Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C1511/6930 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa - Drewniane Głowy
TURNIEJ PAR - MAXY Piątek 26 marca
piątek, 26 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
61.6818III
III
2.02804
02843
Piotr Stopa
Andrzej Wilkosz
MP
MP
12
24
60.7416 
 
3.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
LD
4
4
59.5114 
 
4.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
2.5
58.3512 
 
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
57.9110 
 
6.02673
02807
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
56.728 
 
7.02590
02675
Józef Barczyk
Jacek Jurczyński
MP
MP
4
2
56.326 
 
8.09431
11470
Janusz Matiolański
Klaudia Sieklińska
MP
MP
7
1.5
56.054 
 
9.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
SL
4
7
54.604 
 
10.10979
12986
Mirosław Zarzycki
Leszek Zatorski
MP
MP
2
2.5
53.343 
 
11.01054
09828
Tadeusz Garbacik
Waldemar Jaworski
MP
SL
7
7
53.223 
 
12.07378
07415
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
DS
SL
4
4
53.053 
 
13.07620
12682
Leszek Matusik
Wioletta Matusik
MP
MP
2
1.5
51.972 
 
14.04870
13974
Zdzisław Augustynowicz
Mirosław Kwiatkowski
WP
MP
2
0.5
51.592 
 
15.08793
02823
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
MP
MP
4
12
51.032 
 
16.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
SL
2.5
18
50.811 
 
17.02660
02844
Jacek Gurgul
Joanna Wiśniewska
MP
MP
4
7
50.601 
 
18.09423
08527
Jacek Kostur
Kazimierz Latawiec
MP
MP
4
7
49.551 
 
19.02760
07617
Jerzy Pasich
Mirosław Sady
MP
MP
7
7
49.22  
 
20. 
 
Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
MP
MP
0
0
49.00  
 
21.10237
07379
Marek Jarosz
Jakub Naruszewicz
MP
MP
2.5
2.5
48.35  
 
22.02720
02825
Magdalena Lankosz
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
48.19  
 
23. 
09433
Amin Molakyan
Bogusław Wardzała
HOL
MP
5
7
47.76  
 
24.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
47.30  
 
25.02631
10936
Kazimierz Dziadkowiec
Czesław Szyba
MP
MP
2.5
2.5
47.10  
 
26.10937
02819
Jacek Stasica
Halina Święch
MP
MP
7
4
46.93  
 
27.08785
13019
Grzegorz Merynda
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
2
46.78  
 
28.09779
12075
Leszek Kirsz
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2
45.29  
 
29.02741
11194
Stanisław Mierzwa
Krzysztof Pomorski
MP
MP
7
4
45.26  
 
30.13660
07691
Jarosław Duda
Janusz Natorski
MP
MP
0.5
2.5
44.36  
 
31.13886
13929
Bartosz Bańkowski
Grzegorz Raźny
MP
MP
0.5
0.5
42.81  
 
32.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
42.49  
 
33.09445
13619
Władysław Chudzik
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
PK
MP
1
0.5
41.67  
 
34. 
 
Justyna Stramecka
Tomasz Stramecki
MP
MP
0
0
40.73  
 
35.07259
08792
Jan Bogumirski
Stefan Polański
MP
MP
2.5
2.5
40.13  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 220 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kozbs.krakow.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:12:03 (0.2431/80) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.