Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2416/12302 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** V. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
Skawina - Turniej Par
sobota, 9 marca 2013r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09828
03529
Waldemar Jaworski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
64.83100II
II
2.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
2.5
2
62.3691III
III
3.03322
09903
Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
SL
MA
4
2
62.2284III
III
4.03345
02775
Zbigniew Mącior
Małgorzata Praszałowicz
SL
MP
18
4
60.4976 
 
5.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
60.3469 
 
6.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
4
4
59.5362 
 
7.03464
07431
Adam Robak
Marek Witek
SL
SL
12
18
59.2154 
 
8.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
7
4
58.3847 
 
9.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
LD
MP
7
19
58.1440 
 
10.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
57.6232 
 
11.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
57.3425 
 
12.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
1.5
2
56.5020 
 
13.07369
13138
Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
SL
SL
4
4
56.3919 
 
14.13520
14000
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
MP
MP
2
1
56.0017 
 
15.09418
10615
Piotr Kuc-Dzierżawski
Grzegorz Niemiec
MP
MP
4
2.5
55.2316 
 
16.04109
07725
Łukasz Brede
Grzegorz Superson
SL
MP
13
4
54.7415 
 
17.15120
16274
Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
1.5
0
54.5214 
 
18.12074
12075
Marek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2.5
54.4112 
 
19. 
11397
Edward Iwański
Zbigniew Niziołek
-
SL
0
2
54.0711 
 
20.09051
09035
Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
SL
SL
2
2
52.6810 
 
21.02615
02826
Bożena Czarska
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
52.529 
 
22.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
52.267 
 
23.05718
07475
Jerzy Michałek
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
18
7
52.036 
 
24.10564
02804
Jan Blajda
Piotr Stopa
MP
MP
13
12
51.565 
 
25.02671
07256
Ryszard Jaśkiewicz
Lech Zakrzewski
MP
MP
7
4
51.214 
 
26.10084
10085
Agnieszka Szczypczyk
Justyna Żmuda
MP
WP
4
7
51.122 
 
27.07319
15231
Anna Dymek
Dorota Gadaś
MP
MP
1.5
1.5
50.791 
 
28.02714
02722
Barbara Kulawik
Barbara Lesiecka
SL
SL
4
7
50.64  
 
29.03141
03618
Rafał Furgal
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2.5
7
50.53  
 
30.02635
02667
Angelika Ferrer-Lopez
Bartłomiej Igła
MP
MP
4
7
50.00  
 
31.14170
13076
Jędrzej Hycnar
Michał Krysa
MP
MP
2
2
49.59  
 
32.13518
13521
Piotr Merynda
Grzegorz Skołyszewski
MP
MP
2
2
49.08  
 
33.13886
07405
Bartosz Bańkowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
2
7
49.05  
 
34.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
48.43  
 
35.03170
03207
Cezary Góra
Józef Janicki
SW
SL
7
7
48.29  
 
36.02590
15757
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
2.5
48.22  
 
37.16259
15291
Maciej Kliś
Alicja Mosiałek
MP
MP
0
0.5
48.03  
 
38.15988
07691
Ryszard Cieślik
Janusz Natorski
MP
MP
0
2.5
47.60  
 
39.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
4
7
47.03  
 
40.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
2
1
46.92  
 
41.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
46.56  
 
42.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
2
4
46.46  
 
43.10554
01189
Zbigniew Kozioł
Tadeusz Urbanek
PK
PK
2.5
4
44.61  
 
44.15340
06274
Aleksander Drabczyk
Ryszard Kiełczewski
SL
SL
1.5
18
44.54  
 
45.15793
15797
Paweł Piekarz
Antoni Wójcik
MP
MP
0
0
44.08  
 
46.02752
14541
Leszek Nowak
Krzysztof Superson
MP
MP
4
2
44.00  
 
47.15292
15791
Maja Mrozek
Jan Paczkowski
MP
MP
0.5
0
42.03  
 
48.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
2.5
2.5
41.18  
 
49.15294
15299
Aleksandra Pacura
Katarzyna Słabuszewska
MP
MP
0.5
0.5
40.69  
 
50.16143
15547
Iza Myśliwiec
Iwona Szumera
MP
MP
0
0.5
39.68  
 
51.15278
15778
Aleksandra Bahyrycz
Liliana Brzostek
MP
MP
0.5
0
39.21  
 
52.15779
15792
Gabriel Chrabąszcz
Marianna Pasińska
MP
MP
0
0
36.09  
 
53.15794
15800
Izabela Radomska
Barbara Superson
MP
MP
0.5
0.5
34.38  
 
54.16264
16304
Piotr Bahyrycz
Maria Lisowska
MP
MP
0
0
18.09  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1696 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-18 g.10:08:11 (0.3243/118) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.