Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3469/17029 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

23. Mityng Ciechanowski
OTP** memoriał Huberta Gburzyńskiego
niedziela, 11 października 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
62.35100II
II
2.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
5
2
62.3184III
III
3.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
5
59.7969III
III
4.11899
16989
Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
MA
MA
0.5
1
58.0855 
 
5.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
57.8041 
 
6.13903
13904
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
MA
MA
3
3
57.4626 
 
7.08271
06215
Adam Karczmarz
Piotr Marudziński
MA
MA
5
5
57.0719 
 
8.08950
06185
Iwona Czajka
Sławomir Grabowski
MA
MA
7
5
55.9917 
 
9.07190
 
Paweł Chindelewicz
Maciej Kulikowski
MA
MA
12
0
55.5414 
 
10.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
54.2212 
 
11.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
54.019 
 
12.17082
08116
Maciej Boczar
Edward Windorpski
MA
MA
1.5
4
53.547 
 
13.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
2
50.614 
 
14.06248
 
Hilary Ślesicki
Waldemar Ślesicki
WP
MA
4
0
48.692 
 
15.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
48.48  
 
16.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
46.78  
 
17.06322
10022
Kazimierz Falkowski
Piotr Urbański
MA
MA
5
3
46.07  
 
18.08296
10020
Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
MA
MA
2.5
2.5
45.79  
 
19.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
45.70  
 
20.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
SL
MA
15
4
45.61  
 
21.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
1.5
12
45.18  
 
22.06507
06175
Wojciech Biegajło
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
13
4
44.97  
 
23.06921
09702
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
MA
MA
7
4
44.50  
 
24.13920
06218
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
MA
MA
3
5
43.31  
 
25.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
2.5
2.5
41.18  
 
26.06159
06177
Edward Aranowski
Szymon Dutkiewicz
MA
MA
5
5
23.13  
 
27.06246
06250
Marcin Stryczyński
Marian Tromski
MA
MA
4
3
16.96  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 918 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-27 g.09:19:26 (0.2163/70) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.