Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2325/11494 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej Par Open 21-25
czwartek, 27 września 2012r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.09562
08158
Łukasz Gaweł
Piotr Zatorski
DS
DS
4
13
59.70120II
II
2.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
4
7
58.3496III
III
3.07801
09550
Michał Kania
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
7
57.5377III
III
4.12999
13364
Adam Krysa
Adam Lonski
MP
PM
4
4
57.0962III
III
5.11871
02838
Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
MP
MP
4
7
56.0152 
 
6.10171
12123
Yan Shpuntou
Mateusz Stępiński
LB
MA
2.5
4
54.6746 
 
7.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
4
54.4740 
 
8.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
52.9534 
 
9.14481
11211
Kacper Kacperski
Wojciech Racz
MA
MA
2
2.5
52.5930 
 
10.03233
09876
Paweł Kaleta
Rafał Parkitny
SL
SL
2.5
4
50.0326 
 
11.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
13
12
53.6722 
 
12.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
WP
7
7
53.6318 
 
13.11388
12927
Jan Grzeszczak
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2.5
2
53.4414 
 
14.05649
08911
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MA
LB
7
7
52.8610 
 
15.07779
11358
Jan Betley
Aleksander Krych
MA
MA
7
7
51.016 
 
16.13941
08759
Piotr Łukianiuk
Maciej Wężyk
MA
SL
1.5
1.5
49.652 
 
17.12152
10084
Marcin Bojarski
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
2.5
4
48.94  
 
18.10778
13001
Joanna Kazmucha
Anna Puczyńska
WP
MA
2.5
2.5
48.62  
 
19.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
4
4
48.22  
 
20.13075
13019
Justyna Długosz
Grzegorz Wadas
MP
MP
2
2.5
47.01  
 
21.09135
02179
Aleksandra Górska
Kacper Wilczak
WP
LB
2
4
46.98  
 
22.10978
11803
Natalia Banaś
Agnieszka Chudy
DS
DS
2
2
46.91  
 
23.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
0.5
0
46.81  
 
24.09051
09035
Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
SL
SL
2
2
46.01  
 
25.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec
LD
LD
2
1.5
45.35  
 
26.10595
10787
Michał Moryson
Paweł Szczygieł
WP
WP
2
2
45.27  
 
27.06598
06722
Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
MA
MA
7
4
43.95  
 
28.14237
13234
Dominik Jastrzębski
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
2
1
42.46  
 
29.11128
02695
Artur Janeczko
Łukasz Kostek
SL
SL
4
2.5
42.27  
 
30.07232
07223
Grzegorz Andrzejowski
Tomasz Daniel
MP
MP
4
1.5
41.20  
 
31.15059
13782
Agata Chojnicka
Dominika Sławenta
PM
DS
1.5
1.5
40.13  
 
32.12131
13065
Iwa Ciepielewska
Anna Jankowska
MA
DS
0
1.5
35.74  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1310 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2012/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.04:15:49 (0.1869/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.