Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2523/12284 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej Teamów 21-25
sobota, 23 marca 2013r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.09562
05649
07801
09146
09755
09550
Łukasz Gaweł
Tomasz Jochymski
Michał Kania
Piotr Tuczyński
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
DS
MA
MA
WP
MA
WP
4
7
7
12
7
7
121.8875II
II
II
II
II
II
2.09549
09138
11104
10085
Maciej Bielawski
Danuta Kazmucha
Sławomir Niajko
Justyna Żmuda
ZP
WP
ZP
WP
4
7
7
7
107.1760III
III
III
III
3.11388
03233
09876
12927
Jan Grzeszczak
Paweł Kaleta
Rafał Parkitny
Adam Waszkiewicz
DS
SL
SL
DS
2.5
4
4
2
106.9548III
II
III
III
4.11305
08911
10171
12123
Łukasz Golder
Ilya Shpuntou
Yan Shpuntou
Mateusz Stępiński
SL
WP
MP
MA
4
7
4
4
102.7538 
 
 
 
5.11441
12275
13438
11903
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
WP
WP
MA
MA
4
4
4
4
98.9330 
 
 
 
6.12440
12108
13782
07428
Maciej Bojarski
Aleksandra Jarosz
Dominika Sławenta
Izabela Weinhold
DS
WP
DS
SL
2.5
4
1.5
4
93.7724 
 
 
 
7.11237
13617
08759
13696
Łukasz Kosma
Marek Makulec
Maciej Wężyk
Tomasz Wiśniewski
LD
LD
SL
MA
2
1.5
1.5
2
88.6820 
 
 
 
8.12999
13364
11809
11813
Adam Krysa
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
MP
MP
PM
WP
4
4
4
4
85.7116 
 
 
 
9.09359
09360
07409
02179
Ewa Maksymiuk
Monika Maksymiuk
Anna Pełszyńska
Kacper Wilczak
SW
SW
SL
LB
2
2.5
4
4
85.0912 
 
 
 
10.14481
13596
11211
13436
Kacper Kacperski
Anna Morgiel
Wojciech Racz
Barbara Rosłon
MA
MA
MA
MA
2
2.5
4
2.5
74.39  
 
 
 
11.13598
14027
14032
14036
Cezary Dudkiewicz
Łukasz Gałasiński
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
LD
LD
DS
DS
2
1.5
1.5
1.5
72.84  
 
 
 
12.11871
10209
10212
02838
Magdalena Holeksa
Igor Łosiewicz
Andrzej Terszak
Kamila Wesołowska
MP
MA
MA
MP
4
4
4
7
70.64  
 
 
 
13.14237
13941
13412
13060
Dominik Jastrzębski
Piotr Łukianiuk
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
MA
MA
2
1.5
2
2
68.70  
 
 
 
14.11803
12450
11110
13019
Agnieszka Chudy
Katarzyna Dufrat
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
DS
WP
MP
MP
2
7
2.5
2.5
63.78  
 
 
 
15.14112
14480
11358
13234
Magda Budzyńska
Krzysztof Duwe
Aleksander Krych
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
7
1.5
55.86  
 
 
 
16.12873
13065
16185
16186
15632
Michał Drankiewicz
Anna Jankowska
Agata Kacperek
Aleksandra Karbarczyk
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
MA
MA
DS
0.5
1.5
0
0
0
49.17  
 
 
 
 
17.16654
16653
11928
16652
Anna Brodaczewska
Marzena Deć
Krystian Dowolski
Katarzyna Jabłonowska
MA
MA
MA
MA
0
0
2
0
24.19  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1442 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2013/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.08:13:44 (0.2585/81) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.