Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5460/28322 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Podkarpacki
OTP** ELECTRIC CUP - Memoriał Jana Rusina
sobota, 13 sierpnia 2022r., godz. 16:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
12
7
65.568643II
II
2.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
61.577940III
III
3.02723
07617
Bogusław Lesiecki
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
60.637236III
III
4.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
60.386633 
 
5.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
59.786030 
 
6. 
05341
Andrzej Jaszczak
Jacek Pszczoła
-
SW
0
24
57.905427 
 
7.18699
06802
Piotr Ciszak
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
2
11
57.544724 
 
8.02013
11320
Andrzej Jeleniewski
Robert Kwiatkowski
WP
PK
18
4
56.204121 
 
9.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
55.153518 
 
10.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
54.372915 
 
11.07777
06540
Ewa Banaszkiewicz
Bartosz Chmurski
MA
MA
15
24
54.212312 
 
12.09345
02862
Norbert Krzystanek
Krzysztof Ziewacz
SW
MP
4
5
53.80179 
 
13.14420
06909
Igor Chalupec
Anna Sarniak
MA
MA
5
21
53.43168 
 
14.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
MP
MP
3
2
52.85158 
 
15.16528
19366
Piotr Kruczek
Piotr Szewczyk
PK
MP
2.5
2.5
52.77147 
 
16.01037
01433
Stanisław Drobot
Aleksander Kud
PK
LB
9
12
52.74137 
 
17.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
52.58126 
 
18.18197
09297
Andrzej Knap
Janusz Szeremeta
WM
PK
5
4
52.36116 
 
19.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
LU
LU
5
5
51.77105 
 
20.01072
01147
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
9
51.7595 
 
21.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
51.3084 
 
22.06795
12503
Ewa Miszewska
Wojciech Uszyński
DS
MA
19
13
51.2074 
 
23.01074
01173
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
PK
PK
5
5
50.8363 
 
24.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
5
3
50.3553 
 
25.01030
01207
Marek Cyrkiel
Stanisław Zych
PK
PK
12
5
49.9842 
 
26.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
49.9232 
 
27.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
49.5521 
 
28.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
49.5311 
 
29.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
13
12
49.4811 
 
30.13372
13371
Piotr Tryba
Łukasz Witkowski
MP
MP
1
1.5
49.3811 
 
31.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
49.0711 
 
32.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
48.8911 
 
33.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
1.5
48.1711 
 
34.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
47.8111 
 
35.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
LU
13
9
47.6411 
 
36.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
47.6411 
 
37.06556
07221
Sylwester Cieślak
Andrei Kavalenka
MA
WM
12
7
47.5711 
 
38.03497
07725
Jerzy Skwark
Grzegorz Superson
SL
SL
15
15
46.6911 
 
39.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
46.2111 
 
40.01006
01053
Zdzisław Baryła
Leszek Garbacik
PK
PK
5
5
46.2011 
 
41.01024
01114
Władysław Chodziński
Władysław Martens
PK
PK
7
9
46.0011 
 
42.01082
01090
Mariusz Kozaczyński
Bogusław Kruczek
PK
PK
7
11
45.6711 
 
43.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
45.5811 
 
44.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
45.3811 
 
45.01104
01154
Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
PK
PK
5
5
45.0911 
 
46. 
 
Annibal Murilla
Santiago Torrabadella
BRA
ESP
6
6
44.6411 
 
47.01071
12985
Jan Kadula
Eugeniusz Strzyż
MP
PK
12
5
44.6311 
 
48.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
3
44.6111 
 
49.11299
01170
Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
PK
PK
4
5
42.9711 
 
50.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
42.3311 
 
51.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
42.2411 
 
52.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
3
3
40.2311 
 
53. 
 
Nicolas Garcia
Joan Xanco
ESP
ESP
6
6
39.4111 
 
54.22174
22175
Mirosław Tryba
Mirosław Witkowski
MP
MP
0
0
37.5411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1542 punkty PKL, w tym 812 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2022/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.12:51:57 (0.2325/118) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.