Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4190/22887 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Memoriał Olka Czwakiela
Memoriał Olka Czwakiela
sobota, 27 października 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
63.907035III
III
2.05069
05070
Paweł Jassem
Piotr Jassem
SW
WP
17
9
63.446432III
III
3.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
61.815930 
 
4.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
61.535427 
 
5.07596
04922
Krzysztof Brudka
Piotr Busse
WP
LB
13
19
60.924925 
 
6.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
15
9
60.534422 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
60.113920 
 
8.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
59.033417 
 
9.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
58.492915 
 
10.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
4
5
57.732412 
 
11.05226
05376
Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
WP
WP
12
5
57.601910 
 
12.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
57.56147 
 
13.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
57.40147 
 
14.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
4
5
57.35137 
 
15.11424
05227
Henryk Duszyński
Roman Mączkowski
WP
WP
4
4
57.11126 
 
16.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
11
9
56.49116 
 
17.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
56.42105 
 
18.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
56.2295 
 
19.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
3
5
56.1195 
 
20.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
1
1
55.4484 
 
21.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
54.9974 
 
22.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
2
54.4663 
 
23.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
54.3853 
 
24.06041
05286
Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
WP
WP
11
4
53.7942 
 
25.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
53.4732 
 
26.17916
18048
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1.5
53.3032 
 
27.05438
05489
Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
53.2721 
 
28.09006
05525
Adam Peszke
Maciej Wybranowski
WP
WP
5
4
53.2311 
 
29.05246
05523
Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
WP
WP
4
12
52.81   
 
30.04958
05333
Tomasz Dorobek
Mirosław Powązka
DS
DS
3
3
51.45   
 
31.12320
14789
Sophia Bałdysz
Bartosz Kaczmarek
DS
WP
5
3
51.29   
 
32.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
51.27   
 
33.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
50.91   
 
34.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
50.51   
 
35. 
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
NZ
WP
0
1
49.77   
 
36.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
49.44   
 
37.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0
48.19   
 
38.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
47.52   
 
39.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
46.71   
 
40.18616
17557
Piotr Pyrak
Jakub Zatorski
MA
MA
1
1.5
44.67   
 
41. 
 
Tomasz Kamiński
Piotr Okonek
NZ
NZ
0
0
44.33   
 
42.18758
19080
Konstanty Kraszewski
Jan Szewczyk
MA
MA
0
0.5
44.29   
 
43.17537
14801
Jakub Kozak
Paweł Łuczak
WP
WP
1.5
1.5
43.65   
 
44.17926
18645
Fryderyk Józefowski
Ewa Morawska
WP
WP
1
1
42.22   
 
45.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
1.5
41.80   
 
46. 
 
Agnieszka Czech
Monika Żyła
NZ
NZ
0
0
40.76   
 
47.18612
18615
Robert Liszewski
Szymon Pawłowski
MA
MA
0.5
1
38.18   
 
48. 
 
Marta Bugła
Jakub Kołodziej
NZ
NZ
0
0
36.63   
 
49. 
 
Jakub Mierzwiński
Kacper Wasiak
NZ
NZ
0
0
35.84   
 
50. 
 
Krzysztof Nowiński
Jan Stachurski
NZ
NZ
0
0
35.81   
 
51.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
35.75   
 
52. 
 
Krzysztof Korkuć
Michał Lachowski
NZ
NZ
0
0
33.82   
 
53.18173
 
Dominik Florczak
Richard Paszkiewicz
MA
MZ
1
0
31.67   
 
54.19079
 
Liliana Malinowska
Julia Słowikowska
MA
NZ
0.5
0
27.83   
 
55. 
 
Michał Kern
Kayetan Viougeas
NZ
NZ
0
0
27.13   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1232 punkty PKL, w tym 630 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-16 g.15:17:13 (0.2281/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.