Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2681/14003 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2013/2014
II Liga NE
niedziela, 2 marca 2014r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.07775Piotr AnastaziakPM7298SDK Tczew 
2.13342Krzysztof BaranowskiPD2.5145Lazaron Białystok 
3.12127Jarosław BartosińskiPM4566SDK TczewII
4.16164Vadim BasalygaPD1.5350Enigma Mińsk 
5.04191Przemysław BednarskiWM4470ETB PRIM Ełk 
6.12624Patryk BerhorstPM2.5228KOSMETERIA Żukowo 
7.08303Leszek BiegańskiMA4504MASOVIA Płock 
8.04067Tomasz BlińskiPD4490Hetman Białystok 
9.04197Wojciech BobrekWM7409ETB PRIM Ełk 
10.04061Jan BojarynPD4490Hetman Białystok 
11.04157Sławomir BolestaPD7490Hetman Białystok 
12.04207Janusz BudnyWM780GEOSTA Olsztyn 
13.11423Krzysztof BuzałaPM2.5300WIMPEL Gdańsk 
14.06539Robert ChmielakMA4370K2 - Oldersi Raszyn 
15.12620Bartłomiej CybulaPM2.5228KOSMETERIA Żukowo 
16.08301Adam CybulskiMA7530MASOVIA Płock 
17.16187Krzysztof CzapczykPM1410ALFA-COMPENSA Gdynia 
18.04091Maciej CzarneckiPD1.5199Lazaron Białystok 
19.04092Przemysław CzarneckiPD2.5316Lazaron Białystok 
20.05917Piotr DemiańczukPD4490Hetman Białystok 
21.04559Kazimierz DominiakPM7700KOSMETERIA ŻukowoI
22.04560Jarosław DrewingPM4391KOSMETERIA ŻukowoI
23.09238Sławomir DytkowskiWM4380GEOSTA Olsztyn 
24.14703Illia FeranchukPD2336Enigma Mińsk 
25.06591Grzegorz FijałkowskiMA7242K2 - Oldersi Raszyn 
26.04569Krzysztof FirkusPM2.5391KOSMETERIA ŻukowoI
27.06323Krzysztof FlemingMA7530MASOVIA Płock 
28.04242Andrzej FronczakWM18450GEOSTA Olsztyn 
29.14704Igor GodunPD2350Enigma Mińsk 
30.04261Lech GrabskiWM4450GEOSTA Olsztyn 
31.13933Oleg GradovskiPD2.5350Enigma Mińsk 
32.04584Andrzej GrynderPM7430SPÓJNIA Gdańsk 
33.06620Igor GrzejdziakMA13550Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
34.06621Sabina GrzejdziakMA7550Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
35.04160Mirosław HanuszPD7343Hetman Białystok 
36.12009Mirosław HryszkoPD2.5320Lazaron Białystok 
37.04095Dariusz HutnikPD4490Hetman Białystok 
38.04105Andrzej JakimiecPD4147Hetman Białystok 
39.06638Włodzimierz JaneczekMA7136K2 - Oldersi Raszyn 
40.04593Wacław JanickiPM15626SDK TczewII
41.06660Michał KalitaMA2.5468Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
42.04296Ryszard KarpWM782ETB PRIM Ełk 
43.04602Aleksander KasprzakPM18670SDK TczewII
44.04604Patryk KasprzakPM4149SDK Tczew 
45.06668Ewa KaterMA7370K2 - Oldersi Raszyn 
46.04301Tadeusz KądzielewskiWM7408Vęgoria WCK Węgorzewo 
47.04605Jan KlapkowskiPM4410ALFA-COMPENSA Gdynia 
48.10148Paulina KlimentowskaMA7227K2 - Oldersi Raszyn 
49.08097Włodzimierz KocońPM4300WIMPEL Gdańsk 
50.06703Sławomir KowalczykMA7570K2 Raszyn 
51.13651Roman KowalewskiPM4430SPÓJNIA Gdańsk 
52.06277Janusz KowalówkaWM4164ETB PRIM Ełk 
53.04319Dariusz KozłowskiWM7510Vęgoria WCK Węgorzewo 
54.07563Radosław KozłowskiWM4510Vęgoria WCK Węgorzewo 
55.07209Krzysztof KrajewskiWM4430ETB PRIM Ełk 
56.06714Piotr KrajewskiMA7550Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
57.12006Danuta KrupnikMA4106MASOVIA Płock 
58.06721Edward KrusiewiczMA7287K2 - Oldersi Raszyn 
59.06335Bolesław KrzewskiMA7451MASOVIA Płock 
60.06735Krzysztof KulkaMA7511MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
61.04630Jacek LasotaPM7700KOSMETERIA ŻukowoI
62.07815Lena LeszczyńskaMA4570K2 Raszyn 
63.04632Jacek LewPM13119WIMPEL Gdańsk 
64.14705Viktar LipnitskiPD2308Enigma Mińsk 
65.09338Stanisław LisowskiPD2.5271Lazaron Białystok 
66.13364Adam LonskiPM4670SDK TczewII
67.04347Henryk ŁakomskiWM12510Vęgoria WCK Węgorzewo 
