Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2894/12245 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
Turniej Par
piątek, 8 marca 2013r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.07271
03233
Adrian Bakalarz
Paweł Kaleta
SL
SL
4
4
62.71120II
II
2.10570
09550
Wojciech Kaźmierczak
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
7
62.2396III
III
3.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
MA
MA
1.5
2
61.3677III
III
4.07779
13596
Jan Betley
Anna Morgiel
MA
MA
7
2.5
61.0862III
III
5.09562
02179
Łukasz Gaweł
Kacper Wilczak
DS
LB
4
4
60.5252 
 
6.05893
12575
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
ZP
ZP
4
1.5
59.9846 
 
7.08776
12999
Michał Igła
Adam Krysa
MP
MP
2.5
4
59.9640 
 
8.09549
12450
Maciej Bielawski
Katarzyna Dufrat
ZP
WP
4
7
58.2434 
 
9.11928
09357
Krystian Dowolski
Arkadiusz Majcher
-
MA
0
4
57.7033 
 
10.13412
08619
Zuzanna Moszczyńska
Anna Sztyber
MA
MA
2
2.5
57.6132 
 
11.12275
09755
Michał Gulczyński
Łukasz Witkowski
WP
MA
4
7
59.2831 
 
12.06598
10209
Karol Gałązka
Igor Łosiewicz
MA
MA
7
4
59.0130 
 
13.14619
11871
Maksymilian Chodacki
Magdalena Holeksa
SL
MP
2
4
58.6629 
 
14.12685
04108
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
MA
SL
1.5
18
58.0928 
 
15.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
57.8527 
 
16.11388
12927
Jan Grzeszczak
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2.5
2
57.3826 
 
17.11305
07428
Łukasz Golder
Izabela Weinhold
SL
SL
4
4
57.0225 
 
18.14565
11104
Daniel Fira
Sławomir Niajko
ZP
ZP
2
7
55.8324 
 
19.15142
15141
Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
PM
PM
1
1
54.9823 
 
20. 
10849
Mirosław Barański
Klaudiusz Tarasiuk
-
LU
0
1.5
54.4022 
 
21.13075
14285
Justyna Długosz
Olga Długosz
MP
MP
2
2.5
58.2721 
 
22.12812
13696
Anna Łukaszuk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
1.5
2
57.4820 
 
23.12152
13694
Marcin Bojarski
Grzegorz Pociejewski
MP
MP
2.5
1.5
57.2819 
 
24.11441
10784
Mateusz Andrzejewski
Maria Nowicka
WP
WP
4
2
57.0518 
 
25.13060
11903
Dominika Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2
4
56.9017 
 
26.16228
14845
Marta Harat
Robert Krawczyk
PM
PM
0
2
56.8516 
 
27.13001
10836
Anna Puczyńska
Jan Szumieł
MA
MA
2.5
1.5
56.1815 
 
28.10770
08911
Jan Pędziński
Ilya Shpuntou
WP
WP
2.5
7
56.1614 
 
29.04110
02539
Jakub Kotorowicz
Piotr Pikuta
MA
LU
18
2.5
56.1513 
 
30.04783
13364
Michał Górski
Adam Lonski
PM
MP
7
4
55.8312 
 
31.13651
10996
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
2.5
2.5
55.7511 
 
32.12440
11551
Maciej Bojarski
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
2.5
4
55.0210 
 
33.13598
05649
Cezary Dudkiewicz
Tomasz Jochymski
LD
MA
2
7
54.939 
 
34.11413
06101
Wojciech Kaśków
Paweł Stężała
ZP
ZP
1
4
54.488 
 
35.11803
14032
Agnieszka Chudy
Loretta Kałwa
DS
DS
2
1.5
54.147 
 
36.13366
11811
Mateusz Pączek
Jędrzej Przeździęk
PM
PM
1
2
53.946 
 
37. 
12334
Artur Chamier-Gliszczyński
Małgorzata Pelczar
-
ZP
0
0
53.405 
 
38.07269
12748
Ewa Beldzik
Adam Polak
MP
MP
1
0.5
53.374 
 
39.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
1
1
53.053 
 
40.14112
13234
Magda Budzyńska
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
1.5
1
52.972 
 
41.16197
16199
Michał Nowakowski
Rafał Raszewski
OP
OP
0
0
52.541 
 
42.11109
11110
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
MP
MP
2.5
2.5
52.181 
 
