Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2455/12513 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX 56. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open
Finał
piątek, 3 maja 2013r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06658
04662
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
WP
WP
19
19
58.29500M
M
2.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
15
24
56.27400M
M
3.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
55.67320I
I
4.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
7
13
55.60250I
I
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
54.03200I
I
6.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
WP
LU
18
19
53.92180I
I
7.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
4
51.91170II
II
8.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
51.38160II
II
9.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
51.18155II
II
10.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
WP
WP
7
18
50.90150II
II
11.05374
09146
Cezary Serek
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
49.51145II
II
12.05856
01726
Piotr Walczak
Tomasz Winciorek
WP
DS
19
18
49.03140II
II
13.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
18
12
48.28135 
 
14.08294
06972
Mariusz Bartkowski
Jacek Turczynowicz
WP
LU
13
18
43.41130 
 
15.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
43.18125 
 
16.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
LU
PK
18
7
39.85120 
 
17.01516
01620
Karol Mykietyn
Robert Sekulski
DS
DS
18
13
45.46115 
 
18.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
LB
13
12
44.37110 
 
19.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
43.73105 
 
20.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
4
43.05100 
 
21.04250
10534
Bogusław Gierulski
Waldemar Sroczyński
WM
LB
19
7
43.0395 
 
22.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
7
42.4290 
 
23. 
 
Toralv Lossius
Jan Loufall
NOR
NOR
5
5
42.2485 
 
24.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
40.6680 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8120 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.20:14:11 (0.1381/58) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.