Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6215/31597 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Finały Wojewódzkie Mistrzostw Polski Par Open
Finał Wojewódzki MPP 2024 Kuj-Pom
niedziela, 14 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
KP
KP
13
13
61.3280
2.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
57.7268
3.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
57.2156
4.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
57.0845
5.18557
18558
Ewa Kita
Przemysław Kita
KP
KP
4
4
56.1834
6.17228
13339
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
KP
KP
3
4
54.0323
7.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
53.2116
8.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
15
11
52.7914
9.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
52.6612
10.10898
18501
Zbigniew Ehlert
Jacek Kostrzewski
KP
KP
5
3
52.5610
11.03724
03763
Leszek Hejne
Leszek Kawski
KP
KP
7
9
52.398
12.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
15
15
52.206
13.03785
03821
Roman Kowalkowski
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
51.504
14.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
51.182
15.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
5
5
48.671
16.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
2.5
2.5
48.321
17.03750
03925
Julian Jurski
Roch Rupniewski
KP
KP
11
11
48.171
18.17230
18933
Krzysztof Bonowicz
Tomasz Jaworski
KP
KP
3
3
47.671
19.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
47.031
20.14956
18989
Wiesław Pytliński
Janusz Strześniewski
KP
KP
2.5
2
46.811
21.03744
17819
Andrzej Jarmużek
Zbigniew Witt
KP
KP
5
2.5
46.441
22.19386
20201
Andrzej Ciechacki
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
44.591
23.04011
17157
Michał Włoszek
Marek Wyżlic
KP
KP
7
3
44.211
24.07501
18080
Jan Styczyński
Sylwia Szczepańska
KP
KP
5
2
44.181
25.03788
09259
Eugeniusz Krawczyk
Kazimierz Ligęza
KP
KP
9
7
43.831
26.22362
12045
Janusz Pietrzykowski
Mirosław Skarbek
KP
KP
2
4
43.461
27.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
2.5
4
42.841
28.08589
20116
Marek Uleniecki
Kazimierz Wierzbowski
KP
KP
2
3
42.241

Łącznie 784 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2024/SCPP/W-240413ec.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.20:05:18 (0.1811/66) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.