43.10217
15402
Urszula Kędzierska
Adam Witkowski
MA
MA
4
1.5
52.151 
 
44.04592
04429
Paweł Łata
Patryk Reszczyński
WM
WM
0.5
4
52.05  
 
45.13546
08759
Damian Machura
Maciej Wężyk
SL
SL
1.5
1.5
51.94  
 
46.11806
10782
Olga Jackiewicz
Joanna Małecka
WP
WP
1.5
2
51.49  
 
47.16200
16198
Elżbieta Sosulska
Krzysztof Szelwach
OP
OP
0
0
51.23  
 
48.10595
10294
Michał Moryson
Simona Wesołowska
WP
WP
2
1.5
50.65  
 
49.12596
14540
Maciej Lebiedź
Maciej Superson
MP
MP
1.5
2.5
50.53  
 
50.15369
15368
Michał Grzegorzewski
Krzysztof Rolf
MA
MA
1
1
50.19  
 
51.14027
11237
Łukasz Gałasiński
Łukasz Kosma
LD
LD
1.5
2
49.97  
 
52.10787
10260
Paweł Szczygieł
Piotr Śmieliński
WP
WP
2
2
49.35  
 
53.09135
 
Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
WP
-
2
0
49.18  
 
54. 
12737
Zofia Marek
Małgorzata Michalska
-
LU
0
1
49.05  
 
55.12131
14974
Iwa Ciepielewska
Karolina Walędzik
MA
MA
0
1
49.02  
 
56.04221
04471
Przemysław Graczyk
Janusz Strychalski
WM
WM
0
1.5
48.62  
 
57.15042
15492
Paweł Jasiński
Kamil Wszędybył
LD
LD
0.5
0.5
48.18  
 
58.04587
04598
Mariusz Kempka
Zbigniew Zaleski
WM
WM
0.5
0.5
47.78  
 
59.14701
15220
Adrian Lipko
Piotr Mocydlarz
PM
WP
0.5
1
47.35  
 
60. 
 
Tymoteusz Chojecki
Łukasz Gawryl
-
-
0
0
46.29  
 
61. 
 
Aleksandra Dębicka
Jakub Zieliński
-
-
0
0
46.27  
 
62. 
 
Katarzyna Rączkowska
Michał Rączkowski
-
-
0
0
45.27  
 
63. 
 
Janusz Seledec
Marek Tracz
-
-
0
0
44.21  
 
64. 
 
Adrian Bałazy
Kacper Sędek
-
-
0
0
43.93  
 
65. 
 
Piotr Borkowski
Piotr Piejdak
-
-
0
0
43.68  
 
66.16179
16159
Rafał Kowalczyk
Radosław Maćczak
ZP
ZP
0
0
42.56  
 
67. 
 
Lidia Dąbrowska
Jan Dąbrowski
-
-
0
0
42.30  
 
68. 
 
Leszek Horwath
Wiktor Parol
-
-
0
0
42.28  
 
69. 
 
Grzegorz Kulis
Sławomir Słodkowski
-
-
0
0
41.47  
 
70. 
 
Tengiz Butchorishvili
Mirosław Jakubiak
-
-
0
0
40.97  
 
71. 
 
Michał Korpecki
Marek Susik
-
-
0
0
40.09  
 
72. 
 
Paweł Szczeba
Aleksandra Wojtaszewska
-
-
0
0
39.86  
 
73. 
 
Jerzy Jankowski
Mateusz Nawrot
-
-
0
0
39.86  
 
74. 
 
Rafał Rolczyński
Jakub Sengerski
-
-
0
0
39.26  
 
75. 
 
Damian Frańczuk
Stanisław Macioch
-
-
0
0
38.92  
 
76. 
 
Ewelina Dańko
Ariel Kurkiewicz
-
-
0
0
37.05  
 
77. 
 
Krzysztof Borowski
Tomasz Dyrdół
-
-
0
0
35.63  
 
78. 
 
Magdalena Grabowska
Igor Siejkowski
-
-
0
0
35.39  
 
79. 
 
Dawid Majka
Natalia Majka
-
-
0
0
33.44  
 
80. 
 
Grzegorz Sapiecka
Kamila Szempruch
-
-
0
0
31.29  
 
81. 
 
Paweł Siepsiak
Sławomir Wesołowski
-
-
0
0
30.85  
 
82. 
 
Paweł Chmielewski
Wojciech Chojecki
-
-
0
0
30.57  
 
83. 
07864
Błażej Podgórski
Zbigniew Wideryński
-
MA
0
0
29.24  
 
84. 
 
Michał Domagała
Karol Gruszczyński
-
-
0
0
25.89  
 
85.14237
13438
Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
MA
MA
2
4
23.96  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2180 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pzbs.pl/wyniki/turnieje/2013/1303AMP/W-amp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.03:30:31 (0.3698/180) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.