Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2857/14385 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Pary
piątek, 9 maja 2014r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.05069
08911
Paweł Jassem
Ilya Shpuntou
UAM
UAM
15
7
64.03100II
II
2.14112
15032
Magda Budzyńska
Rafał Maszenda
UW
UW
2
2
63.9294III
III
3.09142
13502
Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
PP
PP
2
3
62.5189III
III
4.05649
05680
Tomasz Jochymski
Włodzimierz Krysztofczyk

7
7
61.7084III
III
5.14619
14540
Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
AGH
AGH
3
4
61.4580 
 
6.05710
08619
Jacek Marciniak
Anna Sztyber
PW
PW
7
4
60.6575 
 
7.14237
15402
Dominik Jastrzębski
Adam Witkowski
UW
UW
3
2
60.0470 
 
8.12575
11104
Wojciech Bondarewicz
Sławomir Niajko
USz
USz
2
9
59.0865 
 
9.06598
04111
Karol Gałązka
Krzysztof Kotorowicz
ALK
ALK
7
21
58.5261 
 
10.10996
13595
Łukasz Nierzwicki
Mateusz Wilamowski
PG
PG
3
2
57.5356 
 
11.09562
02179
Łukasz Gaweł
Kacper Wilczak
UAM
UAM
5
5
61.8451 
 
12.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
UW
UW
9
7
60.3547 
 
13.13438
13596
Rafał Marks
Anna Morgiel
UW
UW
5
4
59.4042 
 
14.14973
14974
Piotr Duszak
Karolina Walędzik
PW
PW
1.5
1.5
57.5737 
 
15.06714
10209
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
ALK
ALK
7
5
57.1933 
 
16.04108
09550
Przemysław Janiszewski
Jakub Wojcieszek
ALK
ALK
18
15
57.1528 
 
17.10472
11550
Sammy Bałdysz
Piotr Marcinowski
PWr
PWr
3
3
57.1223 
 
18.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec

2.5
2
56.1920 
 
19.12440
08476
Maciej Bojarski
Grzegorz Debita
PWr
PWr
3
3
55.9519 
 
20.04110
02539
Jakub Kotorowicz
Piotr Pikuta
UMCS
UMCS
18
3
55.4519 
 
21. 
04471
Wojciech Ignasz
Janusz Strychalski
UWM
UWM
0
1.5
60.3318 
 
22.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
PW
PW
3
2
58.8917 
 
23.14285
11109
Olga Długosz
Maciej Kita
PK
PK
3
4
57.1416 
 
24.14784
14903
Dawid Permus
Kamil Żabierek
PWr
PWr
1.5
1
57.1015 
 
25.11441
10595
Mateusz Andrzejewski
Michał Moryson
UEP
UEP
4
2
56.8615 
 
26.07779
10217
Jan Betley
Urszula Kędzierska
UW
UW
7
4
56.3414 
 
27.13075
10084
Justyna Długosz
Agnieszka Szczypczyk
AGH
AGH
3
4
56.2013 
 
28.13074
12999
Maciej Grabiec
Adam Krysa
PK
PK
4
7
56.0412 
 
29.13498
13566
Michał Górny
Przemysław Polowczyk
UEP
UEP
1.5
2
54.5811 
 
30.05893
06101
Jacek Batóg
Paweł Stężała
USz
USz
5
4
54.1011 
 
31.12687
 
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
ALK
ALK
0.5
0
53.3810 
 
32.12108
 
Aleksandra Jarosz
Wiktor Matz
UEP
UEP
4
0
53.099 
 
33.11928
14965
Krystian Dowolski
Marta Wójcik
UW
UW
2
2
53.058 
 
34.14701
15220
Adrian Lipko
Piotr Mocydlarz
UEP
UEP
0.5
1
52.197 
 
35.16342
03233
Daniel Czechak
Paweł Kaleta

0.5
4
52.107 
 
36.14098
10787
Karolina Skubich
Paweł Szczygieł
PP
PP
1.5
2
51.786 
 
37.14036
13466
Joanna Michalska
Małgorzata Zawadzka
SGH
SGH
1.5
0.5
51.625 
 
38.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
SGH
SGH
2
3
51.234 
 
39.14845
13364
Robert Krawczyk
Adam Lonski
PG
PG
3
5
50.403 
 
40. 
05396
Michalina Anioła
Jakub Smolak
UAM
UAM
0
2
50.163 
 
41.16200
16198
Elżbieta Sosulska
Krzysztof Szelwach
PWSZ
PWSZ
0.5
0.5
49.962 
 
42.15142
15141
Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
PG
PG
1.5
1.5
49.781 
 
