Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31608 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
Liga Okręgowa NZBS
niedziela, 30 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.04860Zbigniew AdamskiWP4130SM Wągrowiec
2.04862Zbigniew AlbrechtWP450SM Wągrowiec
3.04866Andrzej AndrzejewskiWP4150Pil-Building Piła
4.20909Jerzy BadakWP184Wełna Skoki
5.16116Zbigniew CholewińskiWP2.5130SM Wągrowiec
6.17044Tomasz CieślaWP2110SM Wągrowiec
7.04951Andrzej DługoszWP4120GOK Kaczory
8.17045Andrzej FiedosiukWP2130SM Wągrowiec
9.04979Michał FutroWP3140Wełna Skoki
10.04984Wojciech GapińskiWP2.560GOK Kaczory
11.04992Zbigniew GeislerWP479OOK Oborniki
12.04995Paweł GierszewskiWP4150Pil-Building Piła
13.18951Stefan GronowskiWP2.5140Wełna Skoki
14.05041Ryszard HamlingWP4120GOK Kaczory
15.05046Aleksander HeinzeWP580CHDK Chodzież
16.05050Wiesław HilbrechtWP5150Pil-Building Piła
17.15116Teodor JenczewskiWP264Pil-Building Piła
18.18228Marcin KaczmarowskiWP1.5110CHDK Chodzież
19.18229Paweł KaczmarowskiWP1.5110CHDK Chodzież
20.05096Jan KalickiWP4100OOK Oborniki
21.17710Elżbieta Kaźmierska-SmelaWP2100OOK Oborniki
22.18232Ireneusz KoczorowskiWP1.5110CHDK Chodzież
23.12306Jan KozeraWP2120GOK Kaczory
24.05150Stanisław KrzyżanowskiWP4130SM Wągrowiec
25.15109Wiesław KulikowskiWP294OOK Oborniki
26.20235Jolanta ŁabiszakWP1110CHDK Chodzież
27.05208Andrzej MalentaWP5150Pil-Building Piła
28.05211Andrzej MałdzińskiWP5150Pil-Building Piła
29.05241Tomasz MielcarekWP4139Wełna Skoki
30.05261Jarosław ModlibowskiWP4117Wełna Skoki
31.09111Sebastian NowakWP3110CHDK Chodzież
32.22515Szymon NowakWP0.546CHDK Chodzież
33.05304Waldemar PałkaWP4100OOK Oborniki
34.17791Tomasz PawłowskiWP264Pil-Building Piła
35.22750Marek PiątekWP1100OOK Oborniki
36.16092Adam PiszczekWP2.5150Pil-Building Piła
37.09115Arkadiusz PohlWP2117Wełna Skoki
38.05358Zbigniew RothWP3139Wełna Skoki
39.07750Wiesław SierzchułaWP4135Wełna Skoki
40.05392Jerzy SkwirowskiWP3120GOK Kaczory
41.17278Bogdan SmykowskiWP2130SM Wągrowiec
42.10150Jerzy StepkaWP484Wełna Skoki
43.17258Wiesław ŚwiderskiWP2.579OOK Oborniki
44.05515Brunon WolskiWP2.570GOK Kaczory

Łącznie 4871 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://nzbspila.blogspot.com/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:51:38 (0.1984/54) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.