Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2523/12280 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej Par Mikstowych 21-25
czwartek, 21 marca 2013r., godz. 17:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.13364
10084
Adam Lonski
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
4
4
60.9240III
III
2.09138
09550
Danuta Kazmucha
Jakub Wojcieszek
WP
WP
7
7
59.2232III
III
3.11871
09755
Magdalena Holeksa
Łukasz Witkowski
MP
MA
4
7
58.9326 
 
4.11104
10085
Sławomir Niajko
Justyna Żmuda
ZP
WP
7
7
58.3420 
 
5.10978
10171
Natalia Banaś
Yan Shpuntou
DS
MP
2
4
56.1916 
 
6.12131
14237
Iwa Ciepielewska
Dominik Jastrzębski
MA
MA
0
2
54.2513 
 
7.12108
11809
Aleksandra Jarosz
Krzysztof Mielnik
WP
PM
4
4
54.0510 
 
8.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
53.598 
 
9.11044
08759
Angelika Lechowska
Maciej Wężyk
SL
SL
2
1.5
53.336 
 
10.12275
13596
Michał Gulczyński
Anna Morgiel
WP
MA
4
2.5
52.844 
 
11.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
MA
4
2
52.622 
 
12.12123
13234
Mateusz Stępiński
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
4
1.5
52.19  
 
13.13060
11903
Dominika Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2
4
51.92  
 
14.10209
02838
Igor Łosiewicz
Kamila Wesołowska
MA
MP
4
7
51.48  
 
15.09360
09146
Monika Maksymiuk
Piotr Tuczyński
SW
WP
2.5
12
50.95  
 
16.08911
13782
Ilya Shpuntou
Dominika Sławenta
WP
DS
7
1.5
50.95  
 
17.12873
16185
Michał Drankiewicz
Agata Kacperek
DS
MA
0.5
0
50.93  
 
18.11388
07428
Jan Grzeszczak
Izabela Weinhold
DS
SL
2.5
4
50.46  
 
19.12450
12999
Katarzyna Dufrat
Adam Krysa
WP
MP
7
4
49.39  
 
20.14112
05649
Magda Budzyńska
Tomasz Jochymski
MA
MA
1.5
7
48.69  
 
21.09549
13436
Maciej Bielawski
Barbara Rosłon
ZP
MA
4
2.5
48.50  
 
22.13598
14032
Cezary Dudkiewicz
Loretta Kałwa
LD
DS
2
1.5
48.10  
 
23.13075
13019
Justyna Długosz
Grzegorz Wadas
MP
MP
2
2.5
48.08  
 
24.14036
02179
Joanna Michalska
Kacper Wilczak
DS
LB
1.5
4
46.66  
 
25.09035
11813
Agnieszka Kamińska
Bartosz Stępień
SL
WP
2
4
46.14  
 
26.16654
11928
Anna Brodaczewska
Krystian Dowolski
MA
MA
0
2
46.12  
 
27.13065
11237
Anna Jankowska
Łukasz Kosma
DS
LD
1.5
2
44.55  
 
28.11803
09562
Agnieszka Chudy
Łukasz Gaweł
DS
DS
2
4
43.98  
 
29.16652
10212
Katarzyna Jabłonowska
Andrzej Terszak
MA
MA
0
4
42.67  
 
30.07801
09359
Michał Kania
Ewa Maksymiuk
MA
SW
7
2
42.22  
 
31.16186
15632
Aleksandra Karbarczyk
Mateusz Strzelczyk
MA
DS
0
0
39.97  
 
32.16653
13941
Marzena Deć
Piotr Łukianiuk
MA
MA
0
1.5
31.93  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 354 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2013/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-23 g.08:36:13 (0.2212/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.