalena Fałek
Piotr Kosela
LU
LU
0.5
0.5
56.6817 
 
23.16809
22477
Julia Grodzka
Cezary Żak
LU
LU
2.5
0
56.5916 
 
24.12687
17855
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
MA
MA
0.5
1
56.3015 
 
25.20259
20975
Jan Kot
Grzegorz Leśniewski
MA
MA
2.5
2
56.1915 
 
26.20662
20641
Jakub Ledwoń
Maximilian Szemik
MP
MP
1.5
2.5
56.0714 
 
27.21101
19323
Leonard Lubina
Mikołaj Paluczek
MA
WP
1.5
1.5
55.4913 
 
28.17440
21876
Łukasz Bartosik
Aleksander Żegota
LD
LD
2
1
55.4112 
 
29. 
20770
Alicja Oczkowska
Maksymilian Szczurowski
-
MA
0
1.5
55.0411 
 
30.09555
15082
Przemysław Klęsk
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
5
2.5
54.9611 
 
31.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
53.7410 
 
32.18677
13590
Andrzej Kita
Jagna Wajda
KP
KP
2.5
1.5
53.329 
 
33.19920
14195
Svetlana Gudkova
Jarosław Skibiński
MA
MA
2
2.5
52.808 
 
34.18578
21071
Laura Cichoń
Ada Szewc
MP
MP
1.5
1.5
52.767 
 
35.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
52.597 
 
36.02539
 
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
LU
-
3
0
52.326 
 
37.20944
21219
Julia Krok
Michał Krok
DS
ZP
1
2
52.275 
 
38.23060
23101
Adrian Januszowski
Bartosz Ociepka
MP
MP
0
0
52.104 
 
39.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
MP
MP
2.5
3
52.023 
 
40.03022
21622
Krzysztof Wojno
Alan Żeromski
WM
PM
1
1
51.663 
 
41.22155
22156
Marek Dzierżawa
Marta Kreis
MP
MP
1
1
51.642 
 
42.17001
21920
Jakub Lenkiewicz
Paweł Skrzypek
MP
MP
3
2
51.591 
 
43.21487
14205
Ewa Krok
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
1.5
2
51.271 
 
44.21149
23439
Katarzyna Kępińska
Weronika Wilk
MP
MP
1
0
50.841 
 
45.19732
15936
Jakub Dębski
Mateusz Mroziński
MP
MP
1.5
0
50.721 
 
46.12685
19080
Witold Bielecki
Jan Szewczyk
MA
MA
3
2.5
50.571 
 
47.23722
23496
Tomasz Krajka
Paweł Zaprawa
LU
LU
0.5
0.5
50.561 
 
48.20678
20761
Emilia Jachna
Magdalena Klimczewska
WP
MA
0.5
1.5
50.341 
 
49.19311
19310
Agnieszka Rawicka
Joanna Sokołowska
MA
MA
0
0
50.341 
 
50. 
01494
Jakub Matuszczak
Jan Reza
-
PM
0
1
50.331 
 
51.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
1.5
1.5
49.861 
 
52.03007
03013
Maciej Częczek
Maciej Sarnowski
PM
PM
1
1.5
49.851 
 
53.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
1.5
1.5
49.471 
 
54.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
3
2.5
49.051 
 
55. 
 
Kacper Daniszewski
Aleksandra Tkaczyk
-
-
0
0
49.051 
 
56.23062
23656
Jakub Czujko
Mikołaj Szczepaniak
PM
PM
0
0
48.401 
 
57. 
 
Tomasz Szczepanik
Szymon Wojtulewicz
-
-
0
0
46.861 
 
58.22476
19932
Alicja Gontarz
Piotr Pelc
LU
LU
0
0
46.531 
 
59.21961
17413
Sebastian Chruściński
Paweł Cichoś
LD
LD
1
2
46.111 
 
60. 
 
Olga Drozd
Igor Kemicer
-
-
0
0
46.011 
 
61.17418
21054
Zofia Duda
Magdalena Reguła
LD
LD
2
2
45.971 
 
62.23470
23469
Anna Kiełbasa
Katarzyna Weitz
MA
MA
0
0
45.901 
 
63. 
19919
Karol Czekajski
Karol Górski
-
MA
0
0
45.791 
 
64.15604
15427
Kinga Hałas
Artur Wyciślok
SL
SL
1
0
45.561 
 
65.18874
 
Juliusz Engelhardt
Jarosław Wątróbski
ZP
-
1.5
0
45.181 
 
66.13411
16595
Michał Kaleta
Jakub Ryczan
LU
SL
7
0.5
44.661 
 
67.17511
18124
Marta Armuła
Estera Hulanicka
MP
MA
1.5
1.5
44.291 
 
68.05355
 
Robert Romanowski
Agata Tomidajewicz
WP
-
1.5
0
44.191 
 
69.21893
18143
Nadia Berut
Michał Mac
KP
KP
1.5
1.5
43.501 
 
70. 
18320
Jan Bogdański
Michał Górski
-
MA
0
3
43.101 
 
71.22117
23821
Natalia Działecka
Maciej Zbrzezny
LD
LD
0.5
0
42.911 
 
72.23057
 
Marta Bąkała
Wiktoria Wojciechowska
KP
-
0
0
41.751 
 
73.21595
21597
Agata Kaźmierska
Magdalena Mróz
MP
MP
0
0
41.071 
 
74.23604
23547
Marek Majsterkiewicz
Sonia Piwowarczuk
SL
SL
0
0
40.931 
 
75.17033
 
Jeremiasz Mazur
Mikołaj Stańdo
MA
-
2
0
38.691 
 
76.22533
22535
Alicja Banaszewska
Szymon Poterejko
SL
SL
0
0
37.841 
 
77. 
23185
Grzegorz Biskowski
Wojciech Kościukiewicz
-
ZP
0
0
37.761 
 
78. 
 
Katarzyna Szczerepa
Mikołaj Zawłocki
-
-
0
0
34.851 
 
79. 
22461
Katarzyna Gurgul
Gabriela Luba
-
LD
0
0.5
34.481 
 
80.23771
 
Wanesa Góralczyk
Robert Kostecki
LU
-
0
0
33.501 
 
81. 
 
Amelia Kułak
Aleksandra Wilanowicz
-
-
0
0
33.041 
 
82. 
 
Alicja Duda
Marta Rozwadowska
-
-
0
0
31.941 
 
83. 
 
Kinga Barć-Pilch
Julia Brudny
-
-
0
0
29.651 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2682 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/amp24/live/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:02:44 (0.3736/176) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.