Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C4464/24978 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Łomży
OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Łomży
poniedziałek, 11 listopada 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07563
09245
Radosław Kozłowski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
5
61.96100II
II
2.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
11
12
59.0686III
III
3.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
57.0373III
III
4.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
55.5161 
 
5.04319
04474
Dariusz Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
11
55.2148 
 
6.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
55.0636 
 
7.04035
09332
Andrzej Balunowski
Janusz Galewski
PD
PD
7
4
54.7223 
 
8.04078
06721
Jan Gardocki
Edward Krusiewicz
PD
MA
7
7
54.4319 
 
9.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
54.2317 
 
10.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.4514 
 
11.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
53.0112 
 
12.07209
07239
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
52.8610 
 
13.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
7
52.398 
 
14.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
3
4
51.956 
 
15.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
50.874 
 
16.04191
04216
Przemysław Bednarski
Andrzej Cieśluk
WM
WM
7
5
50.442 
 
17.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
49.121 
 
18.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
48.541 
 
19.04063
10862
Andrzej Prasalski
Kamil Sawwa
PD
PD
7
4
48.261 
 
20.04104
04052
Adam Popławski
Adam Szempliński
PD
PD
5
5
47.901 
 
21.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
47.451 
 
22.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
47.081 
 
23.04124
17042
Roman Kruk
Marek Wysocki
PD
PD
7
3
47.051 
 
24.19317
19318
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
PD
PD
0.5
0.5
46.421 
 
25.04049
 
Mieczysław Małkowski
Janusz Walczuk
PD
PD
3
0
46.241 
 
26.20039
16793
Natalia Domalewska
Jacek Pióro
PD
PD
0
3
45.761 
 
27.19724
19722
Bartosz Bejenka
Michał Korwek
PD
PD
1
1
44.931 
 
28.04047
04050
Józef Dobkowski
Bogdan Pac
PD
PD
2
1
44.751 
 
29.19723
19725
Adam Rogowski
Jakub Wierzbowski
PD
PD
1
1
44.011 
 
30.14543
12689
Zygmunt Piaścik
Stanisław Walewski
PD
PD
1
2
42.631 
 
31.13349
 
Henryk Góralczyk
Jan Wyszyński
PD
PD
0
0
38.051 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1068 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2019/lomza/W-19lomza.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.09:47:45 (1.9311/74) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.