Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2325/11496 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej Teamów 21-25
piątek, 28 września 2012r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.11388
12108
13782
12927
07428
Jan Grzeszczak
Aleksandra Jarosz
Dominika Sławenta
Adam Waszkiewicz
Izabela Weinhold
DS
WP
DS
DS
SL
2.5
4
1.5
2
4
133.1175II
II
II
II
II
2.07779
06598
06722
11358
Jan Betley
Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
Aleksander Krych
MA
MA
MA
MA
7
7
4
7
124.2460III
III
III
III
3.05069
07801
09146
09550
08158
Paweł Jassem
Michał Kania
Piotr Tuczyński
Jakub Wojcieszek
Piotr Zatorski
WP
MA
WP
WP
DS
13
7
12
7
13
116.3748III
III
III
III
III
4.12999
13364
11809
11813
Adam Krysa
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
MP
MP
PM
WP
4
4
4
4
116.0238 
 
 
 
5.10978
12152
11803
10084
Natalia Banaś
Marcin Bojarski
Agnieszka Chudy
Agnieszka Szczypczyk
DS
MP
DS
MP
2
2.5
2
4
115.5130 
 
 
 
6.09549
05649
11104
08911
Maciej Bielawski
Tomasz Jochymski
Sławomir Niajko
Ilya Shpuntou
ZP
MA
ZP
LB
4
7
7
7
114.6524 
 
 
 
7.14237
14481
11211
13234
Dominik Jastrzębski
Kacper Kacperski
Wojciech Racz
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
MA
MA
2
2
2.5
1
107.4420 
 
 
 
8.12450
11871
02838
10085
Katarzyna Dufrat
Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
Justyna Żmuda
WP
MP
MP
WP
7
4
7
7
101.12  
 
 
 
9.09051
13075
09035
13019
Katarzyna Bąk
Justyna Długosz
Agnieszka Kamińska
Grzegorz Wadas
SL
MP
SL
MP
2
2
2
2.5
90.04  
 
 
 
10.13438
10171
12123
11903
Rafał Marks
Yan Shpuntou
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MP
MA
MA
2.5
2.5
4
4
84.88  
 
 
 
11.03233
13941
09876
08759
Paweł Kaleta
Piotr Łukianiuk
Rafał Parkitny
Maciej Wężyk
SL
MA
SL
SL
2.5
1.5
4
1.5
81.20  
 
 
 
12.10778
10595
13001
10787
Joanna Kazmucha
Michał Moryson
Anna Puczyńska
Paweł Szczygieł
WP
WP
MA
WP
2.5
2
2.5
2
74.19  
 
 
 
13.15059
09562
09135
09359
02179
Agata Chojnicka
Łukasz Gaweł
Aleksandra Górska
Ewa Maksymiuk
Kacper Wilczak
PM
DS
WP
SW
LB
1.5
4
2
2
4
73.87  
 
 
 
 
14.12873
13065
15717
11237
13617
15632
Michał Drankiewicz
Anna Jankowska
Sylwia Kamińska
Łukasz Kosma
Marek Makulec
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
MA
LD
LD
DS
0.5
1.5
0
2
1.5
0
65.39  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1303 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2012/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-19 g.17:28:12 (0.2460/71) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.