68.10209Igor ŁosiewiczMA4550Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
69.06765Piotr ŁyczkowskiMA7570K2 Raszyn 
70.12235Mieczysław MaciążekWM2128Vęgoria WCK Węgorzewo 
71.15666Henadzi MedusheuskiPD2280Enigma Mińsk 
72.04365Krzysztof MichalczykWM12450GEOSTA Olsztyn 
73.11809Krzysztof MielnikPM4670SDK TczewII
74.06797Andrzej MiszewskiMA18167K2 - Oldersi Raszyn 
75.06801Maciej ModrzejewskiMA7620MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
76.06812Jan NadajMA12620MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
77.04126Wacław NazarukPD4320Lazaron Białystok 
78.16744Ilya NesteryonakPD014Enigma Mińsk 
79.14990Liudmila NestsiaronakPD014Enigma Mińsk 
80.06818Wiesław NiedzielaMA7370K2 - Oldersi Raszyn 
81.10996Łukasz NierzwickiPM2.5189SPÓJNIA Gdańsk 
82.04660Marek NiesłuchowskiPM4430SPÓJNIA Gdańsk 
83.06342Piotr NowakMA4106MASOVIA Płock 
84.10056Piotr NowickiMA4530MASOVIA Płock 
85.06830Andrzej OgłoblinMA13620MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
86.13841Marek ParolPM2.5119WIMPEL Gdańsk 
87.09277Marek PawlikMA4570K2 Raszyn 
88.08297Leszek PęcherzewskiMA4504MASOVIA Płock 
89.08078Edmund PinkiewiczPM12410ALFA-COMPENSA Gdynia 
90.04682Jacek PiotrowskiPM12430SPÓJNIA Gdańsk 
91.08054Jakub PiotrowskiPM2.5425SPÓJNIA Gdańsk 
92.06864Andrzej PotyńskiMA1898MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
93.07277Aliaksandr PrakapenkaPD2350Enigma Mińsk 
94.04412Dariusz PrawdzikWM7470ETB PRIM Ełk 
95.04413Grzegorz ProbolaWM7470ETB PRIM Ełk 
96.06866Cezary PrzasnekMA4620MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
97.04097Andrzej RaczkowskiPD4147Hetman Białystok 
98.04430Jan RogowskiWM18470ETB PRIM Ełk 
99.06881Krzysztof RoguskiMA7511MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiII
100.06900Tomasz RyffaMA4242K2 - Oldersi Raszyn 
101.06903Józef RzepkaMA4136K2 - Oldersi Raszyn 
102.16745Yuliya SerabroPD014Enigma Mińsk 
103.06915Andrzej SerwachMA7570K2 Raszyn 
104.04696Antoni SękowskiPM18410ALFA-COMPENSA Gdynia 
105.15817Ihar SkibitskiPD056Enigma Mińsk 
106.04703Eugeniusz StarzyńskiPM7700KOSMETERIA ŻukowoI
107.04103Dariusz SterniczukPD4298Lazaron Białystok 
108.08062Zbigniew StikelPM2410ALFA-COMPENSA Gdynia 
109.04474Andrzej SulimaWM7510Vęgoria WCK Węgorzewo 
110.04707Mirosław SzalińskiPM12417SDK TczewII
111.06352Leszek SzelągMA4345MASOVIA Płock 
112.09339Grzegorz ŚwiętochowskiPD2127Lazaron Białystok 
113.10893Mariusz TatarczukPD2320Lazaron Białystok 
114.10212Andrzej TerszakMA4550Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
115.10507Igor TerszakMA2358Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
116.08434Witold TomaszekMA7570K2 Raszyn 
117.04721Piotr TomczakPM4388SDK Tczew 
118.04848Maria TomczewskaPM7300WIMPEL Gdańsk 
119.16693Tom TownsendMA18197K2 - Oldersi Raszyn 
120.06354Tomasz UrbańskiMA4106MASOVIA Płock 
121.16746Mikhail ValfsonPD042Enigma Mińsk 
122.04730Zbigniew WalczyńskiPM7410ALFA-COMPENSA Gdynia 
123.04731Sylwester WalerowiczPM13626SDK TczewII
124.04732Michał WantkePM7700KOSMETERIA ŻukowoI
125.04741Jan WieczorekPM7430SPÓJNIA Gdańsk 
126.05863Zenon WierzbickiPM4300WIMPEL Gdańsk 
127.08110Marcin WolnyPM4220WIMPEL Gdańsk 
128.04509Janusz WróblewskiWM7450GEOSTA Olsztyn 
129.10335Sławomir WrzosekWM7120GEOSTA Olsztyn 
130.09763Adam WszeborowskiWM4246ETB PRIM Ełk 
131.04519Mirosław ZomkowskiWM7220GEOSTA Olsztyn 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 49306 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.02:08:22 (0.3821/141) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.