Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2155/10460 zbitka

szczegóły imprezy

BUDIMEX 58.Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2011/2012
II liga NE
sobota, 30 czerwca 2012r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.07775Piotr AnastaziakPM7319SDK Tczew 
2.06488Wiesław AndrukMA7300K2 OLDERSI Raszyn 
3.07164Sviatlana BadrankovaPD4383Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
4.04035Andrzej BalunowskiPD4274STB Suwałki 
5.12127Jarosław BartosińskiPM4343SDK Tczew 
6.04191Przemysław BednarskiWM4350PRIM ETB Ełk 
7.11488Andrzej BerezeckiMA13670KBS LegionowianinII
8.04067Tomasz BlińskiPD4411Hetman Białystok 
9.04197Wojciech BobrekWM7350PRIM ETB Ełk 
10.04061Jan BojarynPD4450Hetman Białystok 
11.04157Sławomir BolestaPD7372Hetman Białystok 
12.04203Janusz BorowińskiWM12530NARIE Morąg-Szczytno 
13.06522Henryk BrodawskiMA12397Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
14.12445Tomasz BrzęckiPM4550KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
15.06528Włodzimierz BuzeMA18620Autostrada Eksploatacja & 2S MediaII
16.08107Maciej BystrzejewskiPM7396EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
17.08301Adam CybulskiMA7157MASOVIA PETROREMONT Płock 
18.04219Aleksander CydejkoWM4218NARIE Morąg-Szczytno 
19.04222Marcin CzarniawskiWM12244PRIM ETB Ełk 
20.13085Jerzy CzerwonkaWM4347Vęgoria WCK Węgorzewo 
21.06567Czesław CzyżkowskiMA1246GLKS Nadarzyn-Bogoria II 
22.06569Antoni DemczykMA416GREX Warszawa 
23.05917Piotr DemiańczukPD4450Hetman Białystok 
24.04559Kazimierz DominiakPM7396EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
25.04560Jarosław DrewingPM4293EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
26.06591Grzegorz FijałkowskiMA7215K2 OLDERSI Raszyn 
27.04569Krzysztof FirkusPM2.5293EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
28.06323Krzysztof FlemingMA7370MASOVIA PETROREMONT Płock 
29.04242Andrzej FronczakWM18700SBS Pale Franki ElblągI
30.05615Jarosław GąsiorowskiMA12620Autostrada Eksploatacja & 2S MediaII
31.04039Andrzej GłowackiPD4410STB Suwałki 
32.10105Robert GłowackiMA7356KBS Legionowianin 
33.04040Jerzy GoberPD7410STB Suwałki 
34.07605Zdzisław GodlewskiWM4174Vęgoria WCK Węgorzewo 
35.13134Janusz GoławskiMA4470K2 Raszyn 
36.08089Maciej GronowskiPM2.5248KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
37.14011Ulyana HaponavaPD2383Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
38.04269Eugeniusz HaśkoWM7174Vęgoria WCK Węgorzewo 
39.04095Dariusz HutnikPD4450Hetman Białystok 
40.04060Wojciech JabłońskiPD4510Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
41.04105Andrzej JakimiecPD4255Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
42.04279Jan JaniakWM7490NARIE Morąg-Szczytno 
43.06641Marek JaźwińskiMA4320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
44.03750Julian JurskiPM7550KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
45.06657Bogdan KakietekMA4320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
46.04296Ryszard KarpWM777PRIM ETB Ełk 
47.04602Aleksander KasprzakPM18490SDK Tczew 
48.04604Patryk KasprzakPM4270SDK Tczew 
49.04301Tadeusz KądzielewskiWM7137PRIM ETB Ełk 
50.14276Pavel KlebanovichPD2383Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
51.06683Jerzy Kniga-LeoszMA13149Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
52.06689Andrzej KondejaMA12300K2 OLDERSI Raszyn 
53.04114Grzegorz KonopkoPD4450Hetman Białystok 
54.04041Lech KopiczkoPD4410STB Suwałki 
55.06693Jacek KorpettaMA15670KBS LegionowianinII
56.04042Janusz KowalewskiPD7410STB Suwałki 
57.06705Zdzisław KowalewskiMA12620Autostrada Eksploatacja & 2S MediaII
58.06277Janusz KowalówkaWM461PRIM ETB Ełk 
59.06707Maciej KowalskiMA7100K2 OLDERSI Raszyn 
60.04319Dariusz KozłowskiWM7570Vęgoria WCK Węgorzewo 
61.07563Radosław KozłowskiWM4347Vęgoria WCK Węgorzewo 
62.06721Edward KrusiewiczMA7229K2 OLDERSI Raszyn 
63.04332Kazimierz KulasWM7327NARIE Morąg-Szczytno 
64.06734Wojciech KuleszaMA13110KBS Legionowianin 
