Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6448/31910 turniej par

szczegóły imprezy

30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Halowych
Turniej Par na maksy - Chłopcy
OOM
wtorek, 4 czerwca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.19830
21769
Wojciech Bąk
Wojciech Wnuk
MA
MA
4
2.5
62.7750I
I
2.20830
22618
Szymon Grabala
Wiktor Stasiński
PM
PM
2.5
1.5
60.2944I
I
3.18284
18975
Aleks Bukat
Jan Kuciapski
DS
DS
5
1.5
60.0839I
I
4.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
2
2
60.0433II
II
5.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
2
2
58.0728II
II
6.19810
21365
Bartłomiej Gala
Szymon Pancewicz
MA
MA
2
1.5
57.7322II
II
7.22844
22771
Wojciech Dańczak
Filip Grześkowiak
WP
WP
1
0.5
57.5617III
III
8.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2.5
57.0612III
III
9.21747
21756
Antoine Farine
Stanisław Heimrath
WP
WP
1.5
2
55.9710III
III
10.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2.5
2.5
55.679III
III
11.21405
22245
Mikołaj Chmielewski
Mateusz Janik
MP
MP
1.5
1.5
55.508 
 
12.21287
20100
Michał Kamiński
Michał Kupczyk
KP
KP
1
1.5
54.457 
 
13.23066
21887
Florian Bednarz
Dawid Muszyński
DS
DS
0
0
54.036 
 
14.22038
22911
Krzysztof Deberny
Yaroslav Saienko
DS
DS
1.5
1
53.615 
 
14.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1.5
2.5
53.614 
 
16.20268
17386
Paweł Odrzywół
Wojciech Potapczyk
DS
DS
2
2
51.853 
 
17.22720
21884
Jan Kułakowski
Mateusz Smerd
DS
DS
0
0
51.012 
 
18.23592
23588
Patryk Albin
Hubert Karwicki
WM
WM
0
0
50.971 
 
19.22227
22217
Mateusz Mieszkowski
Maksymilian Sweklej
MA
MA
0.5
1.5
50.761 
 
19.22408
22413
Maksymilian Borlicki
Tomasz Konieczny
SL
SL
1
1
50.761 
 
21.22707
22706
Patryk Górski
Stanisław Kazubski
DS
DS
0
0
50.461 
 
22.20296
20300
Jacek Gola
Michał Jeśmanowicz
MA
MA
1.5
1.5
49.751 
 
23.22407
22419
Marcin Gancarczyk
Mieszko Szmigel
SL
SL
1.5
1.5
49.081 
 
24.21349
21350
Jan Zieleniewski
Stanisław Zieleniewski
MP
MP
1
1
48.031 
 
25.22910
21462
Wojciech Godlewski
Jerzy Kontkiewicz
MA
MA
0.5
0.5
46.681 
 
26.22817
19271
Norbert Mroczkowski
Aleksander Skiepko
PD
PD
0.5
1.5
45.971 
 
27.22784
21139
Stanisław Radziej
Mateusz Żmudziński
WP
WP
0.5
1.5
44.871 
 
28.22819
22826
Bartosz Korwek
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0
1
44.581 
 
29.22999
23000
Sebastian Opozda
Oskar Święs
MP
MP
0
0
44.371 
 
30.20507
21198
Marek Księżopolski
Michał Olcha
SL
SL
1
0
40.131 
 
31.23972
23975
Gabriel Gurban
Adrian Odrobina
LB
LB
0
0
40.081 
 
32.23506
22412
Robert Dziekoński
Jan Kulik
SL
SL
0
0.5
39.921 
 
33.21283
20099
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
KP
KP
0.5
1
39.291 
 
34.18972
18973
Paweł Fassa
Kryspin Jankowiak
DS
DS
1
1.5
38.821 
 
35.22371
21211
Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
SL
SL
0.5
1
36.511 
 
36.23805
23542
Adam Dziula
Michał Wrona
SL
SL
0
0
29.661 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 636 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-13 g.13:15:59 (0.2037/82) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.