Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6597/31484 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* z okazji 79 rocznicy powrotu Pruszcza Gdańskiego do macierzy
OTP* z okazji 79 rocznicy powrotu Pruszcza Gd. do Macierzy
niedziela, 24 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04602
04628
Aleksander Kasprzak
Marcin Kut
PM
PM
18
7
58.387035III
III
2.08078
04731
Edmund Pinkiewicz
Sylwester Walerowicz
PM
PM
12
15
58.076131III
III
3.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
58.045427 
 
4.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
57.604623 
 
5.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
9
15
56.863920 
 
6.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
56.153116 
 
7.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
55.582412 
 
8.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
55.23168 
 
9.08109
04633
Krzysztof Borkowski
Adam Lewandowski
PM
PM
5
3
55.10137 
 
10.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
54.61126 
 
11.03724
13028
Leszek Hejne
Piotr Suchodolski
KP
PM
7
7
54.45116 
 
12.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
54.17105 
 
13.21571
23349
Anna Kazimierska
Joanna Piskorska
PM
PM
1
0.5
54.0584 
 
14.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
53.8074 
 
15.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
1.5
53.0863 
 
16.21064
22688
Julia Wodzyńska
Nina Zwiercan
PM
PM
2
1
52.7142 
 
17.04829
04848
Marek Pietrzak
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
51.9632 
 
18.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
51.4921 
 
19.04783
14845
Michał Górski
Robert Krawczyk
PM
PM
9
7
50.9711 
 
20.04573
10799
Michał Gapa
Michał Gutowski
PM
PM
5
4
50.9711 
 
21.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
2
2
50.8611 
 
22.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
3
50.3711 
 
23.18901
11509
Grzegorz Kujawiński
Czesław Thrun
PM
PM
3
5
49.3111 
 
24.16784
04660
Władysław Łobacz
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
7
46.8411 
 
25.22292
09607
Sabina Klawikowska-Milczewska
Henryk Przybysławski
PM
MA
1
5
46.1811 
 
26.08563
08565
Andrzej Osiński
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
45.8211 
 
27.09667
15803
Arkadiusz Górzewski
Monika Granica
PM
PM
7
4
45.7811 
 
28.11749
04745
Jan Kryger
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
2.5
5
44.8511 
 
29.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
44.6611 
 
30.19388
21053
Andrzej Jarząbkowski
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
2
2
44.0711 
 
31. 
22309
Dariusz Kusiak
Piotr Paszkowski
-
PM
0
0
43.9511 
 
32.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
41.9411 
 
33.23062
23656
Jakub Czujko
Mikołaj Szczepaniak
PM
PM
0
0
37.1311 
 
34.23654
23677
Szymon Pacewicz
Szymon Stefaniuk
PM
PM
0
0
36.6911 
 
35.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
2
1.5
36.1011 
 
36.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
26.0911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 870 punktów PKL, w tym 460 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:06:47 (0.2707/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.