Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4697/26056 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów
MPJ 19-21 Turniej Teamów
sobota, 24 października 2020r., godz. 19:45

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14783
16898
14782
16926
Patryk Patreuha
Maciej Kędzierski
Jakub Patreuha
Oskar Tokarczuk
DS
MP
DS
DS
7
5
7
2.5
128.3860I
I
I
I
2.18895
18896
18897
18899
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
DS
DS
2
2
2
1.5
120.3241I
I
I
I
3.17161
17721
17167
15511
Krzysztof Cichy
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
MA
MA
MA
MA
7
4
7
7
118.2723I
I
I
I
4.16000
16903
16908
17008
Szymon Superson
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
Filip Trojański
MP
MP
MP
MA
3
3
2.5
3
104.1511II
II
II
II
5.17935
18320
17724
16645
Ryszard Rosikiewicz
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
DS
MA
MA
MA
3
2.5
2.5
7
102.528II
II
II
II
6.18763
17169
19636
18149
Maria Zarzycka
Paweł Hulanicki
Michał Lachowski
Karolina Melkonyan
MA
MA
MA
MA
1.5
2.5
1
2
88.925II
II
II
II
7.17324
17931
17513
17336
Mikołaj Jankowski
Szymon Armata
Bartosz Bunar
Jan Cieśliński
WP
DS
DS
WP
2
2
2.5
2
88.602III
III
III
III
8.16134
18869
14428
18871
Dominik Caus
Dominik Hołyś
Wiktor Pantak
Piotr Zborowski
SL
DS
SL
DS
2
2
2.5
2
86.071III
III
III
III
9.19723
19724
19722
17409
Adam Rogowski
Bartosz Bejenka
Michał Korwek
Rafał Skalny
PD
PD
PD
PD
1.5
1.5
1.5
1.5
78.831III
II
III
III
10.17934
18495
17834
19080
Szymon Ostrowski
Alicja Jaskulecka
Alicja Myśliwiec
Jan Szewczyk
DS
MA
DS
MA
2
2
2
1.5
78.351III
III
III
III
11.17572
17843
17528
17535
Michalina Krysiak
Mariana Hernandez
Dominik Rajtar
Kacper Wieczorkowski
MA
MA
MP
MP
1.5
2
2.5
2
77.621 
 
 
 
12.15945
16237
19285
19286
Krzysztof Maciak
Mateusz Bartosik
Joanna Dembińska
Zuzanna Karwacka
LD
LD
LD
LD
2
2
0
0
70.561 
 
 
 
13.21145
21150
21169
21121
Michał Węgrzyn
Agata Doniek
Juliette Edwins
Paweł Lewkowicz
MP
MA
MA
MP
0
0
0
0
33.411 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 624 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.03:30:51 (0.2448/62) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.