Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C1437/7119 turniej par

szczegóły imprezy

VII OTP** o Puchar Prezydenta Starogardu Gdańskiego
Turniej Par na zapis maksymalny
sobota, 29 maja 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
62.08100II
II
2.04543
04739
Stanisław Brzozowski
Janusz Węgrzyn
PM
PM
7
4
61.7493III
III
3.04630
04740
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
LU
7
12
61.4886III
III
4.04581
04696
Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
60.6980 
 
5.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
60.3374 
 
6.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
7
4
58.5568 
 
7.09012
08078
Bolesław Ostrowski
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
13
12
58.2762 
 
8.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
13
13
57.8956 
 
9.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
56.8250 
 
10.04684
12196
Józef Pochroń
Zbigniew Skibicki
PM
MA
18
2
56.7044 
 
11.04563
04602
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
18
18
56.0438 
 
12.04584
04682
Andrzej Grynder
Jacek Piotrowski
PM
PM
7
12
55.8631 
 
13.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
54.8825 
 
14.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
54.2020 
 
15.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2
2.5
54.0319 
 
16.04620
04700
Henryk Kryger
Mieczysław Smugała
PM
PM
2.5
2
53.9618 
 
17.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
53.7517 
 
18.08089
04622
Maciej Gronowski
Jan Kuchta
PM
PM
2
2.5
53.5116 
 
19.03644
03724
Adam Błachnio
Leszek Hejne
KP
KP
7
4
52.6915 
 
20.12452
04715
Andrzej Dobkowicz
Henryk Szwarc
PM
PM
1.5
2.5
52.4314 
 
21.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
52.1613 
 
22.08094
04613
Zdzisław Jędrzejczak
Tadeusz Koronowski
PM
PM
2.5
2.5
52.1212 
 
23.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
51.9111 
 
24.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
51.6010 
 
25. 
 
Janusz Kropidłowski
Wojciech Panglisz
PM
PM
0
0
51.599 
 
26.03634
03738
Grzegorz Balcerowicz
Maciej Jakubowski
KP
KP
7
4
51.588 
 
27.04639
04706
Andrzej Malinowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
4
4
51.577 
 
28.04535
04573
Dariusz Bogucki
Michał Gapa
PM
PM
12
4
51.526 
 
29.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
51.445 
 
30.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
51.334 
 
31.04797
04854
Ryszard Konopka
Kazimierz Zelga
PM
PM
12
7
51.193 
 
32.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
50.552 
 
33.11757
13215
Paweł Anastaziak
Adam Stankiewicz
PM
PM
2
0.5
50.47  
 
34.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
4
4
49.69  
 
35.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
2.5
12
49.50  
 
36.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
2.5
2.5
49.27  
 
37.11633
13853
Zdzisław Cherek
Barbara Miecznikowska
PM
PM
2
2
49.24  
 
38.04566
04590
Krzysztof Eustachiewicz
Józef Idczak
PM
PM
7
7
49.05  
 
39.06904
04755
Lech Sadoś
Danuta Żabicka
MA
PM
12
4
48.85  
 
40.10799
10813
Michał Gutowski
Bartłomiej Nowak
PM
PM
2
1.5
48.85  
 
41. 
 
Henryk Dunajski
Adam Lewandowski
PM
PM
0
0
48.39  
 
42.04601
08561
Witold Kaliński
Jerzy Komorowski
PM
PM
12
4
48.25  
 
43.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
48.22  
 
44. 
04663
Grzegorz Murawjow
Adam Obidziński
PM
PM
0
1.5
48.06  
 
45.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
48.04  
 
46.13623
11997
Robert Kras
Eugeniusz Kuźmiński
PM
PM
1.5
2
47.26  
 
47.12983
04660
Janusz Kobylarski
Marek Niesłuchowski
KP
PM
2
2.5
47.09  
 
48.03789
03829
Piotr Kreja
Bogumił Macierzyński
KP
KP
4
7
47.03  
 
49.13191
13194
Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
PM
PM
2
0.5
46.41  
 
50.09258
 
Andrzej Kłopotek
Michał Partyka
KP
KP
1.5
0
45.67  
 
51.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
45.55  
 
52.14425
14845
Grzegorz Gliński
Robert Krawczyk
PM
PM
0
0
45.30  
 
53.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2
1
45.26  
 
54. 
04701
Ginter Richert
Jan Staniszewski
PM
PM
0.5
4
44.55  
 
55.10790
10798
Grzegorz Antosz
Kazimierz Gierulski
PM
PM
1.5
2
44.32  
 
56. 
10347
Erwin Lindenau
Włodzimierz Mróz
PM
PM
0
0.5
42.04  
 
57.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
4
42.02  
 
58. 
 
Małgorzata Dolata
Bartosz Majda
PM
PM
0
0
40.51  
 
59. 
 
Henryk Królikowski
Helena Piątkowska
PM
PM
0
0
39.48  
 
60. 
 
Maria Głowska
Brygida Sonnack
PM
PM
0
0
39.11  
 
61.12391
10032
Tomasz Klimkiewicz
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2
2.5
37.74  
 
62. 
 
Jan Ciosek
Roman Ronowski
PM
PM
0
0
37.19  
 
63.11198
 
Krzysztof Lipowski
Łukasz Warenycia
ZP
ZP
1
0
37.14  
 
64. 
04615
Agata Chojnicka
Jarosław Kotecki
PM
PM
0
1.5
36.79  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2032 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-28 g.18:14:11 (0.3053/138) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.