43.12812
13696
Anna Łukaszuk
Tomasz Wiśniewski
PW
PW
1.5
2
49.67  
 
44. 
12737
Tymoteusz Chojecki
Małgorzata Michalska
UMCS
UMCS
0
1
49.57  
 
45.13546
08759
Damian Machura
Maciej Wężyk
UEK
UEK
1.5
2
49.42  
 
46.16654
15576
Anna Brodaczewska
Piotr Majcherczyk
UW
UW
0
1
49.33  
 
47.14749
 
Agnieszka Piesiewicz
Marcin Wroński
SGH
SGH
1.5
0
49.27  
 
48.16544
17029
Hanna Ciuńczyk
Joanna Dziekańska
UW
UW
0.5
0.5
49.08  
 
49.14032
12927
Loretta Kałwa
Adam Waszkiewicz
PWr
PWr
1.5
3
49.07  
 
50.13366
11811
Mateusz Pączek
Jędrzej Przeździęk
PG
PG
1
2
48.95  
 
51.13598
14027
Cezary Dudkiewicz
Łukasz Gałasiński

2
1.5
48.72  
 
52.16197
16755
Michał Nowakowski
Grzegorz Sapiecha
PWSZ
PWSZ
1
0
48.69  
 
53.09135
 
Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
UAM
UAM
2
0
48.38  
 
54.15500
15492
Weronika Próchniewicz
Kamil Wszędybył

1
1
47.79  
 
55. 
13643
Adrian Bałazy
Paweł Tyc
SGGW
SGGW
0
1.5
47.79  
 
56.14018
 
Michał Korpecki
Marek Susik
UMe
UMe
0
0
47.49  
 
57.14019
14021
Aleksandra Dębicka
Jakub Zieliński
UMe
UMe
0
0
47.48  
 
58.09045
12919
Mateusz Nawrot
Konrad Steinbrenner
PP
PP
0.5
0.5
46.77  
 
59.16228
 
Marta Harat
Wojciech Sykut
PG
PG
1
0
46.77  
 
60. 
11413
Marcin Dziembor
Wojciech Kaśków
USz
USz
0
1
46.53  
 
61.15222
14221
Natalia Filipowiak
Jakub Moczulski
UEWr
UEWr
0.5
1
46.29  
 
62.14103
13234
Agnieszka Porowska
Ewelina Zieleniewska
UW
UW
1.5
1.5
46.06  
 
63.15632
15756
Mateusz Strzelczyk
Joanna Zarzycka
PWr
PWr
1
0.5
45.90  
 
64.04592
04429
Paweł Łata
Patryk Reszczyński
UWM
UWM
1.5
4
45.08  
 
65. 
 
Piotr Borkowski
Paweł Chmielewski
SGGW
SGGW
0
0
44.99  
 
66.16618
 
Paweł Szczerba
Przemysław Woźniak

0.5
0
44.99  
 
67.13941
12499
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
PW
PW
1.5
3
44.75  
 
68. 
 
Przemysław Bojczuk
Mateusz Polakowski
UMe
UMe
0
0
44.35  
 
69. 
10593
Mateusz Chort
Maciej Witkowski
PP
PP
0
0
43.12  
 
70. 
 
Krzysztof Borowski
Tomasz Dyrdół
PWSZ
PWSZ
0
0
43.01  
 
71.14565
16159
Daniel Fira
Radosław Maćczak
USz
USz
2.5
0.5
42.56  
 
72. 
 
Radosław Bartołd
Piotr Piejdak
SGGW
SGGW
0
0
41.46  
 
73. 
 
Justyna Prajsnar
Katarzyna Zuchniak
SGH
SGH
0
0
41.26  
 
74.15225
14223
Wojciech Nowacki
Mateusz Trzaska
UEWr
UEWr
1
1
38.85  
 
75. 
 
Samantha Filipów
Monika Kulinicz
UO
UO
0
0
37.52  
 
76. 
 
Maria Święcicka
Andrzej Triebler
UO
UO
0
0
36.29  
 
77. 
 
Aleksandra Pypeć
Michał Turlakiewicz
UMe
UMe
0
0
35.76  
 
78. 
 
Krzysztof Dmitruk
Beata Lewczuk
UMCS
UMCS
0
0
35.49  
 
79. 
 
Monika Kościelniak
Małgorzata Siama
PWSZ
PWSZ
0
0
34.41  
 
80. 
 
Martyna Mendak
Paweł Miżwa
UEK
UEK
0
0
34.30  
 
81. 
07864
Błażej Podgórski
Zbigniew Wideryński
ALK
ALK
0
0
32.30  
 
82. 
 
Michał Balcerzak
Igor Bejgier
PG
PG
0
0
30.64  
 
83. 
 
Przemysław Szykulski
Remigiusz Wasiak
SGGW
SGGW
0
0
27.72  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2600 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pzbs.pl/wyniki/turnieje/2014/amp/W-amp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.11:45:41 (1.1667/176) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.