Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6196/31547 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Teamów
sobota, 6 kwietnia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17724
16380
16645
16065
Maksymilian Grochowski
Jakub Andruszkiewicz
Piotr Jasiński
Konrad Majewski
MA
MA
MA
MA
4
5
7
4
142.7075I
I
I
I
2.19724
16249
07093
15364
Bartosz Bejenka
Jakub Janasiak
Tomasz Krym
Dariusz Syncerek
PD
LD
LD
LD
4
2.5
4
2
124.3566I
I
I
I
3.21921
16898
17001
21920
Marta Ziętal
Maciej Kędzierski
Jakub Lenkiewicz
Paweł Skrzypek
MP
LU
MP
MP
1.5
7
3
2
122.9458I
I
I
I
4.17082
20259
20975
20672
Maciej Boczar
Jan Kot
Grzegorz Leśniewski
Natalia Suszanowicz
MA
MA
MA
SL
7
2.5
2
2.5
117.1550II
II
II
II
5.17544
18222
18578
21071
Łukasz Kasperczyk
Konrad Ciborowski
Laura Cichoń
Ada Szewc
DS
MP
MP
MP
3
3
1.5
1.5
116.6642II
II
II
II
6.15511
17554
17643
18760
Kacper Kopka
Jakub Dziuba
Michał Powałka
Joanna Zalewska
MA
MA
MA
MA
9
3
2
7
112.4834II
II
II
II
7.23722
15414
07940
23496
Tomasz Krajka
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
Paweł Zaprawa
LU
LU
MP
LU
0.5
5
12
0.5
109.7627III
III
III
III
8.05893
12575
17274
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
7
7
3
7
109.6619III
III
III
III
9.18011
21367
14973
 
20770
21368
Filip Parol
Jakub Bereza
Piotr Duszak
Alicja Oczkowska
Maksymilian Szczurowski
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
-
MA
MA
4
3
4
0
1.5
2.5
108.6515III
III
III
 
III
III
10.16000
20662
20641
14283
Szymon Superson
Jakub Ledwoń
Maximilian Szemik
Piotr Wzorek
MP
MP
MP
MP
3
1.5
2.5
4
108.4513III
III
III
III
11.23155
16134
14428
22241
Oliwia Żmuda
Dominik Caus
Wiktor Pantak
Bartłomiej Słupik
MP
MP
MP
MP
1
2.5
3
1
107.0412 
 
 
 
12.22243
18838
21526
18839
Monika Skrobacz
Tadeusz Marut
Adam Najdecki
Janusz Słonina
PK
PK
PK
PK
0.5
1.5
1
1.5
98.6211 
 
 
 
13.16647
21850
21704
16637
Małgorzata Kopania
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
2
2
2
3
96.959 
 
 
 
14.23267
23228
02539
 
Magdalena Fałek
Piotr Kosela
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
LU
LU
LU
-
0.5
0.5
3
0
96.148 
 
 
 
15.05355
21101
19323
 
Robert Romanowski
Leonard Lubina
Mikołaj Paluczek
Agata Tomidajewicz
WP
MA
WP
-
1.5
1.5
1.5
0
95.297 
 
 
 
16.23656
23062
 
01494
03022
21622
Mikołaj Szczepaniak
Jakub Czujko
Jakub Matuszczak
Jan Reza
Krzysztof Wojno
Alan Żeromski
PM
PM
-
PM
WM
PM
0
0
0
1
1
1
95.025 
 
 
 
 
 
17.12687
12685
17855
19080
Aleksander Chrostowski
Witold Bielecki
Jan Dąbrowski
Jan Szewczyk
MA
MA
MA
MA
0.5
3
1
2.5
94.484 
 
 
 
18.14205
21487
06003
21047
Bartosz Muszyński
Ewa Krok
Robert Lewandowski
Wiktoria Pańcyk
ZP
ZP
ZP
ZP
2
1.5
4
1.5
92.853 
 
 
 
19.22155
23060
22156
23101
Marek Dzierżawa
Adrian Januszowski
Marta Kreis
Bartosz Ociepka
MP
MP
MP
MP
1
0
1
0
91.131 
 
 
 
