Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2386/12223 zbitka

szczegóły imprezy

BUDIMEX 59. Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2012/2013
II liga - grupa NE
niedziela, 3 marca 2013r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04179Paweł AbramskiWM4205GEOCONSTRUCT Olsztyn 
2.07775Piotr AnastaziakPM7245SDK Tczew 
3.12127Jarosław BartosińskiPM4490SDK Tczew 
4.08593Marcin BartoszewskiWM4700OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
5.16164Vadim BasalygaPD0450Enigma Mińsk 
6.06165Dariusz BiedrzyckiMA4467MKS Honesta PrzasnyszI
7.08303Leszek BiegańskiMA4350ATUT Płock 
8.04067Tomasz BlińskiPD4430Hetman Białystok 
9.04198Adolf BocheńskiWM12183OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
10.11682Stanisław BohutPM2243SzCK IMPAS Sztum 
11.04061Jan BojarynPD4430Hetman Białystok 
12.04157Sławomir BolestaPD7430Hetman Białystok 
13.04203Janusz BorowińskiWM12229NARIE Morąg - Szczytno 
14.04204Henryk BorzymWM721GEOCONSTRUCT Olsztyn 
15.12445Tomasz BrzęckiPM4139KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
16.04207Janusz BudnyWM741GEOCONSTRUCT Olsztyn 
17.08107Maciej BystrzejewskiPM7570KOSMETERIA Żukowo 
18.04216Andrzej CieślukWM4385Vęgoria WCK Węgorzewo 
19.04219Aleksander CydejkoWM4183NARIE Morąg - Szczytno 
20.04222Marcin CzarniawskiWM12700OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
21.13085Jerzy CzerwonkaWM4550Vęgoria WCK Węgorzewo 
22.05917Piotr DemiańczukPD4348Hetman Białystok 
23.12129Grzegorz DeptułaWM4579OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
24.06175Kazimierz DobrzynieckiMA4175MKS Honesta Przasnysz 
25.04559Kazimierz DominiakPM7570KOSMETERIA Żukowo 
26.04560Jarosław DrewingPM4220KOSMETERIA Żukowo 
27.09238Sławomir DytkowskiWM2.5246GEOCONSTRUCT Olsztyn 
28.06320Władysław DziachanMA2.5350ATUT Płock 
29.06322Kazimierz FalkowskiMA488ATUT Płock 
30.14703Illia FeranchukPD1.5450Enigma Mińsk 
31.06591Grzegorz FijałkowskiMA7410K2 - Oldersi Raszyn 
32.04240Dariusz FilipekPD2.5406Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
33.04569Krzysztof FirkusPM2.5220KOSMETERIA Żukowo 
34.10103Marcin FranzenPM2300SzCK IMPAS Sztum 
35.07605Zdzisław GodlewskiWM4110Vęgoria WCK Węgorzewo 
36.14704Igor GodunPD1.5450Enigma Mińsk 
37.04783Michał GórskiPM7570KOSMETERIA Żukowo 
38.04261Lech GrabskiWM4470GEOCONSTRUCT Olsztyn 
39.13933Oleg GradovskiPD2.5450Enigma Mińsk 
40.08089Maciej GronowskiPM2.5370KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
41.06620Igor GrzejdziakMA13357Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
42.06621Sabina GrzejdziakMA7357Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
43.10799Michał GutowskiPM2300SzCK IMPAS Sztum 
44.04160Mirosław HanuszPD7166Hetman Białystok 
45.04095Dariusz HutnikPD4430Hetman Białystok 
46.04060Wojciech JabłońskiPD4263Elektrociepłownia Białystok - Spektr 
47.07572Ireneusz JagielskiWM4327GEOCONSTRUCT Olsztyn 
48.06638Włodzimierz JaneczekMA7410K2 - Oldersi Raszyn 
49.04279Jan JaniakWM7214NARIE Morąg - Szczytno 
50.07798Czesław JodłowskiMA7125K2 - Oldersi Raszyn 
51.03750Julian JurskiPM7370KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
52.06660Michał KalitaMA2.5510Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
53.06664Jan KandybowiczMA12286K2 - Oldersi Raszyn 
54.04602Aleksander KasprzakPM18490SDK Tczew 
55.04604Patryk KasprzakPM4490SDK Tczew 
56.06668Ewa KaterMA7339K2 - Oldersi Raszyn 
57.14276Pavel KlebanovichPD2.5620Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
58.04305Marek KlepackiWM4700OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
59.10148Paulina KlimentowskaMA7410K2 - Oldersi Raszyn 
60.04114Grzegorz KonopkoPD4364Hetman Białystok 
61.06697Jarosław KostrzewaMA7255Spójnia Warszawa 
62.06703Sławomir KowalczykMA7530K2 Raszyn 
63.04319Dariusz KozłowskiWM7550Vęgoria WCK Węgorzewo 
64.07563Radosław KozłowskiWM4330Vęgoria WCK Węgorzewo 
65.06714Piotr KrajewskiMA7510Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