65.04626Krzysztof KurkiewiczPM4196SDK Tczew 
66.04628Marcin KutPM4430EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
67.06744Jacek KwiatkowskiMA2.5320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
68.04630Jacek LasotaPM7430EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
69.11466Tadeusz LaszczakMA4174Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
70.04342Bogdan LesińskiWM4530NARIE Morąg-Szczytno 
71.07815Lena LeszczyńskaMA4470K2 Raszyn 
72.04344Marek LichockiWM7700SBS Pale Franki ElblągI
73.04043Mirosław LiszewskiPD7410STB Suwałki 
74.06758Tadeusz LuzakMA12670KBS LegionowianinII
75.04347Henryk ŁakomskiWM12570Vęgoria WCK Węgorzewo 
76.04349Ryszard ŁasowskiWM7354NARIE Morąg-Szczytno 
77.04350Jarosław ŁosiakWM7570Vęgoria WCK Węgorzewo 
78.04352Dariusz ŁuczakWM2.5191NARIE Morąg-Szczytno 
79.06765Piotr ŁyczkowskiMA7470K2 Raszyn 
80.12235Mieczysław MaciążekWM1.5174Vęgoria WCK Węgorzewo 
81.04363Tomasz MałachowskiWM7335PRIM ETB Ełk 
82.04369Leszek MielczarekWM12327NARIE Morąg-Szczytno 
83.06800Sylwester MłynarczukMA18670KBS LegionowianinII
84.04376Sławomir MutorWM731PRIM ETB Ełk 
85.14412Maciej NalberciakMA482K2 Raszyn 
86.11652Alexander NekhoroshevPD4510Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
87.06818Wiesław NiedzielaMA7300K2 OLDERSI Raszyn 
88.06343Mariusz NowakMA7370MASOVIA PETROREMONT Płock 
89.06342Piotr NowakMA4370MASOVIA PETROREMONT Płock 
90.10056Piotr NowickiMA4370MASOVIA PETROREMONT Płock 
91.06345Barbara OstrowskaMA4370MASOVIA PETROREMONT Płock 
92.10063Jerzy PajączekMA492GLKS Nadarzyn-Bogoria 
93.06845Tomasz PaluchowskiMA12620Autostrada Eksploatacja & 2S MediaII
94.04670Mariusz PaterPM7550KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
95.04402Ryszard PichlaWM7700SBS Pale Franki ElblągI
96.09768Sebastian PiepióraPM7490SDK Tczew 
97.04063Andrzej PrasalskiPD4372Hetman Białystok 
98.04412Dariusz PrawdzikWM7350PRIM ETB Ełk 
99.06876Janusz RadeckiMA18670KBS LegionowianinII
100.04425Marek RatkowskiWM12700SBS Pale Franki ElblągI
101.04435Jan RomotWM7521Vęgoria WCK Węgorzewo 
102.06895Artur RutkowskiMA18620Autostrada Eksploatacja & 2S MediaII
103.08426Robert SadowskiMA4320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
104.10862Kamil SawwaPD2.5255Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
105.06915Andrzej SerwachMA7470K2 Raszyn 
106.11656Elena ShokhanPD4383Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 
107.06917Robert SiedleckiMA4320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
108.07555Stanisław StachlewskiMA7320GLKS Nadarzyn-Bogoria 
109.04701Jan StaniszewskiPM4275KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
110.04463Jan StańczakWM7530NARIE Morąg-Szczytno 
111.04703Eugeniusz StarzyńskiPM4430EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
112.04473Jerzy SukowWM7700SBS Pale Franki ElblągI
113.04474Andrzej SulimaWM7496Vęgoria WCK Węgorzewo 
114.12920Sławomir SulimaMA4470K2 Raszyn 
115.04707Mirosław SzalińskiPM12490SDK Tczew 
116.06352Leszek SzelągMA4157MASOVIA PETROREMONT Płock 
117.06965Piotr SzymborskiMA7465KBS Legionowianin 
118.08434Witold TomaszekMA7470K2 Raszyn 
119.04721Piotr TomczakPM4490SDK Tczew 
120.04127Marian UrwanowiczPD7353Hetman Białystok 
121.04732Michał WantkePM7430EKSPRES z KASZUB Kartuzy 
122.10373Jerzy WiśniewskiWM4350PRIM ETB Ełk 
123.04500Stanisław WitekWM782NARIE Morąg-Szczytno 
124.12423Cezary WolskiMA2.582K2 Raszyn 
125.04510Wojciech WrześniowskiWM7490NARIE Morąg-Szczytno 
126.10335Sławomir WrzosekWM7396SBS Pale Franki Elbląg 
127.04748Andrzej WyborskiPM4550KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
128.07020Jan ZabrockiMA772K2 OLDERSI Raszyn 
129.06360Andrzej ZakrockiMA7370MASOVIA PETROREMONT Płock 
130.07042Andrzej ZiomekMA7300K2 OLDERSI Raszyn 
131.11654Sergey ZlobichPD4510Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 49815 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-21 g.20:37:10 (0.3868/141) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.