20.19730
19732
21595
15936
21597
18066
Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
Agata Kaźmierska
Mateusz Mroziński
Magdalena Mróz
Michał Stasik
MP
MP
MP
MP
MP
DS
2
1.5
0
0
0
4
88.721 
 
 
 
 
 
21.19967
03007
21635
03013
Klaudiusz Kotwis
Maciej Częczek
Kacper Kujawski
Maciej Sarnowski
PM
PM
PM
PM
1.5
1
1.5
1.5
88.251 
 
 
 
22.21114
19920
20436
14195
Jakub Ciura
Svetlana Gudkova
Jan Lorkowski
Jarosław Skibiński
DS
MA
DS
MA
0.5
2
0.5
2.5
87.841 
 
 
 
23.20944
18896
21219
18899
16586
Julia Krok
Jakub Franczak
Michał Krok
Jan Pytel
Maciej Racewicz
DS
DS
ZP
DS
DS
1
3
2
2
4
84.151 
 
 
 
 
24.19113
19981
21338
19980
Anna Cisek
Robert Brak
Patryk Leszczak
Dominik Puchała
PK
PK
PK
PK
1.5
1.5
2
2.5
83.121 
 
 
 
25.15604
13411
16595
15427
Kinga Hałas
Michał Kaleta
Jakub Ryczan
Artur Wyciślok
SL
LU
SL
SL
1
7
0.5
0
81.911 
 
 
 
26.16809
22476
19932
22477
Julia Grodzka
Alicja Gontarz
Piotr Pelc
Cezary Żak
LU
LU
LU
LU
2.5
0
0
0
81.871 
 
 
 
27.19310
17511
 
18320
18124
19311
Joanna Sokołowska
Marta Armuła
Jan Bogdański
Michał Górski
Estera Hulanicka
Agnieszka Rawicka
MA
MP
-
MA
MA
MA
0
1.5
0
3
1.5
0
79.421 
 
 
 
 
 
28.21961
17413
 
22461
Sebastian Chruściński
Paweł Cichoś
Katarzyna Gargul
Gabriela Luba
LD
LD
-
LD
1
2
0
0.5
76.561 
 
 
 
29. 
21149
 
23439
Szymon Wojtulewicz
Katarzyna Kępińska
Tomasz Szczepanik
Weronika Wilk
-
MP
-
MP
0
1
0
0
72.881 
 
 
 
30.22117
17440
23821
21876
Natalia Działecka
Łukasz Bartosik
Maciej Zbrzezny
Aleksander Żegota
LD
LD
LD
LD
0.5
2
0
1
70.841 
 
 
 
31. 
 
18874
23185
 
Jarosław Wątróbski
Grzegorz Biskowski
Juliusz Engelhardt
Wojciech Kościukiewicz
Weronika Łoboda
-
-
ZP
ZP
-
0
0
1.5
0
0
66.471 
 
 
 
 
32. 
 
 
 
 
 
Kacper Daniszewski
Olga Drozd
Alicja Duda
Igor Kemicer
Marta Rozwadowska
Aleksandra Tkaczyk
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
65.161 
 
 
 
 
 
33.18143
23057
21893
18677
13590
 
Michał Mac
Marta Bąkała
Nadia Berut
Andrzej Kita
Jagna Wajda
Wiktoria Wojciechowska
KP
KP
KP
KP
KP
-
1.5
0
1.5
2.5
1.5
0
65.111 
 
 
 
 
 
34.17033
 
 
 
Jeremiasz Mazur
Karol Czekajski
Karol Górski
Mikołaj Stańdo
MA
-
-
-
2
0
0
0
63.601 
 
 
 
35.23470
20678
20761
23469
Anna Kiełbasa
Emilia Jachna
Magdalena Klimczewska
Katarzyna Weitz
MA
WP
MA
MA
0
0.5
1.5
0
63.121 
 
 
 
36.23547
22533
23604
22535
Sonia Piwowarczuk
Alicja Banaszewska
Marek Majsterkiewicz
Szymon Poterejko
SL
SL
SL
SL
0
0
0
0
51.171 
 
 
 
37. 
 
 
 
Amelia Kułak
Katarzyna Szczerepa
Aleksandra Wilanowicz
Mikołaj Zawłocki
-
-
-
-
0
0
0
0
39.081 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1958 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/amp24/team/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:02:01 (5.3603/172) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.