66.06721Edward KrusiewiczMA7410K2 - Oldersi Raszyn 
67.04622Jan KuchtaPM4355KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
68.07561Marek KuczyńskiWM4274OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
69.04332Kazimierz KulasWM7244NARIE Morąg - Szczytno 
70.08388Tomasz KuśWM2.562GEOCONSTRUCT Olsztyn 
71.04630Jacek LasotaPM7570KOSMETERIA Żukowo 
72.04342Bogdan LesińskiWM4320NARIE Morąg - Szczytno 
73.07815Lena LeszczyńskaMA4484K2 Raszyn 
74.14705Viktar LipnitskiPD1.5431Enigma Mińsk 
75.04347Henryk ŁakomskiWM12550Vęgoria WCK Węgorzewo 
76.04349Ryszard ŁasowskiWM7260NARIE Morąg - Szczytno 
77.10209Igor ŁosiewiczMA4510Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
78.04352Dariusz ŁuczakWM2.5153NARIE Morąg - Szczytno 
79.06765Piotr ŁyczkowskiMA7530K2 Raszyn 
80.12235Mieczysław MaciążekWM2385Vęgoria WCK Węgorzewo 
81.04360Mirosław MakatrewiczWM7700OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
82.04363Tomasz MałachowskiWM7700OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
83.06338Aleksander MarciniakMA4350ATUT Płock 
84.04365Krzysztof MichalczykWM12470GEOCONSTRUCT Olsztyn 
85.04369Leszek MielczarekWM12229NARIE Morąg - Szczytno 
86.13868Łukasz MireckiPM1.5215SzCK IMPAS Sztum 
87.11652Alexander NekhoroshevPD4620Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
88.06818Wiesław NiedzielaMA7339K2 - Oldersi Raszyn 
89.10813Bartłomiej NowakPM2272SzCK IMPAS Sztum 
90.11681Ziemowit NowakPM4300SzCK IMPAS Sztum 
91.04396Krzysztof PakułaWM7487OSiR EKPOL Lidzbark WarmińskiII
92.06225Wojciech PalmowskiMA7670MKS Honesta PrzasnyszI
93.04670Mariusz PaterPM7370KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
94.09277Marek PawlikMA4530K2 Raszyn 
95.13695Jadwiga PęcherzewskaMA130ATUT Płock 
96.08297Leszek PęcherzewskiMA4350ATUT Płock 
97.09768Sebastian PiepióraPM7417SDK Tczew 
98.07277Aliaksandr PrakapenkaPD2450Enigma Mińsk 
99.04063Andrzej PrasalskiPD4249Hetman Białystok 
100.04416Bernard PszczołaWM7368GEOCONSTRUCT Olsztyn 
101.06900Tomasz RyffaMA4197K2 - Oldersi Raszyn 
102.10862Kamil SawwaPD2.5263Elektrociepłownia Białystok - Spektr 
103.06915Andrzej SerwachMA7530K2 Raszyn 
104.11656Elena ShokhanPD4620Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
105.11607Łukasz SoszkaMA4234MKS Honesta Przasnysz 
106.11600Jarosław StachMA4670MKS Honesta PrzasnyszI
107.04701Jan StaniszewskiPM4370KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
108.04463Jan StańczakWM7320NARIE Morąg - Szczytno 
109.04703Eugeniusz StarzyńskiPM4570KOSMETERIA Żukowo 
110.13071Artur SulichMA2.5670MKS Honesta PrzasnyszI
111.04474Andrzej SulimaWM7550Vęgoria WCK Węgorzewo 
112.04707Mirosław SzalińskiPM12490SDK Tczew 
113.04709Heliodor SzczęsnyPM425SDK Tczew 
114.06249Przemysław ŚlesickiMA4670MKS Honesta PrzasnyszI
115.10212Andrzej TerszakMA4459Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
116.10507Igor TerszakMA2459Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
117.08434Witold TomaszekMA7484K2 Raszyn 
118.04721Piotr TomczakPM4466SDK Tczew 
119.09162Jacek TrętowskiPD2.5406Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
120.04127Marian UrwanowiczPD717Hetman Białystok 
121.04732Michał WantkePM7570KOSMETERIA Żukowo 
122.11494Ewa WaśkiewiczMA2350ATUT Płock 
123.10821Daniel WesołowskiPM2300SzCK IMPAS Sztum 
124.04509Janusz WróblewskiWM7470GEOCONSTRUCT Olsztyn 
125.04510Wojciech WrześniowskiWM7290NARIE Morąg - Szczytno 
126.04748Andrzej WyborskiPM4324KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański 
127.14090Grzegorz ZgorzelskiMA2350ATUT Płock 
128.15858Iwona ZielińskaMA0.544ATUT Płock 
129.11654Sergey ZlobichPD4620Elektrociepłownia Białystok - SpektrII
130.04519Mirosław ZomkowskiWM7470GEOCONSTRUCT Olsztyn 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 49838 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-23 g.14:46:59 (0.3268/140) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.